دسته‌بندی نشده

جستجوی انگور Vinifera در میشیگان

نقشه های بالا بهترین شهرستانها را برای پرورش انگور شراب vinifera در میشیگان نشان می دهد ، طبق یک ابزار نقشه برداری که توسط دانشگاه ایالتی میشیگان تهیه شده است.  انواع قرمز در سمت چپ ، انواع سفید در سمت راست نقشه برداری می شوند.  بیشتر کاشت های شراب کنونی این ایالت در قسمت های شمال غربی و جنوب غربی شبه جزیره پایین آن ، در امتداد دریاچه میشیگان قرار دارد.  بسیاری از مکانهای مناسب ، به ویژه در امتداد دریاچه هورون ، کشت انگور بسیار کم و یا تقریباً ندارند.  (منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان ، تصویرگری: جرد جانسون / پرورش دهنده خوب میوه)
نقشه های بالا بهترین شهرستانها را برای پرورش انگور شراب vinifera در میشیگان نشان می دهد ، طبق یک ابزار نقشه برداری که توسط دانشگاه ایالتی میشیگان تهیه شده است. انواع قرمز در سمت چپ ، انواع سفید در سمت راست نقشه برداری می شوند. بیشتر کاشت های شراب کنونی این ایالت در قسمت های شمال غربی و جنوب غربی شبه جزیره پایین آن ، در امتداد دریاچه میشیگان قرار دارد. بسیاری از مکانهای مناسب ، به ویژه در امتداد دریاچه هورون ، کشت انگور بسیار کم و یا تقریباً ندارند. (منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان ، تصویرگری: جرد جانسون / پرورش دهنده خوب میوه)

Vitis vinifera پائولو سابباتینی ، استادیار و متخصص زراعت انگور در چند دهه گذشته ، کاشت در میشیگان همزمان با صنعت شراب ایالت رشد کرده است ، تا جایی که انگور vinifera معمول ترین انگور شراب کاشته شده در این ایالت است. دانشگاه ایالتی میشیگان.

اگرچه نشان داده شده است که انگور vinifera می تواند از زمستان های وحشیانه میشیگان زنده بماند ، اما بقای آن تضمین نمی شود. محل کاشت بسیار مهم است. با استفاده از ابزارهای پیشرفته و جدید ، علوم سنجش از دور و علوم اطلاعات جغرافیایی و خدمات ارتباطی دانشگاه ایالتی میشیگان در حال کار با صنعت شراب ایالتی برای تنظیم دقیق جستجو برای سایت های بهینه تولید انگور است.

ارین بانتینگ ، استادیار و مدیر گروه گفت: RS & GIS در علوم فضایی تخصص دارد و “چگونگی تعامل اشیا over در فضا” را برای زمینه های مختلف از جمله کشاورزی مطالعه می کند.

RS & GIS یک ابزار نقشه برداری ایجاد کرده است (آن را در پیدا کنید rsgis.msu.edu/research/vinifera) که تولید کنندگان میشیگان می توانند برای کاوش در مناسب بودن مناطق خاص زمین برای کاشت vinifera استفاده کنند. به معنای وسیع ، این ابزار برخی از مواردی را که صنعت قبلاً می دانست تأیید کرد: بهترین مکانها در امتداد دریاچه های بزرگ قرار دارند که دمای اطراف را تعدیل می کنند. باب گودوین ، تحلیلگر ارشد زمین فضایی با RS & GIS ، گفت: اگر به دلیل آب و هوای منحصر به فرد دریاچه های بزرگ نبود ، انگورهای vinifera تا اینجا نمی توانستند رشد کنند.

با این حال ، مجاورت با دریاچه های بزرگ تضمین کننده مناسب بودن یک سایت برای vinifera نیست. این ابزار به اندازه گیری سایر عوامل کمک کننده نیز کمک می کند ، گرچه گودوین تأکید کرد که این همه داستان را بیان نمی کند. گودوین گفت ، داده های تولید شده توسط این ابزار مکمل هستند اما جایگزین دانش محلی نمی شوند.

READ  شکستن شاخه ها برای تحقق بخشیدن به نشاط

“ارزیابی نسبت به ارتفاع یا شیب برای یک پرورش دهنده نسبتاً آسان است. این موارد برای چشم واضح است. ”، گفت: بن اسمیت ، دبیر اجرایی انجمن باغبانی ایالتی میشیگان. “این پروژه چندین پارامتر اضافی اضافه کرده است که با مراجعه به یک ملک به راحتی شناخته نمی شوند. همچنین با گسترش تولیدکنندگان در خارج از منطقه محلی خود مفید است. من تمام مزرعه های نزدیک خود را به خوبی می شناسم ، اما اگر 20 مایل دور شوم ناشناخته ها وجود دارد. “

نقشه برداری از میوه ها

در اواخر دهه 1970 ، وزارت کشاورزی ایالات متحده نقشه بهترین مکان های کاشت گیلاس ترش در شمال غربی میشیگان را تهیه کرد. گودوین گفت ، این یک کار گسترده بود ، با استفاده از جدیدترین ابزار اندازه گیری خاک ، توپوگرافی و اندازه گیری آب و هوا ، و اطلاعات حاصل از آن در یک کتاب برای مشاوره تولید کنندگان جمع آوری شد.

اما ابزارهای چهار دهه پیش در مقایسه با ابزارهای موجود اکنون کم رنگ هستند. اطلاعات آب و هوا ، خاک و توپوگرافی این روزها بسیار دقیق تر است و با دیجیتالی شدن ، بسیار در دسترس تر است. وی گفت ، فن آوری های سنجش از دور ، مانند لیدار و تصاویر هوایی دیجیتال از هواپیماها و ماهواره ها ، داده های جدیدی را ارائه می دهند.

گودوین با استفاده از مجموعه داده های کاملتر و فن آوری های پیشرفته تر ، می خواست ابزاری مدرن برای انتخاب سایت برای تولیدکنندگان میوه میشیگان ایجاد کند. صنعت شراب سازی ایالت که می خواست سطح زیر کشت انگور خود را گسترش دهد اما به اطلاعات بهتری در مورد مکان انجام آن نیاز دارد ، خصوصاً از این امکانات بسیار هیجان زده بود. هنگامی که آنها تصمیم گرفتند ابزار نقشه برداری را ایجاد کنند ، گودوین و بانتینگ می دانستند که به vinifera و تخصص آب و هوا احتیاج دارند ، بنابراین آنها از Sabbatini از MSU و Jeff Andresen ، استاد جغرافیا ، خواستند که مشاور باشند.

READ  صنعت میوه درخت اولویت واکسن کارگر را می خواهد

گودوین گفت ، با کمک مالی از انجمن باغبانی ایالت میشیگان و پروژه GREEEN MSU ، این تیم ایجاد ابزار نقشه برداری آنلاین را آغاز کردند.

اسمیت گفت: “این جایزه بزرگترین جایزه ای است که ما به یک پروژه تحقیقاتی اعطا کرده ایم ، بنابراین باید نشان دهد که ما چطور کار انجام شده را ارزیابی می کنیم.” “این برای تولیدکنندگان انگور مهم خواهد بود زیرا ، با گسترش سطح زیر کشت کارگران ، آنها همیشه مناسب بودن سایتهای مختلف را ارزیابی می کنند.”

سابباتینی در طی سالهای گذشته پرس و جوهای زیادی از تولیدکنندگان انگور انجام داده است و از آنها می پرسد آیا این یا آن سایت برای کاشت انواع معروف vinifera مانند Chardonnay یا Riesling مناسب است؟ هنگام انتخاب سایت باید فاکتورهای زیادی را سنجید: درجه رشد روز ، طول فصل رشد ، ارتفاع ، نزدیکی به آب ، زهکشی خاک و pH ، عمق بستر ، شیب ، محل جیب های یخ زدگی و غرق هایی که آب سرد را تخلیه می کنند ، فقط به نام چند – تصمیم گیری دشوار. هنگامی که گودوین ایده نقشه برداری را توسط او اجرا کرد ، این همان چیزی بود که Sabbatini به دنبال آن بود.

سایت های مناسب

هنگامی که ابزار نقشه برداری به این نتیجه رسید که زمین در نزدیکی دریاچه میشیگان برای پرورش ونیفره مناسب است ، باعث تعجب سابباتینی نشد – در حال حاضر تعداد زیادی انگور شراب در آنجا وجود دارد – اما کشف زمین مناسب در کنار دریاچه هورون نیز او را متعجب کرد.

وی گفت: “من فکر کردم اثر دریاچه به اندازه کافی در آن سوی ایالت قوی نیست.” “هیچ سابقه موفقیت موفقیت در پرورش انگور vinifera در امتداد دریاچه Huron وجود ندارد ، اما این احتمال وجود دارد.”

و اگرچه برخی از تولیدکنندگان در حال کاشت vinifera در فضای داخلی میشیگان هستند ، اما این مدل هیچ مکان عالی را در آنجا پیدا نکرد. ساب باتینی گفت ، میانگین دمای متوسط ​​زمستان در وسط ایالت برای شراب سازی بسیار کم است و چنین شرایطی بدون داشتن سیستم های محافظت گسترده ، به طور سیستماتیک انگور را از بین می برد.

READ  کنترل آفات پنسیلوانیا | میوه دهنده خوب

ابزار نقشه برداری همچنین نحوه استفاده از زمین را در نظر می گیرد. سبباتینی گفت ، اگر برای vinifera مناسب باشد اما تحت پوشش جنگل های ایالتی یا ملی ، تالاب یا محیط شهری باشد ، این مدل آن را یادداشت می کند.

به طور کلی ، این ابزار نشان می دهد که سایت های خوبی برای پرورش انگور vinifera در میشیگان وجود دارد و بسیاری از آنها مورد استفاده قرار نمی گیرند.

بنتینگ گفت ، مطالعات مناسب مشابه در مناطق معتدل تر شراب سازی ، مانند آفریقای جنوبی و کالیفرنیا انجام شده است ، اما این اولین بار است که چنین مطالعه دقیق در یک منطقه با آب و هوای سردتر مانند میشیگان انجام می شود.

تکرارهای بعدی مدل اطلاعات خاص رقم را ارائه می دهد و اثرات تغییرات آب و هوایی را در طول زمان اندازه گیری می کند. سابباتینی گفت: اگر این مدل به کاربران بگوید سایت ممکن است یک دهه دیگر بیشتر در معرض یخبندان بهاری باشد یا احتمال بارش در آینده بیشتر باشد ، این ممکن است بر روند تصمیم گیری تأثیر بگذارد.

تیم پروژه پیشنهادی را به USDA برای گسترش ابزار نقشه برداری به سیب و گیلاس و همچنین گسترش استفاده از آن فراتر از میشیگان ارائه دادند. بانتینگ گفت: هدف نهایی این است که یک پرورش دهنده در هر نقطه از کشور از وب سایت بازدید کند ، به دنبال یک قطعه زمین بگردد و تقریباً بلافاصله به او گفته شود که براساس شرایط آب و هوا و خاک برای محصول مورد نظر چقدر مناسب است. •

توسط مت میلکوویچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *