دسته‌بندی نشده

دانشگاه ایالتی اورگان مطالعه پاسخ COVID-19 را آغاز کرد

Jonelle Mexico // 27 ژانویه 2021

از کشاورزان ، باغداران و مدیران خانه های بسته بندی در شهرستانهای رودخانه هود اورگن ، واسکو و کلیکیتات دعوت شده است تا در یک مطالعه تحقیقاتی ارزیابی پاسخ همه گیر COVID-19 2020 شرکت کنند.

طبق یک خبر منتشر شده از دانشگاه ایالتی اورگان ، این نظرسنجی های ارزیابی برای ارزیابی پاسخ سازمان های جامعه ، از جمله OSU Extension ، The Next Door Inc. ، One Community Health و بخش های بهداشت محلی استفاده می شود. نتایج حاصل از این نظرسنجی همچنین برای اطلاع از پاسخ COVID-19 برای سال 2021 استفاده می شود و ممکن است توسط قانونگذار ایالتی برای شناسایی و افزایش بودجه برنامه های پیشگیری از COVID-19 که به کشاورزان و کارگران مزرعه کمک می کند ، استفاده شود.

نظرسنجی COVID-19 تا 8 فوریه باز است و می توانید از اینجا بازدید کنید: https://oregonstate.qualtrics.com/jfe/form/SV_bCbnZefltdR6w97.

برای اطلاعات بیشتر ، با اشلی تامپسون از طریق ایمیل در [email protected] یا لورن کرامر از طریق ایمیل در [email protected] تماس بگیرید.

توسط Jonelle Mejica

جونل مکزیک
Jonelle Mejica در سال 2018 به عنوان نویسنده و ویراستار کپی برای داستان های آنلاین و چاپی به کارمندان Good Fruit Grower پیوست. وی دارای مدرک لیسانس روزنامه نگاری است و بیش از 10 سال سابقه نویسندگی برای صنعت کشاورزی دارد.ارتباط با نویسنده: تلفن: (509) 853-3512 – ایمیل
READ  تحویل زیرزمینی به بازار می رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

بستن
بستن
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار بازگشت به بالا