رهبران صنعت در Hort Show 2020 شناخته شدند
رهبران صنعت در Hort Show 2020 شناخته شدند

تشریفات جلسه مجازی صنعت میوه درخت واشنگتن را از شناخت رهبران صنعت با جوایز روز دوشنبه بازداشت.

شان گیلبرت رئیس انجمن میوه درختی واشنگتن جوایز سیب نقره ای ، گلابی نقره ای و خدمات برجسته را اهدا کرد.

راب لینچ
راب لینچ

گیلبرت گفت ، جایزه سیب نقره ای به راب لینچ از یاكیما اعطا شد ، و اشتیاق او به میوه فروشی آگاهانه از علم ، حمایت از پرورش دهندگان و رهبری او با كمسیون تحقیقات میوه میوه واشنگتن ، لیگ پرورش دهندگان واشنگتن و باشگاه پوم را به رسمیت شناخت. متأسفانه ، لینچ در 13 نوامبر پس از یک بیماری طولانی درگذشت ، بنابراین دوست او ، مایک تیلور از وناتچی ، از طرف وی جایزه را پذیرفت.

“رشد میوه بخشی از هنر و بخشی از علم است. شما باید رویکرد علمی داشته باشید ، اما باید خلاق باشید. راب این را مجسم کرده است. ” لینچ اولین رئیس کمیته فناوری کمیسیون تحقیقات بود و سالها فشار نوآوری مناسب برای رشد را رهبری کرد. تیلور “ذهن فعال و روح پایدار” لینچ و همچنین تمایل وی برای حضور در هر کسی در صنعت که نیاز به کمک دارد را ستود.

تیلور گفت: “راب تلاش کرد تا مشکلات را حل کند ، نه برای خودش ، بلکه برای همه.” “راب ، تو هرگز فراموش نخواهی شد و دلتنگ شما می شود.”

جیسون ماتسون
جیسون ماتسون

جایزه گلابی نقره ای به جیسون ماتسون ، پرورش دهنده نسل پنجم از سلاه ، اهدا شد که از حدود 6 سال سن در صنعت گلابی در روزهای مزرعه شروع به کار کرد. گیلبرت از رهبری ماتسون در کمیته های گلابی و فناوری کمیسیون تحقیقات و همچنین مشارکت در کمیته مشاوره وقف میوه درخت تمجید کرد.

ماتسون گفت: “من می خواهم از محققان برای تحمل سوالم تشكر كنم و از دوستانم تشكر می كنم كه همیشه با سوالات سخت خود از نظر ذهنی مرا به چالش می كشند.”

وی همچنین از افراد در شرکت خود ، ماتسون فروت ، که در حالی که با صنعت گسترده تری کار می کند ، چه در روزهای میدانی و چه در کارگاه های آموزشی کمیته ، برای وی کار می کنند ، تشکر می کند.

چارلی دو لا چاپل
چارلی دو لا چاپل

گیلبرت جایزه خدمات برجسته را به چارلی دو لا چاپل ، یک بازنشسته بازنشسته از یاکیما ، که همچنان قهرمان این صنعت است ، اهدا کرد. در طول کار خود ، د لا چاپل در بسیاری از هیئت های صنعت و کمیته ها ، از جمله انجمن میوه درخت واشنگتن ، کمیته مشاوره علمی شورای باغبانی شمال غربی ، انجمن بین المللی درختان میوه ، نقشه راه فناوری کمیسیون میوه ، مسائل مربوط به آب و یاکیما خدمت می کرد. باشگاه پوم

د لا چاپل گفت: “تغییر چیزی است که صنعت در آن مهارت دارد.” “بدون داوطلب کار نمی کند.”

وی گفت كه از پدرش ، شارل دو لا چاپل ، و عمویش كراگ گیلبرت آموخته است كه در صنعت میوه درخت “شما وظیفه دارید وزن خود را كاهش دهید” و داوطلب شوید.

وی گفت: “من از آنچه كه صنعت برای من انجام داده قدردانی می كنم.” “شما آینده بسیار خوبی در پیش رو دارید زیرا بهترین افراد در آینده را به وجود آورده اید.”

پدرو سرانو
پدرو سرانو

جایزه رهبری لاتین به پدرو سررانو اهدا شد ، وی که سالها در وزارت کار و صنایع واشنگتن خدمت می کرد و اکنون شرکت مشاوره خود را با نام Serrano Safety اداره می کند که آموزش های ایمنی در مزرعه و مشاوره به زبان انگلیسی و اسپانیایی را ارائه می دهد.

سرانو ، که به عنوان کارگر مهاجر به ایالات متحده آمده بود ، گفت که می خواهد جایزه خود را از طرف جامعه لاتین قبول کند – “جامعه ای که به نیابت از خانواده های آنها سخت کار می کند”. “جامعه ای که ریسک می کند در حالی که بسیاری از ما در امان هستیم.”

سرانو گفت ، زندگی در ایالات متحده بدون اسناد و مدارک مناسب در حال حاضر آسان نیست ، و او مهاجرانی را که برای زندگی بهتر خود و خانواده شان سخت تلاش می کنند تشویق می کند تا به این افتخار کنند و از خود دفاع کنند.

وی گفت: “این جایزه برای همه بینندگان رویا ، برای جوانان ، برای همه مهاجران است.” “همه ما می خواهیم ایمن باشیم ، همه ما می خواهیم خوشحال باشیم ، و همه ما می خواهیم در جوامع خود استقبال کنیم.”

سرانجام ، شانون دینینی ، مدیر ویراستار میوه پرور خوب، جایزه بهترین میوه دهنده سال را به رود فارو از واترپورت ، نیویورک اهدا کرد. فارو ، رهبر در باغبانی دقیق و توسعه انواع جدید ، توسط هیئت مشاوره مجله انتخاب شد.

“این جایزه به ویژه برای کارمندان این سازمان مهم است میوه دهنده خوب، همانطور که همه ما از سخاوت Rod بهره مند شده ایم – سخاوت در زمان ، تخصص ، صبر و درک ماموریت مشترک ما برای آموزش پرورش ، “، دینینی گفت.

فارو از تیم خود در مزرعه میوه لامونت تشکر کرد.

وی گفت: “به عنوان تولیدكننده ، مشاغل ما با هر كسی كه برای اداره مزرعه طول می كشد عجین شده و این كار را یك تیم واقعی می كند.”

او همچنین از مربی خود ، جورج لامونت ، که ده ها سال قبل او را استخدام کرد و در نهایت او را به عنوان شریک زندگی آورد ، تشکر کرد لامونت در ماه مارس درگذشت.

فارو گفت: “هیچ كدام از اینها بدون چشم انداز ، راهنمایی و تمایل او به فروش مزرعه نسل پنجم خود به من ممكن نبود.” همه چیز را در مورد مزرعه و حرفه فارو در اینجا بخوانید میوه دهنده خوبشماره دسامبر.

– توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.