دسته‌بندی نشده

ربات ها فاصله اجتماعی را حفظ می کنند | میوه دهنده خوب

در طی اجرای سیب های گرنی اسمیت در ماه دسامبر در یاکیما ، واشنگتن ، تعداد کمی از افراد در بسته بسته بندی سیب CPC International که بسیار خودکار است ، جمع می شوند.  سرمایه گذاری در زمینه رباتیک در تاسیسات بسته بندی در سالهای اخیر به نام کارایی و ایمنی مواد غذایی انجام شده است ، اما آنها در طی همه گیری ویروس کرونا ، سودهای بین اجتماعی را پرداخت می کنند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
در طی اجرای سیب های گرنی اسمیت در ماه دسامبر در یاکیما ، واشنگتن ، تعداد کمی از افراد بسته بندی سیب CPC International که به طور خودکار انجام می شود ، دارند. سرمایه گذاری در زمینه رباتیک در تاسیسات بسته بندی در سالهای اخیر به نام کارایی و ایمنی مواد غذایی انجام شده است ، اما آنها در طی همه گیری ویروس کرونا ، سودهای بین اجتماعی را پرداخت می کنند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

افراد کمتری در خط بسته بندی فاصله اجتماعی را آسان می کنند.

این همان چیزی است که هایدن دونی ، مدیر کل انجمن تولیدکنندگان میوه نورفولک ، از بیماری همه گیر ویروس کرونا یاد گرفت. شرکت Simcoe ، انتاریو ، قصد داشت تا تجهیزات بسته بندی خود را با بازوی رباتیک که سیب های کیسه ای را در سالهای آینده به جعبه های حمل و نقل منتقل می کند ، ارتقا دهد. ویروس کرونا ویروس را متقاعد کرد که ماشه را کمی زود بکشد.

به گفته دونی ، یک پرورش دهنده ، تجهیزات جدید به گسترش کارگران کمک کرده است. اما بزرگترین سود آن وجودی بود. دونی گفت ، وقتی اولین شیوع بیماری همه گیر رخ داد ، حدود 40 درصد از نیروهای کار این شرکت تصمیم گرفتند خود را منزوی کنند. آنها این تجهیزات را نصب کردند تا بتوانند تولید و حمل و نقل را ادامه دهند.

بسته بندی کنندگان در سراسر ایالات متحده در حال ایجاد موانع و ایجاد فاصله بین کارمندان برای ایمنی کارگران در طی همه گیر شدن بیماری هستند. در حالی که تجهیزات رباتیک و اتوماتیک چندین سال است که معمولاً به نام کارایی و ایمنی مواد غذایی راهی خطوط بسته بندی میوه شده است ، ویروس کرونا ویروس کرونا فقط دلیل دیگری برای تحسین ستایش برای مدیران و مدیران فراهم کرده است.

دیل دیویس ، مدیر پروژه های Chelan Fruit در چلان ، واشنگتن ، گفت: “ما نیز سعی می کنیم خودکار کنیم.” “COVID دلیل دیگری به ما می دهد که چرا.”

خط اصلی بسته بندی Chelan Fruit در سال 2016 ساخته شد و جایگزین یکی از انواع آتش سوزی شده با انواع مختلفی از عناصر خودکار شد. دیویس گفت ، به عنوان مثال ، این شرکت دو دستگاه پالت ساز روباتیک ، بازوهایی را که جعبه ها را روی پالت ها قرار می دهد ، نصب کرد. دیویس گفت ، صرفه جویی در هزینه تصمیم را به همراه داشت. قبل از پالت سازهای جدید ، چهار تا 10 کارمند در منطقه مشغول کار بودند و جعبه ها را روی هم قرار می دادند. حالا ، این به دو رسیده است.

READ  رویکرد خودمختار برای میوه درخت - ویدئو

این شرکت قبل از آتش سوزی تجهیزات پالت سازی را داشت اما پس از آن آنها را به روز کرد. دیویس گفت که جدیدترها کارایی بیشتری دارند.

CPC International داستان مشابهی را ارائه می دهد.

گری گریدویگ ، مدیر تولید گفت ، در بهار سال 2019 ، تقریباً یک سال قبل از همه گیر شدن ، شرکت Tieton ، واشنگتن یک اصلاح اساسی را با سایزرهای پرسرعت ، تقسیم کننده نقص ، کیف های اتوماتیک و پالت سازهای خودکار انجام داد.

یک سینی پرکننده خودکار سیب های مادربزرگ اسمیت را به آرامی در سینی ها برای حمل و نقل در CPC International قرار می دهد.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
یک سینی پرکننده خودکار سیب های مادربزرگ اسمیت را به آرامی در سینی ها برای حمل و نقل در CPC International قرار می دهد. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

گریدویگ گفت ، با این حال ، این تغییرات به شرکت امکان گسترش مردم را داده است. آنها از این توانایی استفاده می کنند زیرا “اولویت شماره 1 ما ایمن نگه داشتن مردم است.”

بازگشت به انتاریو ، پرورش دهندگان میوه نورفولک برای اولین بار دو سال پیش سیلرهای پر کننده اتوماتیک را معرفی کردند که یک تولید کننده تجهیزات نانوایی و تخم مرغ در نزدیکی آنها از آنها خواست که آیا نمونه اولیه را آزمایش می کنند؟ دونی در نهایت حدود چهار دستگاه از این ماشین ها را خریداری کرد.

دونی گفت ، در این سال ، Norfolk Fruit به عنوان گام منطقی بعدی کار با stackers کیسه ها را آغاز کرد. دستگاه 250 هزار دلاری در هر دقیقه حدود 25 کیسه را برمی دارد و روی آن انباشته می شود ، کاری که به بدن آسیب وارد می کند و گردش مالی زیادی را به همراه دارد.

یک بازوی رباتیک جدید ، که در سال 2020 نصب شده است ، به یک کیسه سیب می رسد تا به طور خودکار در یک جعبه حمل و نقل در مرکز انجمن تولیدکنندگان میوه نورفولک در سیمکو ، انتاریو قرار گیرد.  این شرکت قصد داشت در سالهای آینده ، به دلیل کارآیی ، عنصر خودکار را به خط بسته بندی خود اضافه کند ، اما برنامه را تنظیم کرد تا فاصله اجتماعی بیشتری فراهم کند و کارکنان خود منزوی در طی شیوع ویروس کرونا جبران شود.  (با احترام Hayden Dooney / انجمن تولید کنندگان میوه Norfolk)
یک بازوی رباتیک جدید ، که در سال 2020 نصب شده است ، به یک کیسه سیب می رسد تا به طور خودکار در یک جعبه حمل و نقل در مرکز انجمن پرورش دهندگان میوه نورفولک در سیمکو ، انتاریو قرار گیرد. این شرکت قصد داشت در سالهای آینده ، به دلیل کارآیی ، عنصر خودکار را به خط بسته بندی خود اضافه کند ، اما برنامه را تنظیم کرد تا فاصله اجتماعی بیشتری فراهم کند و کارکنان خود منزوی در طی شیوع ویروس کرونا جبران شود. (با احترام Hayden Dooney / انجمن تولید کنندگان میوه Norfolk)

دونی گفت ، ویروس کرونا فقط حدود یک سال برنامه را افزایش داد. امروزه در منطقه کیسه گذاری فقط یک نفر کار می کند ، در حالی که قبل از نصب ، از دو تا شش نفر است.

READ  دستمزد H-2A منجمد شده و سپس با تورم گره خورده است

دونی مظنون است که اتوماسیون بخصوص در قسمت باغ ادامه خواهد داشت.

وی گفت: “من فکر می کنم که در این زمینه سرعت بالاتری نیز خواهد داشت.” •

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *