CMI Orchards به عنوان سازمان داوطلبان سال WAEF در سال 2020 انتخاب شد
CMI Orchards به عنوان سازمان داوطلبان سال WAEF در سال 2020 انتخاب شد

CMI Orchard جایزه سال سازمان داوطلبان بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن 2020 را دریافت می کند ، 4 نوامبر در وناتچی ، واشنگتن.  (با احترام از باغ های CMI)
CMI Orchard جایزه سال سازمان داوطلبان بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن 2020 را دریافت می کند ، 4 نوامبر در وناتچی ، واشنگتن. (با احترام از باغ های CMI)

بر اساس یک خبر منتشر شده از CMI ، بنیاد آموزش واشنگتن اپل ، WAEF ، جایزه سازمان داوطلبان سال 2020 سازمان غیرانتفاعی را در تاریخ 4 نوامبر به CMI Orchards اهدا کرد. سالانه ، WAEF یک سازمان صنعتی را بخاطر تلاشهایشان برای ایجاد تغییر از طریق داوطلبانه به رسمیت می شناسد.

بر اساس این گزارش ، علاوه بر حمایت های مالی ارائه شده توسط این شرکت ، 16 نفر از کارکنان CMI Orchards داوطلبانه در سال WAEF برای حمایت از انواع رویدادها و فعالیت ها برای پیشبرد مأموریت تأثیرگذاری بر زندگی از طریق دسترسی به فرصت های آموزشی حمایت کردند.

کریس ویلت ، رئیس هیئت مدیره WAEF ، در انتشار گفت: “تمایل به ایجاد تغییر در این شرکت مشهود است.” “تعهد واقعی کارمندان CMI که برای برقراری ارتباط با دانشجویان ، کمک به رویدادها و حضور در کمیته های بنیاد زمان می برد الهام بخش است. ما از افرادی که امسال داوطلب شدند و از شرکت برای تشویق به مشارکت خود تشکر می کنیم. ”

رئیس حزب CMI Orchards ، باب مست ، WAEF را به عنوان سازمان خیریه پیشرو در صنعت میوه درخت و کار آنها برای قهرمان سازی و هدایت دانش آموزان از طریق فرصت های آموزشی با پیوند مستقیم به صنعت ، شناخته است.

مست گفت: “CMI مفتخر و فروتن است که به عنوان سازمان داوطلب سال WAEF انتخاب شود.” “ما از وقت ، تلاش و اشتیاق که کارکنان ما برای کمک به بیشتر در انجام مأموریت و کار چنین سازمانی تأثیرگذار به شدت نشان داده اند بسیار سپاسگزاریم.”

سالانه ، WAEF بیش از 1 میلیون دلار بورس تحصیلی به دانشجویان بزرگ شده در خانواده هایی که با صنعت میوه درخت ارتباط دارند ، اعطا می کند. بودجه این بنیاد از طریق کمک های سالانه اعضا و طرفداران صنعت میوه درخت واشنگتن تأمین می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد WAEF ، مراجعه کنید www.waef.org.

CMI Orchards یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ، بسته بندی کنندگان و حمل کنندگان سیب ، گلابی و گیلاس ممتاز ایالت واشنگتن است که توسط چهار شرکت خانوادگی تولید و جمع آوری خانواده در واشنگتن مرکزی تولید می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد CMI Orchards ، به اینجا مراجعه کنید www.cmiorchards.com.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.