دسته‌بندی نشده

ایالت واشنگتن از ایوانز فروت 156000 دلار به دلیل عدم اجرای ماسک استفاده می کند

وزارت کار و صنایع وزارت امور خارجه در یک خبرنامه گفت ، این هفته ، ایالت واشنگتن برای دو مورد “جدی” عمدی “نقض الزامات ایمنی COVID-19 ، 156000 دلار به شرکت ایوانز فروت از یاکیما استناد کرد.

به گفته L&I ، این شرکت در خانه بسته بندی Cowiche خود ماسک پوشیدن و الزامات فاصله اجتماعی را اجرا نکرده است. در طی بازرسی در ماه اکتبر ، مدیر ایمنی شرکت گفت که وی نیازی به ماسک زدن توسط کارگران نخواهد داشت.

در اطلاعیه مطبوعاتی آمده است که پس از صدور اخطار مهار آژانس ، این شرکت طی نیم ساعت از دریافت اخطار مطابقت داشته است. مجازات ها بر اساس مدت زمانی است که یک شرکت از رعایت نکردن قوانین بهداشتی و ایمنی باقی مانده است.

ایوانز فروت به Good Fruit Grower گفت که قصد دارد درخواست تجدیدنظر کند.

در تحقیقات جداگانه از تابستان گذشته ، ایوانز فروت همچنین به دلیل نقض ماسک و فاصله اجتماعی در یک بسته بندی دیگر ، 6،600 دلار جریمه شد. این شرکت به این استناد اعتراض کرد.

طبق آخرین شمارش L&I ، در سال 2020 517 مورد نقض ایمنی محل کار در مشاغل کشاورزی کشف شده است که حدود 60 درصد آن مربوط به پروتکل های COVID-19 بوده است. در ماه دسامبر ، این یکی از بزرگترین جریمه ها در تاریخ ایالت ، 2.1 میلیون دلار علیه Gebbers Farms of Bridgeport پس از مرگ دو کارگر H-2A اعمال کرد. این شرکت درخواست تجدید نظر کرده است.

کریگ بلک وود ، دستیار مدیر بخش L & Is بخش ایمنی و بهداشت شغلی ، در بیانیه ای گفت: “COVID-19 یک خطر جدی در محل کار است و ما انتظار داریم کارفرمایان با آن چنین برخورد کنند.” “الزامات ماسک و فاصله داوطلبانه نیستند.”

READ  اخلاقی فراتر از ارگانیک | میوه دهنده خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *