دسته‌بندی نشده

دیوانی: ضروری به معنای آسان نیست

در حالی که صنعت میوه درخت در بهار برای تهیه ماسک در تلاش برای تأمین عرضه مبهم تلاش می کرد ، انجمن میوه درختی ایالت واشنگتن به دولت کمک کرد تا ماسک به نیروی کار ضروری صنعت میوه درخت برساند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
در حالی که صنعت میوه درخت در بهار برای تهیه ماسک در تلاش برای تأمین عرضه مبهم تلاش می کرد ، انجمن میوه درختی ایالت واشنگتن به دولت کمک کرد تا ماسک به نیروی کار ضروری صنعت میوه درخت برساند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

موضوع نشست سالانه انجمن درختان میوه ایالت واشنگتن (WSTFA) 2020 “کشاورزی برای یک آینده پربار ضروری است”. این سال پر فراز و نشیب گذشته به عنوان یادآوری حقیقت این گفته برای همه آمریکایی ها بوده است ، اما همچنین این یک یادآوری برای صنعت ما بوده است که “ضروری” به معنای “آسان” نیست.

در اینجا در WSTFA ، ما تلاش کرده ایم تا با رعایت مأموریت خود برای افزایش ارزش تمام بخشهای صنعت میوه درخت از طریق آموزش و آموزش ، گزارش آماری و حمایت از موضوعات دولت ایالتی و محلی ، از این بار اعضای خود بکاهیم.

جون دیوانی
جون دیوانی

حتی قبل از همه گیری ، همه ما به خوبی از تأثیر اقدامات دولت بر صنعت ما آگاه بودیم ، به همین دلیل وکالت نقش مهمی در فعالیت های WSTFA دارد. خوشبختانه ، بیشتر جلسه قانونگذاری سال 2020 در المپیا قبل از اینکه تأثیرات COVID-19 به طور گسترده ای احساس شود ، انجام شد.

علی رغم یک فضای سیاسی چالش برانگیز ، ما توانستیم به نتایج مهمی دست یابیم ، از جمله اصلاح لایحه ای که استفاده از سموم دفع آفات کلرپیریفوس را ممنوع می کرد تا در عوض به پشتیبانی از گزینه ها و قانون سازی برای اطمینان از استفاده ایمن بپردازد. حتی در نهایت ، این لایحه اصلاح شده به دلیل نگرانی های بودجه ای ناشی از همه گیری ، توسط استاندار وتو شد.

همزمان با گسترش ویروس کرونا و تلاش دولتها برای پاسخگویی ، WSTFA به طور فعال در تلاش برای حمایت از صنعت در چندین جبهه بود: ما اطلاعات مربوط به مسائل در حال توسعه را جمع آوری کردیم و به روزرسانی های صنعت را ارائه دادیم. وارد مذاکره با آژانس های دولتی و فرمانداری شد تا سعی کند اطمینان حاصل کند که اقدامات حفاظتی باعث قطع غذا نمی شود. عقب راندن در برابر پیشنهادات بیش از حد و غیرقابل اجرا مانند ممنوعیت تختخواب سفری در مسکن ، از جمله مداخله از طرف صنعت در دادخواست اتحادیه ها علیه دولت ؛ به عنوان یک مدافع روابط عمومی صنعت در پاسخ به ادعاهای بحث انگیز ایمنی و کارگری با جزئیات در مورد پاسخ های فعال اعضای ما برای حفاظت از کارکنان خود عمل کرد. و پشتیبانی لجستیکی را با همکاری دولت برای توزیع مواد ضد عفونی کننده و ماسک مورد نیاز مزارع به مزارع ارائه داد.

READ  Hort Show Day 3: آفات

WSTFA همچنین به سرعت برنامه های آموزشی و آموزشی مداوم ما را تغییر داد تا محتوای کلاس را با منابع آموزشی اضافی مانند پوستر و فیلم جایگزین کند. این شامل تهیه یک فیلم کوتاه و رایگان در مورد روش مناسب شستشوی دست و 7500 پوستر بهداشتی و بهداشتی رایگان برای کارمندان برای اعضای ما بود. صفحه منابع آموزشی در محتوای اعضای وب سایت ما شامل کلیه فیلم های ایمنی مواد غذایی است که WSTFA تولید کرده است ، ضبط های آموزش ها و کارگاه ها و سایر منابع برای صنعت است.

در سال آینده ، WSTFA همچنان اطلاعات و منابع مورد نیاز شما را از طریق به روزرسانی موضوع و مطالب آموزشی و در نشست سالانه به شما ارائه می دهد. محدودیت های مداوم در گردهمایی های بزرگ نیاز به انعطاف پذیری مداوم از طرف ما دارد ، زیرا ما آماده ارائه اجلاس سالانه 2020 و نمایشگاه NW Hort در قالب آنلاین 7 تا 9 دسامبر هستیم.

هدف ما این است که همان محتوای عالی و اتصالات فروشنده را برای شما فراهم کنیم که این رویداد را به بزرگترین رویداد میوه درختی در کشور تبدیل کند ، اما در یک فضای مجازی. از آنجا که هیچ سفری برای این رویداد مجازی درگیر نیست ، ثبت نام و حضور در آن حتی در آخرین لحظه با مراجعه به وب سایت ما آسان است: wstfa.org.

در این زمانهای نامشخص ، مهمتر از هر زمان دیگری مهم است که در انجمن صنعت خود مطلع و درگیر باشید. فراموش نکنید که تولیدکنندگانی که میوه آنها توسط یک عضو WSTFA پرداخت می شود ، کلیه مزایای عضو را بدون هیچ گونه هزینه دیگری دریافت می کنند. اگر قبلاً خبرنامه موضوعات میوه درختی ما را دریافت نکرده اید ، یا به روزرسانی های همه اعضا را از طریق ایمیل در مورد مشکلات در حال توسعه یا هر یک از گزارش های آماری که واجد شرایط دریافت هستید ، دریافت نمی کنید ، لطفاً با دفتر ما تماس بگیرید تا اطمینان حاصل شود که به این لیست های توزیع اضافه شده اید.

READ  WSU نظرسنجی مدیریت آب را آغاز کرد

سرانجام ، در حالی که همه ما آماده ایم تا زندگی در سال 2021 به حالت عادی برگردد ، به نظر می رسد که این مدت بیش از دو هفته ای که در ماه مارس به ما گفته شد ، طولانی تر خواهد بود. با این حساب ، ما در حال برنامه ریزی برای ارائه آموزش های بیشتر به صورت آنلاین و در قالب گروه های کوچک در طول ماه های زمستان هستیم.

ما همچنین در حال بررسی روزانه درخت میوه سالانه در Olympia هستیم ، زیرا مجلس قانونگذاری ایالت واشنگتن جلسه ای را برنامه ریزی می کند که عمدتا از طریق جلسات مجازی برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع تماشا کنید ، اما امیدواریم بسیاری از شما که در ماه ژانویه همیشه قادر به سفر به کوه نیستید ، می توانید تجربیات و نگرانی های خود را در این سال با قانونگذاران ما در قالب آنلاین به اشتراک بگذارید.

اگر سال 2020 هیچ چیز دیگری به ما یاد نداده است ، این است که هیچ اطلاعاتی را در این زمینه جایگزین نمی کند. انجمن ها و رویدادهای صنعت شما وسیله مهمی برای یادآوری دولت و مردم ما در مورد آنچه برای تحویل غذایی ضروری است برای همه ما یادآوری می شود.

Jon DeVaney رئیس انجمن میوه درختی ایالت واشنگتن است. از طریق [email protected] یا 509-452-8555 می توانید به او دسترسی پیدا کنید.

توسط Jon DeVaney

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *