دسته‌بندی نشده

افزودنیهای شیرین رویایی به AVA واشنگتن

آدریان چاوز انگور شراب تمپرانیلو را در سپتامبر در تاکستان های استون ریج در منطقه انگور Royal Slope آمریکا در نزدیکی رویال سیتی ، واشنگتن برداشت می کند.  Royal Slope یکی از دو AVA جدید است که در سپتامبر نام فدرال دریافت می کند.  (راس کورتنی / پرورش دهنده خوب میوه)
آدریان چاوز انگور شراب تمپرانیلو را در سپتامبر در تاکستان های استون ریج در منطقه انگور Royal Slope آمریکا در نزدیکی رویال سیتی ، واشنگتن برداشت می کند. Royal Slope یکی از دو AVA جدید است که در سپتامبر نام فدرال دریافت می کند. (راس کورتنی / پرورش دهنده خوب میوه)

دو منطقه پرورش انگور شراب واشنگتن در سپتامبر به مناطق رسمی زراعت انگور آمریکا تبدیل شدند.

Royal Slope ، در حوضه کلمبیا ، در 2 سپتامبر نام فدرال را دریافت کرد در حالی که کوه Candy ، در نزدیکی شهرهای سه گانه ، در 25 سپتامبر سر و صدا کرد ، و به 15 و 16 منطقه شراب سازی آمریکا یا AVA در این ایالت و جدیدترین موارد اضافه شده از AVA Valley Lewis-Clark AVA در سال 2016.

برای واجد شرایط بودن به عنوان AVA ، یک منطقه پرورش انگور شراب باید اداره مالیات و تجارت الکل و دخانیات ایالات متحده را متقاعد کند که دارای آب و هوا ، خاک ، ارتفاع و ویژگی های فیزیکی قابل تشخیص است. کالیفرنیا دارای 139 AVA ، اورگان 21 است.

قرار گرفتن در معرض جنوب و ارتفاعی که به مجموعه ای از انواع اجازه می دهد ویژگی Royal Slope است.

Royal Slope AVA که در یال 30 مایلی شرقی-غربی بالاتر از حوضه کلمبیا در واشنگتن مرکزی واقع شده است ، دارای یک ارتفاع – و بنابراین یک آب و هوا – مناسب برای پالت وسیعی از شراب است که گاهی اوقات به عنوان تازه ، میوه ای و حتی توصیف می شود. به گفته یک شراب ساز ، “ترد” است.

Royal Slope و Candy Mountain در سپتامبر در واشنگتن نام منطقه زراعت انگلستان را به دست آوردند.  (جرد جانسون / پرورش دهنده خوب میوه)
Royal Slope و Candy Mountain در سپتامبر در واشنگتن نام منطقه زراعت انگلستان را به دست آوردند. (جرد جانسون / پرورش دهنده خوب میوه)

جوش لارنس ، صاحب تاکستان های لارنس و گارد وینتنزر ، گفت: شراب سازان و شراب سازان منطقه Royal Slope نزدیک به پنج سال است که روی این تعیین کار می کنند. لارنس ، مدافع اصلی AVA ، گفت: “مدت زمان طولانی بود که می آمدم.”

READ  سنت های غیرخانوادگی: بهترین میوه دهنده سال 2020

بر اساس کمیسیون شراب ایالتی واشنگتن ، Royal Slope AVA 156،389 هکتار مساحت کامل در AVA دره کلمبیا را پوشش می دهد و میزبان 1900 هکتار است که با 20 نوع انگور شراب کاشته شده است. اکثر خاکهای منطقه از سیلتهای بادشده یا لس تشکیل شده است.

ارتفاع و قرار گرفتن در معرض جنوب از جمله مشخصه های Royal Slope AVA در واشنگتن مرکزی ، پانزدهمین AVA رسمی این ایالت است.  (با مجوز از تاکستان نهر Stillwater Creek)
ارتفاع و قرار گرفتن در معرض جنوب از جمله مشخصه های Royal Slope AVA در واشنگتن مرکزی ، پانزدهمین AVA رسمی این ایالت است. (با مجوز از تاکستان نهر Stillwater Creek)

آلن بوساککا ، دانشمند بازنشسته دانشگاه ایالتی واشنگتن ، که نویسنده چندین برنامه AVA ، از جمله Royal Slope است ، گفت: Royal Slope نشان دهنده کنجکاوی روزافزون صنعت در مورد مناطق خنک تر است.

بوساكا ، يك پرورش دهنده انگور شراب نيز گفت: “دوباره به شرايط خنك تر علاقه مند شده ايد.”

Royal Slope اگرچه بالاترین AVA در این ایالت نیست ، اما دارای دامنه ارتفاعی بین 610 فوت و 1756 فوت است ، و باعث می شود فقط به اندازه کافی از مناطق اطراف افزایش یابد تا بتواند روزها و شب های خنک تری نسبت به برخی از خواهر و برادرهای گرم واشنگتن داشته باشد که به خاطر بسیاری از گرما برای رسیدن انواع قرمز اواخر فصل مانند Cabernet Sauvignon. ارتفاعات پایین Royal Slope نیز همین کار را انجام می دهند ، اما سطح بالاتر آن فصل رشد را افزایش می دهد ، رسیدن آن را به تأخیر می اندازد و مقداری از اسیدیته طبیعی میوه را حفظ می کند.

اریکا اور ، شراب ساز از وودینویل ، که از انگورهای Royal Slope AVA در میان برچسب های شراب خود استفاده می کند ، گفت: “ما در مورد آن به عنوان میوه قرمز ترد یا میوه تازه صحبت می کنیم.” وی گفت ، انگور مناطق گرمتر دارای ویژگی های “مربای توت سیاه ، نرم و پخته” است. او گفت ، هر دو جای خود را در شراب با کیفیت دارند.

READ  دانشگاه مینه سوتا آخرین سیب Triumph را راه اندازی کرد
خورشید در پشت کوه Candy ، شانزدهمین AVA واشنگتن ، در نزدیکی شهرهای سه گانه غروب می کند.  (با احترام به ست کیتزکه)
خورشید در پشت کوه Candy ، شانزدهمین AVA واشنگتن ، در نزدیکی شهرهای سه گانه غروب می کند. (با احترام به ست کیتزکه)

طبق کمیسیون شراب ایالت واشنگتن ، با 815 هکتار ، Candy Mountain کوچکترین AVA در این ایالت است که 110 هکتار در حال حاضر در باغ های انگور کاشته شده است.

Candy Mountain بخشی از زنجیره چهار تپه خشک است. سه مورد دیگر کوه های سرخ ، کوه Badger و کوه Badger کوچک است. افزایش توپوگرافی باعث می شود تا Candy Mountain باعث تخلیه هوای سرد شود ، در حالی که شیب عمدتا رو به جنوب قرار گرفتن در معرض آفتاب را افزایش می دهد و خاک را در بهار گرم می کند.

ست کیتزکه ، که خانواده اش صاحب Kitzke Cellars ، تنها کارخانه شراب سازی در Candy Mountain AVA است ، گفت: AVA های جدید به کل صنعت واشنگتن کمک خواهند کرد.

کیتزکه گفت: “شراب بازتاب سرزمینی است که در آن کشت می شود.” “داشتن مناطقی مانند Candy Mountain و Royal Slope … به صنعت کمک می کند تا مناطق با حق بیمه را تشخیص دهد.”

تمام شرابهای انبار کیتزکه از انگورهایی است که درون AVA کشت می شوند.

مانند بسیاری از AVA های ایالت ، این دو مورد جدید نیز از AVA های بزرگتر تراشیده شده اند. Royal Slope بخشی از AVA بزرگ دره کلمبیا است ، منطقه ای عظیم با بیش از 11 میلیون هکتار زمین و یکی از اولین نام های این ایالت. Candy Mountain بخشی از AVA وسیع دره Yakima است که خود بخشی از AVA بزرگتر Columbia Valley است.

پنج AVA دیگر واشنگتن در مرحله درخواست است: سفید بلوف ، سوختگی دره کلمبیا ، گوز گپ ، راکی ​​ریچ و دهکده واناپوم. با این حال ، تولیدکنندگان شراب و شراب سازی می گویند واشنگتن به هیچ عنوان نزدیک به داشتن AVA زیاد یا کاهش معنی آنها نیست.

READ  گروه های بلوبری دو مدیر اجرایی استخدام می کنند

مایک Januik ، یکی دیگر از شراب سازان Woodinville که از انگور Royal Slope استفاده می کند ، گفت: AVA های کوچکتر اطلاعات ویژه تری در مورد منطقه انگور موجود در شراب آنها به مشتریان می دهند. خریداران این را می خواهند.

وی گفت: “مصرف کنندگان می خواهند از منحصر به فرد شراب مطلع شوند.”

لارنس ، که خانواده اش از سال 1965 در منطقه شیب سلطنتی زراعت کرده است ، موافقت کرد.

لارنس ، که همچنین گیلاس ، سیب و محصولات ردیفی پرورش می دهد ، گفت: واشنگتن چنان منطقه در حال رشد دارد که ویژگی خاص به همه کمک می کند. از یک چیز ، دولت فدرال از AVA امضا نمی کند مگر اینکه منطقه واقعاً دارای مشخصات متمایز باشد. در همین حال ، کارخانه های شراب سازی از وی و سایر تولیدکنندگان انگور خواسته اند تا مراحل درخواست را طی کنند.

“برای تولید کنندگان آسان است که فکر کنند زمین آنها بی نظیر است. فرق می کند که شرابخانه ها این درخواست را داشته باشند. ” “پس شما توجه کنید.” •

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *