دسته‌بندی نشده

اسنایدر: کشاورزی برای یک آینده پربار ضروری است

سال 2020 سالی شبیه هیچ سال دیگری نبوده است و امیدواریم که هرگز شاهد سال دیگری نباشیم!

گری اسنایدر
گری اسنایدر

ما خوشبختانه صنعت ما به عنوان ضروری شناخته شده است و تجارت ما توانسته است باز بماند. جریان کم نقدینگی بهتر از عدم جریان نقدی است.

بسیاری از مشاغل در بخشهای دیگر به دلیل COVID-19 مجبور شده اند برای همیشه درهای خود را ببندند.

همه ما برای زندگی به غذا احتیاج داریم و بخشی از این روند هستیم. احساس خوشبختی کنید اما ضروری بودن به معنای معمول تجارت نیست.

انجمن میوه میوه ایالت واشنگتن ، انجمن فیلدمن واشنگتن شمالی مرکزی و کلوپ یاکیما پوم مجبور شده اند با این واقعیت روبرو شوند و برای اولین بار 116مین نشست سالانه و نمایشگاه NW Hort را به یک بستر مجازی منتقل کنند. محتوای جلسه از پیش ثبت شده و زنده با یک نمایشگاه تجاری تعاملی برای تاریخ برنامه ریزی شده ما از 7 تا 9 دسامبر برنامه ریزی شده است.

نمایشگاه سالانه هورت مکانی برای یادگیری از متخصصان و معاشرت با دوستان ، همکاران تجاری و همکاران برای شنیدن آخرین تحقیقات ، ایده ها و نظرات است. این کار بصورت آنلاین دشوارتر است ، اما هنوز هم می توانیم بیشتر این تجربه را در قالب مجازی داشته باشیم. با تشکر ویژه از همه اعضای کمیته برنامه ریزی که مشاوره و پشتیبانی آنها به تحقق بخشیدن به این چشم انداز کمک کرده است. همه شما شگفت انگیز هستید!

با اولین نمایش و نمایشگاه هورت مجازی ، شما قادر خواهید بود از دستگاه مورد علاقه خود برای تماشای گفتگوهای زنده و از پیش ضبط شده و پرسیدن س questionsالاتی هنگام نشستن پشت میز ، در کامیون ، در باغ خود و یا هرجایی که هستید استفاده کنید. اتصال به اینترنت

READ  دادگاه عالی WA معافیت اضافه کار را مغایر قانون اساسی دانست

چالش ها و فرصت هایی برای ما وجود دارد و ما امیدواریم که بتوانیم روی فرصت ها تمرکز کنیم و با غلبه بر چالش ها ، این یک تجربه عالی را برای همه ایجاد کنیم. نوعی کشاورزی است!

ما از سخنرانان و پانل ها در مورد آخرین تحولات در مناطق آشنا مانند مدیریت آفات ، فناوری ، ایمنی مواد غذایی و موارد دیگر خواهیم شنید. سخنران Batjer ما به موضوع جدیدی می پردازد: اینکه COVID-19 حمل و نقل و توزیع را مختل کرده و معنای آن در آینده چیست. ما همچنین یک سخنران اصلی در مورد چگونگی تغییر فضای خرده فروشی خواهیم داشت.

ما یک صنعت شگفت انگیز با افراد شگفت انگیز داریم.

با تشکر ویژه از کارمندان WSTFA و همه کسانی که در روند برنامه ریزی برای تحقق این نشست مجازی شرکت دارند. آنها ساعتهای زیادی از وقت خود را صرف کرده اند و اشتیاق و فداکاری آنها نشان می دهد. ما باید از داشتن این افراد در تیم خود احساس غرور کنیم.

WSTFA با آژانس ها و قانونگذاران در زمینه پاسخ صنعت ما کار کرده و به تولیدکنندگان و بسته بندی های ما در تنظیم و انطباق با الزامات جدید COVID که برای پیروی از قوانین و ادامه رشد و بسته بندی مواد غذایی ملزم به رعایت آنها هستیم ، کمک کرده است.

صنعت ما با فاصله 6 فوت در محل تنظیم نشده است ، اما ما یاد گرفته ایم که چگونه خود را با مقررات مورد نیاز سازگار کنیم و مطابقت دهیم. آیا این بخشی از رویه های عملیاتی استاندارد جدید ما خواهد بود؟ زمان نشان خواهد داد.

READ  همکاری برای نوآوری مشترک | میوه پرور خوب

ما آموخته ایم که چگونه شیوه های قبلی “Pre-COVID-19” خود را با آزمایش فعلی زندگی با COVID-19 تطبیق دهیم و خواهیم دید که آینده “Post-COVID-19” برای ما چه خواهد بود. صنعت ما در گذشته با تغییرات آسیب زا سازگار شده است و ما می توانیم دوباره این کار را انجام دهیم.

ما باید به چگونگی پاسخگویی صنعت خود به این بحران افتخار کنیم و تمام تلاش خود را برای محافظت از کارگران ضمن تأمین ثابت مواد غذایی به جهان انجام دهیم. بدون همکاری و تلاش همه افراد در صنعت ما برای انطباق با مقررات در حال تکامل ، این موفقیت حاصل نمی شد. ما باید از همه کارمندان خود – که غالباً غافل می شوند – بخاطر کمکهای حیاتی خود در جامعه ، ستایش کنیم.

تاریخ هفتم دسامبر را ذخیره کنید تا بتوانید در 116th نشست سالانه و نمایشگاه NW Hort به سیستم وارد شوید و در آن شرکت کنید.

بیایید امروز با هم کار کنیم تا فردایی بهتر و آینده ای پربار ایجاد کنیم.

توسط گری اسنایدر

گری اسنایدر از مالکان مشترک C&O Nursery و رئیس اجلاس سالانه انجمن میوه درختی واشنگتن است.


2020 Great Lakes EXPO نیز مجازی خواهد بود

بازار بزرگ میوه ها ، سبزیجات و مزرعه دریاچه های بزرگ ، که برای اولین بار در سال 2020 به یک قالب مجازی در حال تغییر است ، اطلاعات بیشتری در مورد برنامه آنلاین خود منتشر کرده است.

EXPO ، برنامه ریزی شده برای 8 تا 10 دسامبر ، دو روز اول از ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر EST و آخرین روز از ساعت 9 صبح تا اواخر بعد از ظهر ادامه دارد. وقفه های برنامه نویسی از 3 تا 3:30 بعد از ظهر و 5:30 تا 7 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است. تمام جلسات معمولی که در Great Lakes EXPO برگزار می شود در دسترس خواهد بود ، اگرچه به دلیل قالب متفاوت ، روزها و زمان ها ممکن است متفاوت باشد.

READ  برآورد محصول و گفتگوهای آلودگی به دود در روز 2 جلسه انجمن انگور

شرکت کنندگان می توانند در جلسات بیشتری نسبت به سالهای گذشته شرکت کنند. برخی از جلسات جدید برنامه ریزی شده برای سال 2020 شامل: کشاورز آغازین ، فرهنگ حفاظت شده ، کشت مکانیکی ، مسائل مربوط به آفات ، مدیریت مقاومت در برابر سموم دفع آفات و کنف.

وب سایت EXPO را بررسی کنید ، www.glexpo.com، برای برنامه کامل هنگامی که در دسترس قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *