دسته‌بندی نشده

حراج آنلاین شراب “پیشنهاد برای بطری – نسخه تعطیلات” اعلام شد

حراج شرابهای واشنگتن ، AWW ، اولین حراج آنلاین “پیشنهاد برای بطری – نسخه تعطیلات” را از 23 نوامبر تا 3 دسامبر برگزار خواهد کرد.

مطابق با انتشار خبری از AWW ​​، علاقه مندان به شراب دور و نزدیک این فرصت را خواهند داشت که شراب های منحصر به فرد واشنگتن ، از جمله برخی از ذخایر انحصاری سرداب AWW را خریداری کنند. این حراج از ذینفعان AWW ، سیاتل كودكان و برنامه شراب سازی و Enology دانشگاه ایالتی واشنگتن پشتیبانی می كند و از چشم انداز این سازمان برای الهام بخشیدن به جهانیان برای تجربه شراب های واشنگتن پشتیبانی می كند.

مناقصه برای هر کس 21 سال به بالا ، از جمله کسانی که خارج از ایالت واشنگتن هستند ، آزاد است. حمل و نقل برای بطری های انتخابی بدون محدودیت در ایالات متحده موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حراج ، به اینجا بروید https://auctionofwawines.org/events/bid-for-bottles، یا ثبت نام کنید تا در آن پیشنهاد دهید b4bholiday.ggo.bid.

برای کمک به مناقصه ، از طریق تلفن با (206) 660-0505 یا ایمیل [email protected] با بروک جانسون تماس بگیرید یا از طریق تلفن با شماره تلفن (253) 432-0957 (یا [email protected]) از طریق تلفن با تیلور راجرز تماس بگیرید.

– توسط Jonelle Mejica

READ  دیوانی: ضروری به معنای آسان نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *