اصلاح خاک Agro Gold در واشنگتن به دلیل محتوای علف کش بدون برچسب ممنوع شد
اصلاح خاک Agro Gold در واشنگتن به دلیل محتوای علف کش بدون برچسب ممنوع شد

تولیدکنندگان ارگانیک در واشنگتن مواظب باشید: نهادهای نظارتی ایالتی دستور فروش متوقف Agro Gold WS را صادر کردند ، محصولی که به عنوان اصلاحیه بیولوژیکی خاک ارگانیک شناخته شده است ، به دلیل محتوای سموم بدون برچسب. مطابق با انتشار خبری از وزارت امور خارجه واشنگتن در 17 دسامبر ، هر مزرعه ارگانیک که به استفاده از محصول خود ادامه می دهد ، خطر از دست دادن گواهینامه ارگانیک را دارد.

به عنوان یک اصلاحیه خاک ، Agro Gold WS مشروط به ثبت نام در واشنگتن نبود و به طور معمول با علف کش ثبت شده ، Weed Slayer فروخته می شد. اما دو آزمایش جداگانه اخیراً نشان داده است که Agro Gold حاوی مواد فعال کننده علف کش های diquat و glyphosate است.

آزمایش های اداره کشاورزی اورگان و وزارت غذا و کشاورزی کالیفرنیا همان مواد سموم دفع آفات را پیدا کردند و هر دو ایالت نیز دستورات توقف فروش مشابهی صادر کردند.

WSDA ایجاب می کند که “کلیه توزیع ، تبلیغ ، فروش و استفاده از Agro Gold WS در واشنگتن باید بلافاصله متوقف شود” و محصول باید از مکانهای قابل مشاهده یا قابل دسترسی خارج شود. بر اساس خبر ، تولید کننده ، Agro Research International ، باید دستورالعمل های دفع خرده فروشان و توزیع کنندگان را تهیه کند.

این ایالت به هر یک از تولیدکنندگان معمولی و ارگانیک که از Agro Gold WS استفاده کرده اند توصیه می کند تا برای گزینه های بازگشت محصول با تامین کننده خود تماس بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر ، با Scott Nielsen در برنامه انطباق سموم دفع آفات WSDA به آدرس [email protected] یا (509) 990-6518 تماس بگیرید.

– توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.