اریکا بلاند ، پرورش دهنده جوان از دریدن ، واشنگتن
اریکا بلاند ، پرورش دهنده جوان از دریدن ، واشنگتن

https://www.youtube.com/watch؟v=hV_o89lCCIA

سابقه خانواده / اریکا یک کشاورز نسل چهارم است و دارای مدرک قضایی کیفری است و در هیئت مدیره Blue Star Growers عضو است. اریکا دختر وینس و لسا بلاند است.

سن/32
پرورش دهنده /دریدن ، واشنگتن
محصولات زراعی/گلابی ها
کسب و کار/باغ Cove Cove

تو چطور شروع کردی؟
بزرگ شدن در بخشی از مزرعه بسیار سرگرم کننده بود و من هیچ وقت اوقات را فراموش نمی کنم که خدمه ما پس از برداشت محصول دور هم جمع می شوند و دومینو بازی می کنند.

برخی از دهه 1980 با ما کار می کنند. داشتن آن خدمه برگشتی مانند داشتن خاله ها و عموهای بزرگ است – این یک چیز باورنکردنی است.

بیشتر آموزش های من از خانواده ام در مزرعه است. تقریباً همه در باغ کار می کردند. این فقط یک چیز عادی است که یادگیری عملی دارد.

آیا قصد بازگشت به مزرعه را داشتید؟
وقتی من به مدرسه رفتم ، پدر و مادرم به من گفتند که برای شخص دیگری کار کن و چیزهای دیگر را یاد بگیری. من همیشه می دانستم که به کشاورزی برمی گردم – فقط نمی دانستم چه زمانی.

وقتی پدربزرگ از دنیا رفت ، این اتفاق برای من هم افتاد و من تصمیم گرفتم تمام وقت کشاورزی کنم. هر سال ، چیزهای جدیدی را در مزرعه یاد می گیرم.

با این حال ، اکنون که در هیئت مدیره Blue Star Growers نشسته ام ، از سایر کشاورزان ، از افرادی که حتی در انبار من نیستند ، می آموزم. من از فروش یاد می گیرم و از سفرهای بازاریابی یاد می گیرم.

اولین درسهایی که برگشتید چه بود؟
من سریع فهمیدم که داشتن و اداره مکان خود به معنای پرداخت هزینه آن است. هنگامی که برای خانواده کار می کنید ، ممکن است ببینید که بسته بندی ها یک سال خوب نبوده و یا کار هرس آن اندازه که باید انجام نمی داد.

هنگامی که مزرعه خود را اداره می کنید ، می فهمید که مسئول ایجاد این تغییرات در سال آینده هستید. به ویژه وقتی می بینید که مشکلات شما بیش از اینکه فقط بچه مزرعه ای باشید که مجبور به رانندگی با تراکتورها و کارهای عجیب و غریب است ، از طریق جیب شما تأثیر می گذارد. آن درس ها واقعی است.

چه چیز دیگری می آموزید؟
مادر من ، به عنوان یک حسابدار ، تمام کارهای کتاب ما را انجام داده است. این یک مزیت بزرگ بوده است که او به من می آموزد چگونه پول خود را با باغبانی اداره کنم.

شما نمی دانید که آیا در آن سال درآمد کسب خواهید کرد یا خیر ، اما باید پول آن محصول را وارد کنید. فکر می کنم 10 قدم جلوتر هستم و او تجربه زندگی در خانه کنار من را دارد.

چه چیزی شما را بیشتر به چالش کشیده است؟
عضویت در هیئت مدیره انبار و تلاش برای تصمیم گیری صحیح برای همه تولیدکنندگان بسته بندی یکی از بزرگترین چالشهای من در چند سال گذشته است.

دیگر فقط خانواده من نیستند. همه برای تصمیم گیری روی ما حساب می کنند و این باعث استرس می شود. در خانه ، محل لک زدن من است که می دانم چه کاری می توانم انجام دهم ، اما کار با انبار باعث شده است که از جعبه بیرون بیایم.

چرا از مزرعه خارج شده و به نقش های رهبری می پردازیم؟
اکثر تولید کنندگان دره Wenatchee بسیار گره خورده اند. همه ما می خواهیم میوه خوبی پرورش دهیم. ما قیمت خوبی می خواهیم ، اما حدود چهار سال گذشته این یک مبارزه واقعی برای تولیدکنندگان بوده است. ما درآمد زیادی کسب نکرده ایم و هزینه های ما همچنان افزایش می یابد. من می دانم که خانواده ما در مورد چندین شام صحبت کرده اند و سعی کرده اند بفهمند چه کاری می توانیم انجام دهیم. ما باید خودمان را تبلیغ کنیم و در آنجا قدم برداریم.

به همین دلیل ، من بازاریابی بیشتری انجام می دهم ، و رویدادهای “ملاقات با پرورش دهنده” را با مشتریان انجام می دهم تا آنچه در مزرعه اتفاق می افتد را به اشتراک بگذارم و به مردم نشان دهم محصولات ما از یک مزرعه خانوادگی – نه شرکت های بزرگ. ما فقط در تلاشیم تا زندگی خود را تأمین کنیم و این میراث را ادامه دهیم ، زیرا نمی خواهیم شاهد مرگ آن باشیم.

چه توصیه ای به جوان پرورش دهنده دارید؟
روش هایی وجود دارد که پرورش دهندگان جوان می توانند نحوه پرورش میوه خوب را بیاموزند ، اما من فکر می کنم آنچه که آنها با آن دست و پنجه نرم می کنند یادگیری هزینه های واقعی و کارگران است. متأسفانه ، این مواردی نیستند که بتوانید در مدرسه یاد بگیرید.

آیا حتی با داشتن برنامه هایی برای کمک به کسی که می تواند مزرعه ای راه اندازی کند ، آیا واقعاً می توانند از پس آن برآیند؟ پرورش دهندگان جوان باید مراقبت از خدمه خود را در اولویت قرار دهند. اگر چند نفر خوب پیدا کردید ، باید آنها را در اطراف خود نگه دارید. همه ما مانند خانواده هستند.

نکته دیگر: من هرگز نمی دانستم که گلابی مرا از مزارع خود فراتر می برد. من انتظار نداشتم که در یک کمپین بازاریابی ملی شرکت کنم ، به مسافرت بروم و تورهای مزرعه ای ، پادکست و مصاحبه بدهم – این همه باورنکردنی بود.

اگر این همان کاری است که برای ارتقا love عشق به گلابی باید انجام دهیم ، آنگاه آنچه می توانیم انجام خواهیم داد تا دیگران نیز بتوانند آنها را دوست داشته باشند.

—TJ مولیناکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.