دسته‌بندی نشده

ایالت واشنگتن از ایوانز فروت 156000 دلار به دلیل عدم اجرای ماسک استفاده می کند

وزارت کار و صنایع وزارت امور خارجه در یک خبرنامه گفت ، این هفته ، ایالت واشنگتن به دلیل دو مورد “جدی جدی” نقض الزامات ایمنی در محل کار COVID-19 ، شرکت ایوانز فروت یاکیما را با 156000 دلار استماع و جریمه کرد.

به گفته L&I ، این شرکت در خانه بسته بندی Cowiche خود ماسک پوشیدن و الزامات فاصله اجتماعی را اجرا نکرده است. در طی بازرسی در ماه اکتبر ، مدیر ایمنی شرکت گفت که کارگران را ملزم به ماسک زدن نمی کند.

در اطلاعیه مطبوعاتی آمده است که پس از آژانس اعلامیه محدودیت ، شرکت در عرض نیم ساعت از دریافت اخطار مطابقت پیدا کرد. مجازات ها براساس مدت زمانی است که یک شرکت از رعایت نکردن قوانین بهداشتی و ایمنی باقی مانده است.

ایوانز فروت به Good Fruit Grower گفت که قصد دارد درخواست تجدیدنظر کند.

در تحقیقات جداگانه از تابستان گذشته ، ایوانز فروت همچنین به دلیل نقض ماسک و فاصله اجتماعی در یک بسته بندی دیگر ، 6،600 دلار جریمه شد. این شرکت به این استناد اعتراض کرد.

طبق آخرین شمارش L&I ، در سال 2020 517 مورد نقض ایمنی محل کار در مشاغل کشاورزی کشف شده است که حدود 60 درصد آن مربوط به پروتکل های COVID-19 بوده است. در ماه دسامبر ، این یکی از بزرگترین جریمه ها در تاریخ ایالت ، 2.1 میلیون دلار علیه Gebbers Farms of Bridgeport پس از مرگ دو کارگر H-2A اعمال کرد. این شرکت درخواست تجدید نظر کرده است.

کریگ بلک وود ، دستیار مدیر بخش L & I در بخش ایمنی و بهداشت شغلی ، در بیانیه ای گفت: “COVID-19 یک خطر جدی در محل کار است و ما انتظار داریم که کارفرمایان اینگونه برخورد کنند.” “الزامات ماسک و فاصله داوطلبانه نیستند.”

READ  CMI Orchards به عنوان سازمان داوطلبان سال WAEF در سال 2020 انتخاب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *