دسته‌بندی نشده

دولت فدرال قوانین ساده H-2A را نهایی می کند

وزارت کار ایالات متحده پس از بیش از یک سال بحث ، قوانین H-2A را اصلاح کرده است که هدف آن ساده سازی روند استخدام کارفرمایان و افزایش حمایت از کارگران است.

در میان تجدید نظرهای دیگر ، این قانون موجب تغییر در پرونده های الکترونیکی دستورات شغلی ، اجازه تقاضای مشترک برای کارفرمایان کوچک و اجازه کارفرمایان برای ورود سرسام آور کارگران خود می شود.

این به روزرسانی ها همچنین با افزایش استانداردهای مسکن ، تقویت الزامات باند ضمانت و گسترش اختیارات اجرای بخش ، حمایت از کارگران را افزایش می دهد.

این تغییر قانون ، که برای اولین بار در سپتامبر 2019 پیشنهاد شد ، پس از ماه ها اظهار نظر عمومی از سوی گروه های کشاورزی ، از جمله شورای باغبانی شمال غربی یاکیما ، واشنگتن و طرفداران کارگری مانند اتحادیه کارگران متحد کشاورزی صورت می گیرد.

این اصلاحات که قرار است 30 روز پس از انتشار به اجرا در بیاید ، چند روز قبل از روی کار آمدن دولت جدید بایدن اعلام شد.

در همین حال ، برخی از گروه های کشاورزی انتظار دارند کنگره ایالات متحده بحث در مورد قانون نوسازی کارگران مزرعه یا موارد مشابه را دوباره تمدید کند. این لایحه دو جانبه ، که می تواند افزایش دستمزدها را بررسی کند و راهی برای قانونی شدن کارگران فاقد سند در ایالات متحده باشد ، در دسامبر 2019 مجلس نمایندگان 260–165 را تصویب کرد اما در سنا سوز شد.

برای خواندن انتشار اخبار وزارت کار در مورد بازنگری قانون ، و برای پیوند به کل متن ، به https://www.dol.gov/newsroom/releases/eta/eta20210115 مراجعه کنید.

READ  مبارزه با فانوس دریایی خال دار | میوه پرور خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *