دسته‌بندی نشده

ایالت واشنگتن به دلیل نقض ایمنی COVID-19 ، مزرعه Gebbers را 2 میلیون دلار جریمه کرد

یادداشت ویراستار: از زمان انتشار این ماجرا ، وزارت امور خارجه واشنگتن اعلام کرد که تخلفات “جدی” عمدی در مورد پوشاندن و الزامات فاصله اجتماعی را در کارفرمای میوه میوه دیگری ، شرکت Evans Fruit از یاکیما مشاهده کرده است. داستان در زیر به روز شده است تا شامل جزئیات تحقیقات دوم دولت در مورد آن شرکت نیز باشد.

ناظران ایالتی واشنگتن با داشتن یکی از بزرگترین جریمه های نقض ایمنی محل کار در تاریخ ایالت ، کاملاً روشن کردند که قوانین ایمنی اضطراری محل کار برای محافظت از کارگران مزرعه در برابر COVID-19 به شدت اجرا می شود.

در ماه دسامبر ، وزارت کار و صنایع ایالتی بیش از 2 میلیون دلار جریمه برای تولید سیب و گیلاس ، مزارع Gebbers Farms به دلیل “تخریب و عمد” تخلفات بهداشتی و ایمنی COVID-19. گبرز جذاب است.

در حالی که تحقیقات در Gebbers با مرگ دو کارگر در ویزای H-2A در ماه جولای آغاز شد ، میزان جریمه ها از این واقعیت ناشی می شود که 12 روز طول کشید تا شرکت بروستر ، مستقر در واشنگتن تخلفات عدم تأمین مورد نیاز را اصلاح کند تیم چرچ ، سخنگوی L&I ، گفت: فاصله اجتماعی در مسکن و حمل و نقل. چندین مزرعه دیگر میوه میوه در میان 20 کارفرمای کشاورزی بودند که به دلیل “جدی” نقض مقررات COVID-19 با جریمه های نقدی از 5000 تا 13000 دلار جریمه شدند.

بر اساس خبر منتشر شده L&I ، در مزارع گبرز ، یک مرد 37 ساله از مکزیک در 8 ژوئیه و یک مرد 63 ساله از جامائیکا در 31 ژوئیه درگذشت. سومین کارمند مزرعه که در اثر COVID-19 درگذشت ، یک ساکن محلی بود.

بر اساس قوانین اضطراری COVID-19 برای اسکان موقت کارگران ، تختخواب سفارشی فقط در صورتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که کارگران در گروه های 15 نفره یا کارگران کمتری که کار می کنند ، می خوابند ، غذا می خورند و به طور جداگانه از دیگران سفر می کنند ، بمانند.

مدیریت Gebbers در بیانیه ای اعلام کرد که ، براساس مشاوره یک متخصص بیماری های عفونی ، این شرکت در اوایل همه گیری ، قبل از گزینه “پناهگاه گروهی” 15 نفره ایالت که از ماه مه اعمال شد ، یک سیستم کوهورت برای خود ایجاد کرد. 18 ساله ، با گروههای 42 نفره که با هم کار می کنند و سفر می کنند. دولت دریافت که این به اندازه کافی محافظ نبود.

READ  اسنایدر: کشاورزی برای یک آینده پربار ضروری است

اما گروه صنایع کارفرمایی کشاورزی وفلا گفت: تولیدکنندگانی که مسکن کارگران موقت دارند با قوانینی گیر می آیند که عملی نبوده و مبتنی بر علم صحیح هستند.

دان فازیو ، رئیس وفلا گفت: “هیچ چیز خاصی در مورد شماره 15 وجود ندارد. این یک شماره سیاسی است.” “حباب ها کار می کنند ، و این همان چیزی است که گبرز سعی در انجام آن داشت.”

قوانین اضطراری در ماه ژانویه مجدداً تمدید شد و احتمالاً تا گسترش واکسیناسیون همچنان پابرجا خواهد بود.

Jon DeVaney ، رئیس انجمن میوه های درختی ایالت واشنگتن ، گفت: “من فکر می کنم این عادلانه است که بگوییم آژانس می خواهد پیامی ارسال کند که عدم رعایت آن عواقبی به همراه خواهد داشت.” “هرچند که نسبت به قوانینی که اجرا شده احساس می کنید ، واقعیت این است که دولت این قوانین را وضع کرده و آنها آنها را اجرا می کنند.”

مرگ ، روز برای رسیدن به انطباق منجر به ثبت جریمه می شود

سوابق استنادی نشان می دهد که L&I دریافتم که 2 هزار و 700 کارگر H-2A به طور بالقوه در نه اردوگاه مختلف مسکن در معرض COVID-19 قرار دارند زیرا از bunks برای بیش از 15 کارگر استفاده شده است. این 12 تخلف را به خود اختصاص داده است. 12 مورد دیگر ناشی از استفاده مزرعه از اتوبوس برای جابجایی حداکثر 42 کارگر از باغ ها و باغ ها بود – عدم ارائه فاصله اجتماعی یا محدود کردن کارگران به گروه های 15 نفره.

L&I برای اولین بار در اواخر ماه مه تحقیقات خود را که ناشی از شکایت کارگران بود ، به Gebbers هشدار داد. این تحقیقات منجر به جریمه ای 13200 دلاری در ماه نوامبر به دلیل استفاده از تخت های دو طبقه بدون سیستم هم گروه و عدم اطمینان از فاصله اجتماعی شد.

هنگامی که محققان در ماه جولای بازگشتند ، آنها همچنین به عدم نصب موانع فیزیکی در آشپزخانه جامعه و عدم گزارش اولین مرگ کارمند در عرض هشت ساعت اشاره کردند.

آن سویزا ، دستیار مدیر L&I در بخش ایمنی و بهداشت شغلی ، گفت: “Gebbers به ​​طور مداوم حتی پس از مرگ اولین کارگر و حضور مکرر ما در مزرعه ، از عدم رعایت ایمنی و بهداشت کارگر پیروی نمی کرد.” در یک بیانیه.

READ  شارلاو: صندلی های ردیف جلو برای همه

سخنگوی شرکت گبرز فارمز ، ایمی فیلپات ، با این اظهارات مخالفت کرد و گفت که ایمنی کارگران همیشه اولویت شرکت بوده است. وی گفت ، در ماه ژوئیه ، در اوج فصل گیلاس ، این شرکت حدود 4500 کارگر داشت که برای جابجایی به گروه های کوچکتر نیاز داشت ، یک چالش لجستیکی که تحقق آن زمان بر بود.

وی گفت: “آنها قبلاً سیستم خود را برای قرار دادن یک گروه 42 نفره مجدداً مورد استفاده قرار داده بودند و مجبور شدند برای جا دادن 15 نفر مجدداً آن را تعمیر کنند.” با 4500 کارمند ، “این فقط سریع اتفاق نمی افتد.”

فیلپات همچنین گفت كه گبرز فارمز قادر نبود بلافاصله مرگ كارمند را به L&I گزارش دهد زیرا بیمارستان و منطقه بهداشت محلی اطلاعات را برای كارفرما منتشر نمی كنند.

در بیانیه مدیریت Gebbers آمده است: “در حالی که ما با آژانس در این مورد اختلاف نظر داریم ، اما همیشه همه تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن کارمندان خود در محل کار انجام خواهیم داد.”

آزمایش بیش از 3000 کارمند در مزرعه های Gebbers ، که در اواخر ماه اوت توسط دولت اجباری شد ، نشان داد که فقط 22 کارمند در آن زمان برای COVID-19 مثبت بودند. با 0.7 درصد ، این بسیار پایین تر از میزان مثبت برای جامعه اطراف و ایالت واشنگتن بود. مدیر عامل شرکت کاس گبرز در اوایل سپتامبر ، تقریباً دو ماه پس از مرگ اولین کارگر ، گفت که این نشانه کار اقدامات احتیاطی ایمنی شرکت است.

فیلپات گفت ، چنین آزمایش گسترده ای در ماه جولای در دسترس نبود.

تخلفات دیگر در جای دیگر

ایالات مختلف رویکردهای مختلفی را برای بازرسی مشاغل از نظر ایمنی COVID-19 تعیین می کنند.

در کالیفرنیا ، مزارع و پیمانکاران کار از جمله مشاغل مورد استناد برای شرایط کاری ناامن مربوط به COVID-19 بودند. به عنوان مثال ، در ماه دسامبر ، بسته بندی مرکبات ، Fancher Creek به دلیل عدم جلوگیری از مواجهه با کنترل های مهندسی مانند موانع پلکسی گلاس و فاصله اجتماعی ، 6750 دلار جریمه شد و Bayview Vineyards Corp. از ناپا به دلیل عدم تأمین سایه کافی برای فاصله اجتماعی در هنگام استراحت ، 5400 دلار جریمه شد. می شکند. سایر کارفرمایان کشاورزی که مورد استناد قرار گرفتند در دامنه مشابه جریمه شدند.

در میشیگان ، مروری بر مشاغل مورد استناد به دلیل نقض ایمنی در محل کار ، هیچ مزرعه ای در این لیست یافت نشد ، اما وزارت بهداشت ایالت به یک بازار مزرعه در شمال غربی میشیگان برای برگزاری یک رویداد بزرگ کریسمس اشاره کرد که ظرفیت و نیازهای ماسک و همچنین ممنوعیت غذاخوری داخل سالن به گزارش دیترویت فری پرس ، فریزکه فارم مارکت پیش از این به دلیل حکم ماسک از ایالت و فرماندار شکایت کرده بود.

READ  داوطلبان فردی و فارغ التحصیل توسط بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن شناخته می شوند

اما ریچ فریزکه ، مالک مشترک ، در یک پست فیس بوکی در ماه دسامبر گفت که این مشاغل خانوادگی قصد دارد یک رویداد دیگر کریسمس را به توصیه وکلای خود لغو کند. وی گفت: “ما متأسفانه در موقعیتی هستیم كه آنها می توانند پروانه تجارت ما را بگیرند.”

در واشنگتن ، سایر مشاغل میوه درختی توسط L&I ذکر شده است ، پادشاه Fuji Ranch از ماتاوا ، که به دلیل تخلفات از جمله تعامل کارگران گروه پناهگاه با دیگران و نداشتن مانع در مناطق آشپزی ، 13000 دلار جریمه شد و شرکت Evans Fruit از Yakima ، که جریمه شد. این آژانس در یک خبر خبری در ماه نوامبر اعلام کرد که 6،600 دلار برای کارمندان ماسک پوشیده ، دمای هوا یا فاصله اجتماعی ندارند.

در ماه ژانویه ، L&I همچنین با اشاره به نقض “عمدی جدی” بازرسان مورد نیاز برای پوشاندن و فاصله گذاری اجتماعی که بازرسان در ماه اکتبر در یکی از خانه های بسته بندی شرکت کشف کردند ، جریمه 156000 دلاری را علیه Evans Fruit اعلام کرد. ایوانز فروت به میوه پرور خوب قصد دارد درخواست تجدید نظر کند.

چرچ ، سخنگوی L&I ، تأکید کرد که تحقیقات در Gebbers نمایانگر آنچه که بازرسی های بهداشتی و ایمنی در تابستان طی بیش از 400 بازرسی از کارفرمایان کشاورزی پیدا کرده است نیست.

وی گفت: “بسیاری از كشاورزان توانسته اند از این قوانین پیروی كنند و آن را به خوبی انجام دهند.” “وقتی کارهایی را که می توان برای کاهش خطر انجام داد ، کارگران نباید در معرض خطر قرار بگیرند. متأسفانه ، این در این مورد انجام نشده است. ” •

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *