دسته‌بندی نشده

دونیلا وینچل از شراب اوهایو به دلیل خدمات به صنعت شراب با جایزه ریچ اسمیت مفتخر شد

صنعت شراب و انگور آمریکا با پنجمین جایزه سالانه خدمات برجسته ریچ اسمیت ، دونیلا “دونی” وینچل ، مدیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان شراب اوهایو را به رسمیت شناخت. این جایزه در 19 ژانویه توسط خانواده اسمیت ، WineAmerica ، Winegrape Growers of America و اتحادیه تحقیقات انگور ملی اعطا شد که این جایزه را در یک خبر خبری اعلام کرد.

دونیلا “دونی” وینچل

جیم ترزیز ، رئیس شرکت WineAmerica ، که همان را دریافت کرد ، گفت: “دونی وینچل از نظر اشتیاق ، تعهد و همکاری خواهر معنوی ریچ اسمیت است که آنها را به رهبران با ارزش و الهام بخشی در صنعت انگور و شراب آمریکا تبدیل کرده است.” جایزه در سال 2020. “وی برای بیش از 40 سال ، صنعت شراب اوهایو را به طور خستگی ناپذیر ساخته و ترویج کرده ، کنفرانس محبوب مجوز سرقت را ایجاد کرده است ، در چندین سازمان صنعتی مانند WineAmerica نقش رهبری داشته است و انرژی باورنکردنی و اشتیاق عفونی را به همه چیز میکند.”

در این دوره از مجالس مجازی ، برادر وینچل ، تونی دبوک ، رئیس بنیانگذار WineAmerica ، در حالیکه جایزه در یک جلسه مجازی اهدا شد ، وی را در خانه با لوح تعجب کرد.

وینچل از زمان تاسیس انجمن تولیدکنندگان شراب اوهایو به صنعت شراب اوهایو خدمت کرده است و از تلاش های وی می توان به رشد 6 میلیارد دلاری صنعت شراب اوهایو اشاره کرد.

وینچل گفت ، سازمان نوپای شراب او را در سال 1978 استخدام کرد ، در درجه اول به این دلیل که او بلد بود تایپ کند. اما او و عضو بنیانگذار رابرت گوتسمن ، مالک شرابهای شراب Meier ، که بزرگترین کارخانه شراب سازی ایالت بود و هنوز هم ، رویای بزرگتری را تشکیل داد و این سازمان را ساخت ، با کمیته های گردشگری کار کرد و با دانشگاه ایالتی اوهایو همکاری کرد تا در مورد رشد ارقام اروپایی بیشتر بیاموزد و هیبریدها در منطقه ، وینچل یادآوری کرد.

READ  حدس زدن از پرورش انگور

وی گفت: “وقتی من کار را شروع کردم 13 کارخانه شراب سازی وجود داشت ، اکنون 335 مزیت منفی یا منفی داریم.” “من به آنچه شرابهای ما انجام داده اند بسیار افتخار می کنم.”

امروزه ، باغ های انگور اوهایو انواع بومی ، انواع مقاوم در برابر سرما ، انواع ترکیبی آمریکایی-فرانسوی و V. vinifera، او گفت ، با گسترش کام مصرف کنندگان محلی شراب.

دون براون ، رئیس اتحادیه تحقیقات انگور ملی ، در بیانیه ای گفت: “دونی با دانشمندان مزارع و انگورشناسی ایالت خود همکاری نزدیک می کند تا اطمینان حاصل شود که تحقیقات به پیشرفت کیفیت و رقابت صنعت شراب اوهایو کمک می کند.” “و او با افتخار شرابهای اوهایو را که از انواع سردسیر تازه تولید شده در کنفرانسهای ملی می ریزد ، جایی که آنها با شرابهای هر منطقه دیگر رقابت می کنند.”

جایزه ریچ اسمیت از میراث ریچ اسمیت ، بنیانگذار تاکستان های پارایزو ، شرابهای خانواده اسمیت و مدیریت مزرعه دره در کالیفرنیا تجلیل می کند. سه سازمان صنعتی که وی در طول فعالیت حرفه ای خود با آنها همکاری نزدیک داشته است ، این جایزه را در سال 2015 ایجاد کرد تا دیگران را در صنعت شناسایی کند که نمونه اخلاق همکاری ، رهبری و خدمات وی به صنعت هستند.

وینچل گفت ، “من فوق العاده افتخار و فروتن بودم ،” افزود كه دریافت جایزه به اسم اسمیت مسئولیت سنگینی را نیز به همراه داشت. “این یک مسئولیت است که سعی می کند بهترین کاری را که می توانم برای روایت داستان او داشته باشم. چیزهای زیادی برای یادگیری ریچ وجود دارد و امیدوارم اشتیاق و توانایی او را به اشتراک بگذارم. “

READ  اتصال دهنده های تولید کننده زغال اخته | میوه پرور خوب

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *