دسته‌بندی نشده

دیوید بیتنر ، پرورش دهنده جوان از اپلتون ، نیویورک

https://www.youtube.com/watch؟v=KlD-DQ-Y_-4

سابقه خانواده / دیوید یک کشاورز نسل دوم است که در کنار دریاچه انتاریو میوه می کارد و فارغ التحصیل مدرک مدیریت سیستم کشاورزی از دانشگاه پردو است. او پسر مارگو و جیم بیتنر است.

سن/34
پرورش دهنده /اپلتون ، نیویورک
محصولات زراعی/سیب ، گیلاس ، میوه سنگی
کسب و کار/مزارع Bittner-Singer

چگونه شروع کردی؟
مادرم همیشه داستانی تعریف می کند که وقتی کودک بودم ، می گفتم اسباب بازی مورد علاقه من خاک است. من بیرون بودن را دوست داشتم و از بودن در خانه متنفر بودم. هوا هم مهم نبود – من هرگز اهل خانه نبودم.

مزرعه واقعاً به من اجازه می دهد آنچه می خواهم انجام دهم و از آن لذت ببرم. یادم می آید که از مدرسه به خانه برگشتم و اگر خیلی زود بود ، مجبور شدم بیرون کار کنم. اگر خیلی دیر از ورزش به خانه می رسیدم ، باید یک شب مرخصی بگیرم.

کار در باغ ، از چمن زنی گرفته تا سمپاشی ، می دیدم کجا بوده ام و چه کار کرده ام. از حضور در باغ لذتبخش بود. تماشای رشد محصول و پیشرفت باغ در طول سالها واقعاً سرگرم کننده است. فکر نمی کنم هر روز بتوانم در داخل کار کنم.

چه عاملی شما را به سمت تحصیل در رشته کشاورزی سوق داد؟
من یک فرد کنجکاو بزرگ شدم. وقتی خانواده به جایی می رفتند ، مادر باید محل من را بررسی کند زیرا من می خواهم کار دیگری انجام دهم. تمام خانواده من از گریدهای کرنل تشکیل شده اند: من یک درجه پوردو هستم – زیرا می خواستم به جای دیگری بروم.

READ  برآورد محصول و گفتگوهای آلودگی به دود در روز 2 جلسه انجمن انگور

نمی خواستم فقط به این دلیل که خانواده ام به کرنل رفتند تصمیم خود را بگیرم. من چندین برنامه دانشگاهی را نگاه کردم و حتی مدتی در خارج از کشور تحصیل کردم. روزی را به یاد می آورم که فهمیدم می توانم اعتبار دانشگاه را بدست آورم و تخفیف های دانشگاهی دریافت کنم تا جایی دیگر را یاد بگیرم.

چرا من از فرصتی برای یادگیری در نیوزیلند استفاده نمی کنم؟ من گفتم ، “خوب ، به من ثبت نام کنید!” من از فرصت های دیگری نیز استفاده کردم ، مانند کار به عنوان دستیار آموزش در کشاورزی دقیق. آن کلاس چشم باز بود ، زیرا قبلاً هرگز در معرض این مفاهیم نبودم.

روی چه چالش هایی کار می کنید؟
ما چند نوع سیب کلوپ جدید و پایه های جدید داریم. من از قبل برنامه ریزی می کنم و می فهمم که چگونه باید آنها را بکاریم. ما اخیراً به باشگاه های Pazazz ، RubyFrost و SnapDragon پیوسته ایم.

این سه نوع سیب جدید است که ما می کاریم. ما امیدواریم که یک یا چند مورد اجرای خانگی باشد – یا حداقل در مقایسه با Gala بسیار خوب عمل می کند و در قیمت گذاری به Honeycrisp نزدیکتر است. در کنار این تغییرات ، انواع مختلفی از بین رفته است ، مانند Empire ، Cortland ، macs و Red Delicious که ما آنها را حذف می کنیم.

قیمت انواع ارقام قدیمی بسیار ناراحت کننده است ، و انتخاب یک نوع ارقام که می خواهیم مجدداً انجام دهیم کاملاً غلتکی بوده است. گاهی اوقات احساس می کنید که با یک Magic 8-Ball بازی می کنید و می فهمید چه چیزی را باید بکارید. اهمیتی ندهید که همه کارها شامل مرتب سازی حق ثبت اختراع ، در دسترس بودن باشگاه ، فاصله سطح زیر زمین و همه موارد دیگر است.

READ  GLEXPO روز 3: سایدر بزرگ در آن طرف حوض بزرگتر است

به دنبال چه موارد دیگری برای آینده هستید؟
من عاشق پرورش گیلاس هستم ، اما ممکن است در آینده به دلیل فشار آفت که باید با آن کنار بیاییم نتوانیم. من معتقدم که پرورش سیب محصول خوبی را فراهم می کند و من برای همیشه درگیر آنها بوده ام. منطقه ای که ما در حال آزمایش آن هستیم اولین کاشت انگور سفره است.

به طور کلی ، من همیشه به دنبال چیزهای دیگری هستم که می توانم امتحان کنم یا به دنبال بازارهای طاقچه ای هستم که مکمل آنچه در حال حاضر رشد می کنم باشد. حتی اگر چشمهایم را برای فرصتها باز نگه داشته ام ، اما قطعاً معتقدم که در میوه باقی خواهم ماند.

یک جوان پرورش دهنده چه رشته هایی را باید دنبال کند؟
بسیاری از مردم نمی دانند که دانش تا چه اندازه در کشاورزی نقش دارد. ما آسیب شناسان گیاهی ، تحقیقات و گسترش بیماری ها و موارد دیگر را داریم – همه در تلاشند تا بهترین روش های علمی برای پرورش محصولات را دریابند. یکی از بزرگترین مشاغل ما در مواقعی است که جای تحقیق و توسعه در جای خالی وجود دارد.

یکی دیگر از مناطق در حال رشد در زمینه کشاورزی ، فناوری است ، خواه ثبت اطلاعات ، کاشت GPS ، سیستم های جدید کنترل سمپاش ، کنترل های CA – موارد بسیار زیادی در مزرعه وجود دارد که به فناوری مرتبط هستند. کشاورزی نیز یک تجارت است.

برای موفقیت شما باید تجارت ، حسابداری ، مدیریت مردم ، حقوقی را درک کنید. داشتن درک کلی از تجارت به کسی که شروع کار می کند کمک خواهد کرد.

READ  دیوانی: ضروری به معنای آسان نیست

تولیدکنندگان نیویورک به چه متخصصانی نیاز دارند؟
تخصص آفات و بیماری ها یک نیاز عظیم است زیرا تعداد کمی از مشاوران مستقل محصولات در نیویورک باقی مانده است.

بیشتر آنها به شرکت های شیمیایی وابسته هستند که دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. تعداد اندکی از کارشناسان مستقل نزدیک به بازنشستگی هستند یا بازنشسته شده اند.

مورد دیگری که تولیدکنندگان ما می توانند استفاده کنند افزایش دانش بازاریابی است. ما در حال رقابت با مناطق دیگر ، سایر محصولات و محصولات خاص هستیم و برای برجسته سازی نیاز به کمک داریم. اگر نتوانیم محصولات خود را بفروشیم ، تجارت نداریم.

—TJ مولیناکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *