دسته‌بندی نشده

ایالت واشنگتن به دلیل نقض COVID-19 ، مزرعه Gebbers را 2 میلیون دلار جریمه کرد

وزارت کار و صنایع در ایالت واشنگتن در 21 دسامبر گفت که ایالت واشنگتن به دلیل نقض “فاحش و عمدی” موارد بهداشتی و ایمنی COVID-19 ، پرورش دهنده سیب و گیلاس ، گبرز فارمز را بیش از 2 میلیون دلار جریمه كرد.

در حالی که تحقیقات با مرگ دو کارگر در ویزای H-2A در ماه ژوئیه آغاز شد ، میزان جریمه ها از این واقعیت ناشی می شود که 12 روز طول کشید تا شرکت بروستر ، مستقر در واشنگتن تخلفات عدم ارائه فاصله اجتماعی مورد نیاز را اصلاح کند تیم چرچ ، سخنگوی L&I ، گفت: مسکن و حمل و نقل. وی افزود: این یکی از بزرگترین جریمه ها در تاریخ ایالت است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی L&I ، یک مرد 37 ساله از مکزیک در 8 ژوئیه و یک مرد 63 ساله از جامائیکا در 31 ژوئیه درگذشت. سومین کارمند مزرعه که به دلیل COVID-19 درگذشت ، یک ساکن محلی بود.

طبق قوانین COVID اضطراری ایالت برای اسکان موقت کارگران ، تختخواب سفارشی فقط در صورتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که کارگران در گروه های 15 نفره یا کارگران کمتری که کار می کنند ، می خوابند ، غذا می خورند و مسافرت جدا از دیگران هستند ، بمانند.

مدیریت گبرز در بیانیه ای اعلام كرد كه این سیستم كوهورتی را برای خود در اوایل همه گیری ایجاد كرده است (براساس گزینه “پناهگاه گروهی 15 نفره ایالت كه از 18 مه به اجرا درآمد) بر اساس مشاوره متخصص بیماری های عفونی ، با گروه های 42 نفره که با هم کار می کنند و سفر می کنند. دولت دریافت که این به اندازه کافی محافظ نبود.

READ  Hort Show Day 1: بار دیگر تنوع اپل در کنفرانس سالانه بار دیگر موضوع دارد

سوابق استنادی نشان می دهد که L&I دریافتم که 2 هزار و 700 کارگر H-2A به طور بالقوه در نه اردوگاه مختلف مسکن در معرض COVID-19 قرار دارند زیرا از bunks برای بیش از 15 کارگر استفاده شده است. این 12 تخلف را به خود اختصاص داده است. 12 مورد دیگر ناشی از استفاده از مزرعه از اتوبوس برای جابجایی حداکثر 42 کارگر به باغها بود – عدم تأمین فاصله اجتماعی یا محدود کردن کارگران به گروههای 15 نفره.

L&I برای اولین بار در اواخر ماه مه که در پی شکایت کارگری انجام شد ، گبرز را از این نگرانی آگاه کرد. این تحقیقات منجر به جریمه ای 13200 دلاری در ماه نوامبر به دلیل استفاده از تخت های تختخواب سفری بدون سیستم هم گروه و عدم اطمینان از فاصله اجتماعی شد.

سایر موارد نقض در تحقیقات ژوئیه شامل عدم ایجاد موانع فیزیکی در آشپزخانه جامعه و عدم گزارش اولین مرگ کارمند در عرض 8 ساعت بود.

آن سویزا ، دستیار مدیر L&I در بخش ایمنی و بهداشت شغلی ، گفت: “Gebbers به ​​طور مداوم حتی پس از مرگ اولین کارگر و حضور مکرر ما در مزرعه ، از عدم رعایت ایمنی و سلامت کارگر پیروی نمی کرد.” در یک بیانیه.

سخنگوی شرکت گبرز فارمز ، ایمی فیلپات ، با این اظهارات مخالفت کرد و گفت که ایمنی کارگران همیشه اولویت شرکت بوده است. وی گفت ، در ماه ژوئیه ، در اوج فصل گیلاس ، این شرکت حدود 4500 کارگر داشت که برای جابجایی به گروه های کوچکتر نیاز داشت ، یک چالش لجستیکی که تحقق آن زمان بر بود.

READ  واقعیت مجازی برای نمایش های شرقی

وی روز دوشنبه گفت: “آنها قبلاً سیستم خود را برای قرار دادن یک گروه 42 نفره مجدداً مورد استفاده قرار داده بودند و برای جای دادن 15 نفر مجبور شدند آن را مجدداً تعمیر کنند.” با 4500 کارمند ، “این فقط سریع اتفاق نمی افتد.”

فیلپات همچنین گفت كه گبرز فارمز قادر نبود بلافاصله مرگ كارمند را به L&I گزارش دهد زیرا بیمارستان و منطقه بهداشت محلی اطلاعات را برای كارفرما منتشر نمی كنند.

مدیریت Gebbers در حال ارزیابی گزینه تجدیدنظر در مورد تخلفات است.

در بیانیه مدیریت Gebbers آمده است: “در حالی که ما با آژانس در این مورد اختلاف نظر داریم ، اما همیشه همه تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن کارکنان خود در محل کار انجام خواهیم داد.”

آزمایش بیش از 3000 کارمند در مزرعه های Gebbers ، که در اواخر ماه اوت توسط دولت اجباری شد ، نشان داد که فقط 22 کارمند در آن زمان برای COVID-19 مثبت بودند. با 0.7 درصد ، این بسیار پایین تر از میزان مثبت برای جامعه اطراف و ایالت واشنگتن بود. مدیر عامل شرکت کاس گبرز در اوایل سپتامبر گفت که این نشانه کار اقدامات احتیاطی ایمنی و بهداشتی این شرکت است.

فیلپات گفت ، داده های آزمایش گسترده در ماه جولای در دسترس نبود.

در خبرنامه این ایالت آمده است که این شرکت 15 روز فرصت دارد تا تخلفات و 2،038،000 دلار جریمه تجدید نظر کند. این جریمه به صندوق بازنشستگی تکمیلی جبران خسارت کارگران ایالت تعلق می گیرد که از کارگران و خانواده های افرادی که در محل کار خود فوت کرده اند حمایت می کند.

READ  ایالت واشنگتن به دلیل نقض ایمنی COVID-19 ، مزرعه Gebbers را 2 میلیون دلار جریمه کرد

چرچ ، سخنگوی L&I ، تأکید کرد که این تحقیق نمایانگر آنچه بازرسی های بهداشتی و ایمنی در تابستان طی صدها بازرسی از کارفرمایان کشاورزی پیدا کرده است نیست.

وی گفت: “بسیاری از کشاورزان توانسته اند از این قوانین پیروی کنند و آن را به خوبی انجام دهند.” “وقتی کارهایی را که می توان برای کاهش خطر انجام داد ، کارگران نباید در معرض خطر قرار بگیرند. متأسفانه ، این در این مورد انجام نشده است. ”

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *