جمع کنندگان رباتیک از طریق همه گیری پیشرفت می کنند
جمع کنندگان رباتیک از طریق همه گیری پیشرفت می کنند

ناتان بیرد ، اپراتور میدانی از شرکت Abundant Robotics ، برداشت ماشین خلا October خودکار را در اوایل ماه اکتبر در یک بلوک سیب فوجی در حوالی ونتیج ، واشنگتن رصد می کند.  مقامات شرکت مجدداً انتخاب کننده را در واشنگتن آزمایش کردند و گفتند که آنها سیستم بینایی دستگاه را برای انتخاب رنگ و قابلیت اطمینان سخت افزار آن نسبت به سال گذشته بهبود بخشیده اند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
ناتان بیرد ، اپراتور میدانی از شرکت Abundant Robotics ، برداشت ماشین خلا October خودکار را در اوایل ماه اکتبر در یک بلوک سیب فوجی در حوالی ونتیج ، واشنگتن رصد می کند. مقامات شرکت مجدداً انتخاب کننده را در واشنگتن آزمایش کردند و گفتند که آنها سیستم بینایی دستگاه را برای انتخاب رنگ و قابلیت اطمینان سخت افزار آن نسبت به سال گذشته بهبود بخشیده اند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

دو شرکت سازنده جمع کننده سیب رباتیک راهپیمایی خود را به سمت تجاری سازی ادامه دادند ، گرچه ویروس کرونا سرعت یکی از آنها را کند کرد.

یکی از شرکت ها ، به نام Abundant Robotics از هایوارد ، کالیفرنیا ، می گوید که این نمونه ها از نمونه اولیه آن ساخته شده و آماده ساخت ناوگان برای استفاده تجاری است. در همین حال ، رقیب اسرائیلی آن ، FF Robotics ، یک سال را با پیشرفت در ماشین خود گذراند اما با توجه به محدودیت های سفر ویروس کرونا ، از آزمایشات ایالات متحده محروم شد.

در سال 2020 ، فراوان آزمایش های تجاری در مقیاس کوچک را در واشنگتن و نیوزیلند ادامه داد و تعداد کمی از خرابی تجهیزات را تجربه کرد که نمونه اولیه آن را در سال 2019 آزار داد ، زمانی که این ماشین به دلیل شکسته شدن قطعات و ماشین آلات برای حفظ یک محصول ثابت تلاش می کرد ، . گزارش های اولیه بسته های مشابه میوه های دستچین شده را نشان می دهد.

این شرکت خود را برای مقیاس بندی آماده می داند. به زودی – اگرچه استیر مشخص نمی کند چه زمانی – فراوان تولید امیدهای روباتیک بیشتری را به امید ارسال ناوگان از آنها ، شاید صدها ، به باغهای سراسر جهان آغاز خواهد کرد. این چشم انداز است.

استیر گفت: “قدم بعدی برای ما این است که ناوگان خود را بسازیم.”

این شرکت در حال انجام خدمات بانکی بر روی مدل تجاری برداشت سفارشی است ، دقیقاً مانند آنچه Abundant با آزمایش های تجاری خود در چند سال گذشته در مقیاس کوچک انجام داده است. تولیدکنندگان جمع کننده های رباتیک خود را خریداری نمی کنند بلکه در عوض با شرکت رباتیک قرارداد بسته می شوند که چندین ماشین را با یک اپراتور می فرستد.

جمع کننده رباتیک خودکاربرای استفاده از بینایی رایانه و اثر خلأ نهایی برای شناسایی ، انتخاب و حذف میوه ، آن را به یک مسیر لوله های پر شده به سطل آشغال حمل شده روی دستگاه منتقل می کند. استیر گفت ، این ربات می تواند درختان را انتخاب کند یا رنگ را انتخاب کند. این سیستم همچنین دارای فرمان مستقل چهار چرخ است و به دستگاه امکان می دهد تا در انتهای ردیف دور خود را برگردانده و از همان ردیف به عقب برود.

فراوان تخمین می زند ، بسته به نوع مدیریت سایبان ، دستگاه آن می تواند بین 50 تا 90 درصد میوه درختان را بدست آورد.

Dan Steere ، مدیرعامل Abundant Robotics ، به اندامی اشاره می کند که ممکن است مانع بینایی و توانایی رسیدن ربات به سیب شود.  وی گفت: برای کار کردن ربات ، میوه باید در قسمت خارجی سایبان آویزان شود.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
Dan Steere ، مدیرعامل Abundant Robotics ، به اندامی اشاره دارد که ممکن است مانع بینایی و توانایی رسیدن ربات به سیب شود. وی گفت: برای کار کردن ربات ، میوه باید در قسمت خارجی سایبان آویزان شود. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

واکنش مشتری

Abundant پنج نوع مختلف را برای هشت شرکت واشنگتن انتخاب کرد ، اما از اوایل ماه اکتبر ، آخرین مهلت مطبوعاتی این موضوع ، فقط Zirkle Fruit of Selah بسته بندی کرده بود. آران اورلاچر ، مدیر منطقه متاوا در زیرکل ، گفت: بسته بندی ها تقریباً همان میوه های دست چینی است.

اورلاچر گفت ، با چشم غیر مسلح ، سطل های دستی انتخاب شده رنگ بهتری دارند ، اما گزارشات بسته بندی از نظر اختلاف آماری برابر است ، هرچند از اشتراک اعداد واقعی خودداری کرد.

تنها اختلافات مربوط به پنچری بود که بیشترین علت برداشتن پوست میوه های دستگاه برداشت شده بود و میوه های ماشینی سوراخ شده بیشتر از چیدن دست بودند. استیر گفت ، سوراخ ها هنگامی رخ می دهد که سیستم خلا branches سیب ها را از طریق شاخه های ناهموار بکشد ، اگرچه اغلب با چیدن دست نیز اتفاق می افتد.

ناتان بیرد با کنترل از راه دور ربات را به یک ردیف هدایت می کند.  یک بار پشت سر هم ، دستگاه خودش را هدایت می کند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
ناتان بیرد با کنترل از راه دور ربات را به یک ردیف هدایت می کند. یک بار پشت سر هم ، دستگاه خودش را هدایت می کند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

فراوان حدود 50 سطل بروکفیلد گالاس را برای زیرکل انتخاب کرد. در اوایل ماه اکتبر ، زیرکل حدود 20 عدد از آنها را بسته بندی کرده بود و بقیه را برای آزمایش های بیشتر بسته بندی در آینده ذخیره کرد.

این حجم نمونه زیاد نیست ، اما اورلاچر طی چندین سال گذشته به اندازه کافی پیشرفت عملکرد فراوان را دیده است تا بتواند در آینده با این شرکت مقابله کند ،

اورلاچر گفت: “من می دانم که آنها فقط بهتر خواهند شد.”

کارکنان فراوان رباتیک سطل آشغال را روی ربات بار می کنند.  در صورت تجاری سازی توانایی جابجایی سطل های خودکار را دارد.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
کارکنان فراوان رباتیک سطل آشغال را روی ربات بار می کنند. در صورت تجاری سازی توانایی جابجایی سطل های خودکار را دارد. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

علاوه بر این ، کار دستی با افزایش دستمزدها ، آسمان های سیگاری و منع بهشت ​​، یک بیماری همه گیر دیگر مشکل ساز می شود. اورلاچر گفت: “من فقط می بینم که در این مرحله (برداشت خودکار) جلو می رویم.”

رباتیک FF

آوی کاهانی گفت ، شرکت اسرائیلی FF Robotics همچنان در انتخاب رباتیک خود که از چندین بازو با انگشتان شاخدار برای گرفتن ، پیچاندن و کشیدن میوه از درختان استفاده می کند ، استفاده می کند ، اما به دلیل محدودیت های سفر ویروس کرونا از هرگونه آزمایش خارج از کشور محروم شد. مدیر عامل.

وی گفت: “COVID-19 ما را بسیار تحت تأثیر قرار داد.”

اسرائیل به شدت تحت تأثیر ویروس قرار گرفت و مدت زمان زیادی را در تعطیل و بسته بودن فرودگاه ها سپری کرد. این شرکت قصد داشت یکی از ربات های خود را برای آزمایش به واشنگتن ببرد و ثانیه ای را به مشتری بالقوه خود در فرانسه تحویل دهد. کاهانی و تیمش مجبور شدند هر دو برنامه را لغو کنند.

در عوض ، تیم سال را در انبار هایفا خود صرف بهبود و طراحی نسخه کوچکتر از دستگاه خود کرد ، که به راحتی در داخل ردیف های سیب جای می گیرد و بر روی یک سکوی انتخاب ساخته شده توسط Automated Ag Systems از موسی دریاچه ، واشنگتن نصب می شود. آنها حتی چند کارگر اضافی استخدام کردند.

دستگاه جدید FF Robotics باریک تر است ، در حالی که 12
دستگاه جدید FF Robotics باریک تر است ، در حالی که 12 “دست” تأثیرگذار نهایی دارای قابلیت های حرکتی جدیدی هستند که برای پاک کردن سیب ها با تمیزتر طراحی شده اند. (با مجوز از آوی کاهانی / FF Robotics)

مهندسان سایر عناصر را نیز بهبود بخشیدند. آنها:

– لوله ها از سیستم نوار نقاله خود پاک می شوند ، بعد از اینکه سیب ها گاهی آنها را مسدود می کند.

– یک حرکت سه بعدی را به حرکت پیچشی موجود برای اثرات نهایی اضافه کنید تا سیب ها تمیزتر انتخاب شوند.

– یکپارچه با سیستم سطل زباله Automated Ag که به طور خودکار سطل های خالی را بارگیری کرده و سطل های کامل را تخلیه می کند.

کاهانی گفت ، این شرکت که بخشی از آن از طریق كمك كمسیون تحقیقات میوه جویی واشنگتن تأمین شده است ، قصد دارد بخاطر ویروس كرونا ، تمدید بودجه برای كار آنها را درخواست كند.

دروگر FF Robotics در اواخر ماه اکتبر از طریق یک باغ بانوی صورتی در اسرائیل راه خود را باز می کند.  شرکت اسرائیلی که از سفر بین المللی توسط ویروس کرونا رنج می برد ، تابستان را صرف ساخت نمونه اولیه جدیدی کرد که به طور خودکار سطل های خالی را با سطح شیب دار جلو بارگیری می کند و آنها را در پشت دستگاه تخلیه می کند.  (با مجوز از آوی کاهانی / FF Robotics)
دروگر FF Robotics در اواخر ماه اکتبر از طریق یک باغ بانوی صورتی در اسرائیل راه خود را باز می کند. شرکت اسرائیلی که از سفر بین المللی توسط ویروس کرونا رنج می برد ، تابستان را صرف ساخت نمونه اولیه جدیدی کرد که به طور خودکار سطل های خالی را با رمپ جلو بارگیری کرده و آنها را در پشت دستگاه تخلیه می کند. (با مجوز آوی کاهانی / FF Robotics)

کاهانی گفت ، برخلاف فراوان ، FF Robotics قصد دارد ربات ها را به طور کامل به تولیدکنندگان بفروشد ، که در نهایت قادر خواهند بود از آنها برای هرس ، لاغر کردن و آموزش استفاده کنند. وی از به اشتراک گذاشتن برچسب بالقوه قیمت خودداری کرد ، اما گفت که هدف او بازده سه ساله سرمایه گذاری است.

وی گفت: “برای بلند مدت ، من معتقدم كه دستگاه باید متعلق به آنها باشد.”

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.