دسته‌بندی نشده

جلسه سالانه انجمن انگور با گفتگوهای مدیریت خاک و علف های هرز آغاز می شود

یک دانشمند خاک دانشگاه ایالتی واشنگتن و یک دانشمند علف های هرز دانشگاه کرنل 49 را شروع کردندهفتم نشست سالانه انجمن انگور واشنگتن در 18 نوامبر.

کاترین جونز ، رئیس سازمان گفت: “اولین و امیدوارم که آخرین مورد مجازی ما باشد.”

Deirdre Griffin LaHue ، استادیار مرکز تحقیقات و ترویج WSU در شمال غربی واشنگتن در Mount Vernon ، به تولیدکنندگان گفت که اندازه گیری های بهداشت خاک معمولاً برای تولید دانه در مناطق غرب میانه و شرقی ایالات متحده اعمال می شود و بیشترین عملکرد را ترجیح می دهد ، که همیشه این مقدار نیست هدف با انگور. در یک نظرسنجی دیجیتال زوم ، حاضران در جلسه به وی گفتند که سرکوب آفات و عوامل بیماری زا را به عنوان مهمترین ویژگی خاک و فعالیت میکروبی به عنوان دومین مورد مهم در نظر می گیرند ، در حالی که بریکس از تناژ برتر به عنوان تولید شماره 1 مربوط به شرایط خاک برخوردار است.

گریفین لاهو برای اندازه گیری خصوصیات خاک در دهها سایت ویژه گیاهان زراعی ، از جمله تاکستان ها و باغات میوه در سراسر واشنگتن ، یک مطالعه سه ساله را آغاز کرده است تا روش های جدیدی برای اندازه گیری سلامت خاک به دست آورد ، زیرا این امر مربوط به محصولات خاص و اهداف مختلف پرورش دهنده است. پروژه ای که وی امسال آغاز کرده است ، توسط کمک بلاعوض ویژه محصولات کشاورزی وزارت امور خارجه واشنگتن تأمین می شود.

لین سوسنوسکی ، استادیار باغبانی در کورنل ، در مورد راههای بیشماری برای کنترل علفهای هرز بحث کرد ، و همه موارد را از کشت گرفته تا علف کشهای شعله ور و آلی گرفته تا چاقوی Aqua ، که از آب با فشار بالا استفاده می کند ، لمس کرد. اولین درس او: هرچند قبل از شروع مدیریت بدانید چه علفهای هرز دارید. او درباره چند برنامه تلفن ، Pl @ ntnet و Inaturalist ، که به کاربران امکان می دهد عکس ها را برای شناسایی علف های هرز بارگذاری کنند ، بحث کرد.

READ  Hort Show Day 1: بار دیگر تنوع اپل در کنفرانس سالانه بار دیگر موضوع دارد

همچنین در تاریخ 18 نوامبر ، انجمن انگور برندگان بورس تحصیلی سالانه خود ، الکسا مک دانیل ، Ph.D. دانشجو در مرکز تحقیقات و ترویج کشاورزی آبیاری WSU در پروسر ، و كالی جو جودكینز ، دانش آموخته دبیرستان پروسر در دانشگاه ایالتی واشنگتن.

جلسه سالانه با گفتگو در مورد مدیریت آفات ، تأثیرات دود و چشم انداز اقتصادی بازارهای انگور ، از ساعت 2 تا 4 بعد از ظهر 19 نوامبر ادامه خواهد داشت. ثبت نام و جزئیات در https://www.grapesociety.org/annual-meeting.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *