حراج سمپاش WAEF از اول دسامبر به صورت آنلاین برگزار می شود
حراج سمپاش WAEF از اول دسامبر به صورت آنلاین برگزار می شود

بنیاد آموزش و پرورش واشنگتن اپل ، WAEF ، در یک خبر خبری آغاز حراج آنلاین یک سمپاش Rears Powerblast را اعلام کرد. پیشنهادات سه شنبه ، اول دسامبر آغاز می شود و ظهر روز 9 دسامبر بسته می شود.

طبق 25 سال گذشته ، شرکت Rears Manufacturing یک سمپاش باغی به WAEF اهدا کرده است و بنیاد اسپری را در قرعه کشی برگزار شده در اجلاس سالانه انجمن میوه های درختی واشنگتن هر دسامبر ارائه می دهد. از آنجا که نشست سالانه امسال عملاً برگزار خواهد شد ، سمپاش در عوض در یک حراج آنلاین خاموش در دسترس پیشنهاد دهندگان است.

سمپاش یک سمپاش ایربلاست پروفیل Rears 400 گالنی TTN است. مشخصات و جزئیات در www.waef.org/event/auction.

برای مناقصه ، علاقمندان می توانند پیشنهاد فعلی خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنند یا با شماره تلفن (509) 663-7713 تماس بگیرند پیشنهاد برتر کنونی در www.waef.org/event/auction از اول دسامبر شروع می شود تا حراج ساعت 12 شب 9 دسامبر به پایان می رسد. مناقصه برنده در جلسه سالانه اعلام خواهد شد.

بودجه حاصل از حراج سمپاش به نفع دانشجویان جمع شده در جوامع میوه درختان مرکزی واشنگتن است. WAEF سالانه بیش از 1 میلیون دلار بورسیه به دانشجویان دانشگاه اعطا می کند. امسال بیش از 300 دانشجو با بورسیه های WAEF در دانشگاه حضور دارند.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.