دسته‌بندی نشده

داوطلبان فردی و فارغ التحصیل توسط بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن شناخته می شوند

بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن ، WAEF ، جایزه داوطلب سالانه غیرانتفاعی سال 2020 را به کورتنی لین از شرکت Zirkle Fruit و جایزه داوطلب سال فارغ التحصیلان آن به آنیکا گرابز اهدا کرد.

سالانه ، WAEF یک سازمان صنعتی ، فردی و فارغ التحصیل را برای تلاش های خود برای ایجاد تغییر از طریق داوطلبانه تشخیص می دهد. در اطلاعیه قبلی CMI Orchards به عنوان سازمان داوطلبان سال انتخاب شد.

WAEF لین ، مدیر منابع انسانی را برای عملیات انبار زیرکل ، به عنوان مربیان کار خود به عنوان دریافت کنندگان بورس تحصیلی و کمک به آنها برای درخواست شغل ، مصاحبه های آس و مذاکره در مورد حقوق ، به رسمیت شناخت.

کریس ویلت ، رئیس هیئت مدیره WAEF ، در یک خبرنامه گفت: “این کورتنی های این جهان هستند که بورس تحصیلی WAEF را بسیار ارزشمندتر از سرمایه گذاری مالی می کنند.” “فداکاری کورتنی و سایر افرادی که به او می پیوندند ، دانش آموزان می توانند با شروع یک شبکه شغلی ، مهارت های انسانی برای پیشرفت حرفه خود و اطمینان از اینکه آنها می دانند چگونه شغل خود را شروع کنند ، از دانشگاه فارغ التحصیل شوند.”

کورتنی لین ، در مرکز ، جایزه داوطلب سال 2020 بنیاد آموزشی واشنگتن اپل را دریافت می کند.  در سمت چپ جنیفر وایتربی ، مدیر اجرایی WAEF قرار دارد.  در سمت راست Xochitl Velazquez ، دستیار مدیر WAEF قرار دارد.  (با عرض ادب از WAEF)
کورتنی لین ، در مرکز ، جایزه داوطلب سال 2020 بنیاد آموزشی واشنگتن اپل را دریافت می کند. در سمت چپ جنیفر وایتربی ، مدیر اجرایی WAEF قرار دارد. در سمت راست Xochitl Velazquez ، دستیار مدیر WAEF قرار دارد. (با عرض ادب از WAEF)

گرابز ، وكیل شركت آمازون در سیاتل ، پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان ایستمونت در شرق وناتچی ، از WAEF در سال 2005 بورس تحصیلی دریافت كرد. وی مدرک حقوق خود را به پایان رساند و چندین سال در زمینه حقوقی در ساحل شرقی کار کرد قبل از اینکه به ساحل غربی برگردد و دوباره با WAEF ارتباط برقرار کند تا در مورد فرصت های داوطلبانه و راه های ایجاد تغییر برای دانشجویان در منطقه محل زندگی خود پرس و جو کند.

READ  سوزان براون برای کار در تولید انواع جدید سیب جایزه دریافت کرد

“در روزهای قبل از دوره Covid ، Anika به طور حضوری در کارگاه های دانشجویی و انتخاب بورس تحصیلی شرکت می کرد. در سال 2020 ، ما با مشاوره ماهانه دانشجویی ، ارائه کارگاه در یک کارگاه اکتشاف شغلی ، و مصاحبه های تمدید بورس تحصیلی ، بیشتر به او اعتماد کردیم ، همه این اتفاقات از راه دور رخ می دهد. ”

آنیکا گرابز جایزه داوطلب سال فارغ التحصیلان بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن 2020 را دریافت می کند.  در تصویر چپ به راست ، اریکا بتانکور ، هماهنگ کننده بورس تحصیلی WAEF قرار دارد.  Xochitl Velazquez ، دستیار مدیر WAEF ؛  گرابز و جنیفر ویتربی ، مدیر اجرایی WAEF.  (با عرض ادب از WAEF)
آنیکا گرابز جایزه داوطلب سال فارغ التحصیلان بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن 2020 را دریافت می کند. در تصویر چپ به راست ، اریکا بتانکور ، هماهنگ کننده بورس تحصیلی WAEF قرار دارد. Xochitl Velazquez ، دستیار مدیر WAEF ؛ گرابز و جنیفر ویتربی ، مدیر اجرایی WAEF. (با عرض ادب از WAEF)

سالانه ، WAEF بیش از 1 میلیون دلار بورس تحصیلی به دانشجویان بزرگ شده در خانواده هایی که با صنعت میوه درخت ارتباط دارند ، اعطا می کند. بودجه این بنیاد از طریق کمک های سالانه اعضا و طرفداران صنعت میوه درخت واشنگتن تأمین می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد WAEF ، مراجعه کنید www.waef.org.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *