درآمد خارج از مزرعه در مزرعه
درآمد خارج از مزرعه در مزرعه

نستور ایساک گارسیا ، چپ ، و پسرش ، نستور آیزاک گارسیا ، در یک بلوک 5 هکتاری WA 38 (Cosmic Crisp) که در سال 2020 در نزدیکی شهر بنتون ، واشنگتن خریداری کردند.  گارسیا جوان ، که به عنوان افسر وام در خدمات اعتباری مزرعه Northwest کار می کند ، گفت که آنها و بسیاری دیگر از کشاورزان تازه کار ، برای تأمین امنیت اقتصادی مزارع خود به یک شغل روزانه بستگی دارند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
نستور ایساک گارسیا ، چپ ، و پسرش ، نستور آیزاک گارسیا ، در یک بلوک 5 هکتاری WA 38 (Cosmic Crisp) که در سال 2020 در نزدیکی شهر بنتون ، واشنگتن خریداری کردند. گارسیا جوان ، که به عنوان افسر وام در خدمات اعتباری مزرعه Northwest کار می کند ، گفت که آنها و بسیاری دیگر از کشاورزان تازه کار ، برای تأمین امنیت اقتصادی مزارع خود به یک شغل روزانه بستگی دارند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

ممکن است پرستاری و کشاورزی دو شغل بسیار متفاوت به نظر برسد ، اما برای یک پرورش دهنده در منطقه رودخانه هود در اورگان ، دنبال کردن هر دو او را برای موفقیت آماده کرده است.

ترینا مک الکساندر ، صاحب کوه. View Orchards and Winery Vineyard winery and cidery، گفت که او پرستاری را به عنوان یک مسیر شغلی انتخاب کرد زیرا انعطاف پذیری و امنیت مالی آن با آرزوهایش برای خرید سرانجام مزرعه 50 جریب پدر و مادرش همسو است ، که در سال 2015 انجام داد. شغل این امکان را برای او فراهم می کند که بتواند زمین های خود را پرداخت کند و از طریق تأمین مالی برای رشد مشاغل مهمان نوازی خود در مزرعه اقدام کند.

وی گفت: “من کارهای عادی خارج از مزرعه را عادی می کنم.” “من فقط می خواهم مردم بدانند كه برای هر كسی كه از پول خانواده نمی آید ، این كار در داخل و خارج از مزرعه سخت است.”

طبق داده های وزارت کشاورزی ایالات متحده ، درآمد خارج از مزرعه امروزه عادی خانواده های کشاورز است. بر اساس گزارش سال 2019 ، درآمد خارج از مزرعه 70 درصد درآمد خانوار را برای همه مزارع خانوادگی تأمین می کند. حتی برای مزارع خانوادگی متوسط ​​و بزرگ – کسانی که درآمد ناخالص سالیانه مزرعه از 350 تا 1000 هزار دلار دارند – مشاغل خارج از مزرعه حدود نیمی از درآمد خانواده را تشکیل می دهند.

ساویر ورنر ، پرورش دهنده نسل پنجم از اوروویل ، واشنگتن ، كه علاوه بر كشاورزی با والدین و پدربزرگش ، به طور تمام وقت برای ApRecs كار می كند ، گفت: “جای تأسف است كه مزارع ما دیگر نمی توانند از خانواده حمایت كنند.” همسرش در حال تحصیل در رشته پرستاری است ، و هنگامی که او تمام وقت کار می کند ، او قصد دارد تمام وقت به مزرعه منتقل شود و به عنوان مشاور ApRecs خدمت کند.

نستور گارسیا ، افسر اعتبار با برنامه AgVision خدمات اعتباری مزرعه Northwest ، که هدف آن حمایت از کشاورزان مبتدی با شرایط وام مطلوب برای کمک به آنها برای واجد شرایط بودن و اضافی است ، گفت: برای شروع کار تولید کنندگان ، یک شغل روزانه یکی از بهترین راه ها برای موفقیت است. منابع برای کمک به آنها در موفقیت

وی گفت: “برای افرادی كه می خواهند از ابتدا كشاورزی خود را شروع كنند ، شغل تمام وقت صورت حساب آنها را پرداخت می كند و هر آنچه در مزرعه ساخته می شود به رشد تجارت باز می گردد.” وی گفت ، به عنوان وام دهنده ، درآمد خارجی خطر عدم موفقیت یک سرمایه گذاری کشاورزی را در اولین وقفه بد کاهش می دهد و به کشاورزان کمک می کند تا با سرعت بیشتری به موقعیت اقتصادی با امنیت بیشتری برسند. “این فقط یک شبکه ایمنی بسیار خوب است.”

اما گارسیا نمی خواهد این حقیقت را نادیده بگیرد که پیروی از آن مسیر کار سختی است. او خود این کار را سال گذشته آغاز کرد ، زمانی که پدرش ، مهندسی که اخیراً بازنشسته شده بود ، به آنها پیشنهاد داد که با هم در یک باغ کوچک در شهر بنتون ، واشنگتن بروند.

“من همیشه می خواستم به کار کشاورزی بپردازم ، اما در واقع انجام این کار بسیار سخت است. من شب اسپری می کنم و سپس به محل کار خود می روم. ” اکنون ، او دیدگاه دست اول خود را با مشتریان در میان می گذارد. “کمبود خواب ، استرس انجام یک کار تمام وقت به خوبی و همچنین مدیریت یک مزرعه ، من به مردم می گویم که مدیریت زمان احتمالاً دو برابر انتظار آنها است.”

مزرعه 20 جریب آنها که خریداری کرده اند – مخلوطی از گلاس ، بانوان صورتی رنگ ارگانیک و WA 38 (ترد کیهانی) – حاشیه سود 15 تا 20 هزار دلار است. این میزان برای تأمین زندگی آنها کافی نیست ، به ویژه پس از از دست دادن نیمی از محصول به یخ زدگی در بهار سال گذشته. آنها امیدوارند که طی چند سال آینده به 60 هکتار وسعت برسند.

گارسیا گفت: “داشتن درآمد خارج از مزرعه به ما اجازه می دهد این کار را انجام دهیم – نه با آرامش ، احساس یک خرج کردن است – اما با خیال راحت.” “من اینجا بی نظیر نیستم. من به معنای واقعی کلمه فقط کاری را که دیده ام سایر تولیدکنندگان انجام می دهند ، کپی و پیست می کنم ”در طول سالهای فعالیتش با اعتبار Northwest Farm.

برخی از مشتریانی که او در برنامه ریزی های مالی به آنها کمک کرده است ، اکنون به او کمک می کنند تا برنامه های اسپری را تنظیم کند و طنابهای مورد نیاز آلی را یاد بگیرد.

ترینا مک الکساندر ، باغ 50 هکتاری والدین خود را در پارکدیل ، اورگان ، در سال 2015 خریداری کرد و وام هایی را گرفت که به گفته وی بدون شغل پرستاری نمی توانست از پس آن برآید.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
ترینا مک الکساندر ، باغ 50 هکتاری والدین خود را در پارکدیل ، اورگان ، در سال 2015 خریداری کرد و وام هایی را به خود گرفت که به گفته وی بدون شغل پرستاری نمی توانست از پس آن برآید. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

گاهی اوقات ، یک شغل خارج از مزرعه به تولیدکنندگان مستقر نیز کمک می کند تا یک تکه خشن مالی را تحمل کنند. گیب دله ، که به همراه پدرش یک باغ گیلاس را در The Dalles ، Oregon مشترکاً مالک است ، کمی بیش از پنج سال پیش با Orchard and Vineyard Supply کار کرد. اکنون ، او در حال فکر کردن در مورد چگونگی بهترین ادغام در مزرعه ای است که بدون او خوب پیش می رود.

وی گفت: “من واقعاً می خواهم برگردم و مورد حمایت قرار بگیرم ، و به دنبال راه هایی برای بهبود امور هستم.” “از آنچه آموخته ام در خارج از باغ کار می کنم ، این چیزی است که می خواهم برگردانم.”

مشاغل خارج از مزرعه نیز می توانند برای مزرعه مزیت داشته باشند. مارك هنرهان ، پرورش دهنده گیلاس در زیله ، واشنگتن ، گفت كه او هنگام شروع كار با انبار دره میوه كار كرد تا درآمد لازم برای بازسازی باغی را كه به ارث برده است ، بدست آورد. سالها بعد ، او هنوز هم به عنوان نماینده میراث Legacy Fruit Packers به ​​صورت نیمه وقت کار می کند ، زیرا چیزهایی که از این کار آموخته است باعث شده او پرورش دهنده بهتری باشد.

برای همکار Legacy Fruit Packers ، مدیر باغ ، راب د لا روزا ، باغ شخصی او همیشه یک سرگرمی بوده است – یک سرگرمی پول سازی که از آنجا که سخت تر می شود سود حاصل از پیر شدن باغ 21 هکتاری گلابی و قرمزهایی که او را از پدرش تحویل گرفت.

“من زیاد به تلفن ، در جاده زیاد هستم ، بنابراین وقتی به خانه رسیدم ، پریدن روی تراکتور و چمن زدن بسیار خوب بود. تقریباً برای من آرامش بخش بود. ” “اما در آن زمان ، من پول اضافی می گرفتم. من همیشه می گفتم اگر لازم است از کارم برای تکمیل مزرعه جدا شوم ، آن را می فروشم. “

اکنون 60 ساله و به دنبال زمان بیشتر با نوه های خود ، او به آرامی جریب هایی را که به سختی یکدست می شوند ، بیرون می کشد. اوایل کار خود ، به فکر خرید باغات بیشتر برای ساختن چیزی بود که بتواند یک خانواده را تأمین کند ، اما از آنجا که دخترانش علاقه ای به ارث بردن مزرعه ای نداشتند ، و او شغل خود را دوست داشت ، تصمیم گرفت که واقعاً به دیگری احتیاج نداشته باشد یکی ، د لا روزا گفت.

پرورش دهنده تام اشنایدر گفت که کار 33 ساله وی در سازمان آتش نشانی یاکیما همیشه علاقه و علاقه او بوده است ، اما وی همچنین نتوانست باغ 60 هکتاری در Zillah را که بزرگ شده است رها کند. بنابراین ، چند سال پیش ، او مزرعه را با بلوک های بزرگ ، قدیمی گیلاس بینگ ، گلابی با بازده پایین و سیب های مستقل تصاحب کرد.

وی گفت: “به دلیل شغل من در آتش نشانی ، ما قادر به پرداخت هزینه های توسعه مجدد بودیم.” “به آرامی اما مطمئناً ، من در حال تلاش برای کنترل بار بدهی خود هستم.”

او و همسرش ، آرسلیا ، هیچ کارمند تمام وقت ندارند. او آبیاری را اداره می کند و با خدمه فصلی کار می کند در حالی که برنامه شیفت او در ایستگاه آتش نشانی – 50 ساعت پشت سر هم – هر هفته او را چهار روز مرخصی می گذارد تا به مزرعه اختصاص دهد.

اشنایدر این تصور را رد کرد که ، چون او کار دیگری نیز انجام داده است ، مزرعه یک سرگرمی است.

“نیروی کار ، مواد شیمیایی ، سوخت ، درختان ، چمنزارها ، همه چیز بسیار گران است. من نمی دانم کشاورزان سرگرمی چگونه این کار را انجام می دهند. ” “چاره ای نیست ، شما باید متعهد باشید که در پایان روز سود بدست آورید.”

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.