دسته‌بندی نشده

دستمزد H-2A منجمد شده و سپس با تورم گره خورده است

دولت فدرال اعلام کرده است كه قصد دارد بيشترين نرخ دستمزد اثر سوverse را در سطح 2020 به مدت دو سال منجمد كند و پس از آن آنها را به يك شاخص هزينه كار گره بزند.

این هفته ، وزارت کار ایالات متحده از تغییر قانون نهایی در روش استفاده شده برای تعیین نرخ اثر معکوس یا نرخ AEWR ، نرخ کف پرداخت شده به کارگران H-2A برای جلوگیری از پایین آوردن دستمزد کارمندان داخلی خبر داد. از سال 2023 ، وزارت کار بر اساس تغییر در شاخص هزینه استخدام فدرال ، شمارش هزینه های نیروی کار در کل بازار کار ایالات متحده ، AEWR را تغییر می دهد.

تاکنون ، وزارت کار AEWR را بر اساس داده های دستمزد از نظرسنجی سالانه کار در مزرعه وزارت کشاورزی ایالات متحده و بررسی آمار اشتغال شغلی اداره آمار کار ایالات متحده تنظیم کرده است. در اواخر سپتامبر ، USDA اعلام کرد که نظرسنجی کار در مزرعه را انجام نمی دهد.

گروه های کارفرمایی کشاورزی مدتهاست که از افزایش AEWR خلاص شده اند ، در حالی که گروه های حقوق کارگران کشاورزی با تغییراتی که آنها گمان می کنند تلاش برای سرکوب دستمزد کارگران است مخالفت کرده اند. طبق قانون ، کارفرمایان باید به کارگران H-2A بالاترین میزان AEWR ، حداقل دستمزد ایالتی یا فدرال ، قرارداد مذاکره یا دستمزد غالب در ایالاتی که از دستمزد غالب استفاده می کنند ، بپردازند.

در سال 2020 ، AEWR برای واشنگتن و اورگان 15.83 دلار ، برای کالیفرنیا 14.77 دلار ، برای میشیگان 14.40 دلار ، برای نیویورک 14.29 دلار و برای پنسیلوانیا 13.34 دلار بود.

READ  لایحه بودجه فدرال به صنعت میوه کمک می کند

مایکل مارش ، رئیس شورای ملی کارفرمایان کشاورزی گفت: این تغییر قانون حدود 97 درصد از مشاغل H-2A را تحت تأثیر قرار می دهد.

وزارت کار هنوز در نظر دارد تغییرات اساسی را بر اساس تغییرات گسترده برنامه H-2A در ژوئیه 2019 ایجاد کند ، اما مقامات می خواستند پیش از پایان سال تقویم ، AEWR را اصلاح کنند ، طبق قانون نهایی ، که لازم الاجرا خواهد شد 45 روز پس از انتشار در ثبت فدرال. از دیگر تغییرات پیشنهادی می توان به تشویق امضاهای دیجیتالی ، اجازه تاریخ های متغیر شروع و گسترش گزینه های اجرای قانون برای تنظیم کنندگان اشاره کرد.

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *