روزهای میوه و م Instituteسسه گیلاس به صورت مجازی انجام می شود
روزهای میوه و م Instituteسسه گیلاس به صورت مجازی انجام می شود

نشست سالانه پرورش دهندگان گیلاس در شمال غربی ، موسسه گیلاس ، عملاً روز پنجشنبه ، 21 ژانویه ، با مشارکت با توسعه میوه درختی دانشگاه ایالتی واشنگتن برگزار می شود. شرکت در این برنامه رایگان است ، اما شرکت کنندگان باید در هر وبینار ثبت نام کنند.

در حالی که نمایشگاه سنتی ، شبکه سازی و جشن Cherry King که تاجگذاری کرده است باید منتظر بماند تا تجمع مجدد این صنعت در امنیت باشد ، این رویداد شامل گفتگوهای تحقیق و بازاریابی است که تولید کنندگان هر ساله از موسسه گیلاس انتظار دارند.

سه وبینار زنده بر مدیریت بیماری تمرکز خواهند کرد: ارائه سخنرانی در مورد آخرین بیماری X و تحقیق و توسعه ویروس گیلاس کوچک در ساعت 9 صبح. یک جلسه پرسش و پاسخ با کارشناسان کمی بیماری گیلاس در ساعت 10 صبح ؛ و جلسه ای درباره مدیریت کپک پودری گیلاس در برابر مقاومت در برابر قارچ کش در ساعت 1 بعد از ظهر

همچنین ارائه ویدیوها برای تماشای تقاضا در مورد فصل بازاریابی 2020 ، در داخل و خارج از کشور ، به همراه فیلم های محققان برجسته در زمینه باغبانی گیلاس و سیستم های باغبانی ، در دسترس خواهد بود.

برای اطلاع از دستور کار کامل و جزئیات ثبت نام ، به این آدرس بروید: http://treefruit.wsu.edu/cherry-institute-january-2021/.

وبینارهای زنده همچنین بخشی از رویداد WSU Tree Fruit Extension’s Tree Fruit Days است که توسط انجمن صنفی مردمی واشنگتن شمالی مرکزی ، گلابی های Northwest Pears و گیلاس پرورش دهندگان شمال غربی حمایت مالی می شود. این مجموعه وبینار در هفته آینده با گفتگوهای مدیریت بیماری های سیب در 18 ژانویه ، سخنرانی های IPM سیب و مدیریت کار در 19 ژانویه و IPM گلابی و استراتژی های آبیاری برای محافظت از کیفیت میوه ها در 20 ژانویه اجرا می شود. جمعه ، ژانویه. 22 ، گفتگوها بر روی کنترل جوندگان در باغ ها ، رقیق شدن سیب و تطبیق پایه های سیب با پیازها خواهد بود.

حضور در همه وبینارها رایگان است و بسیاری از آنها دارای اعتبار آفت کش ها هستند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به این آدرس بروید: http://treefruit.wsu.edu/event/tree-fruit-days/.

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.