دسته‌بندی نشده

روش بیودینامیکی باعث اتصال به کیهان می شود

پل بوریج ، مالک و شراب ساز ویلارد وینارد ، شراب سازی و تقطیر در یاکیما ، واشنگتن ، زیرزمین خانه خود را پر از مواد آماده سازی ، مخلوط گیاهان دارویی برای روح بخشیدن به کمپوست و خاک نشان می دهد.  (راس کورتنی / پرورش دهنده خوب میوه)
پل بوریج ، مالک و شراب ساز ویلارد وینارد ، شراب سازی و تقطیر در یاکیما ، واشنگتن ، زیرزمین خانه خود را پر از مواد آماده سازی ، مخلوط گیاهان دارویی برای روح بخشیدن به کمپوست و خاک نشان می دهد. (راس کورتنی / پرورش دهنده خوب میوه)

به عنوان یک فلسفه ، کشاورزی بیودینامیکی هدف آن ایجاد مزرعه ای است که برای خود ارگانیسم زنده و زنده ای است ، و حداقل به ورودی های خارجی وابسته است و به همه زندگی احترام می گذارد.

این ایده ها ریشه در آموزه های رودولف اشتاینر ، رودفول اشتاینر ، دانشمند و فیلسوف اتریشی دارد که به عنوان نقطه مقابل افزایش استفاده از سموم شیمیایی و کودهای شیمیایی ، تعامل معنوی و علمی را برای کشاورزان تبلیغ می کند.

اقدامات بیودینامیکی توسط انجمن Demeter of Philomath ، Oregon ، که مزارع مزارع متقاضی دریافت برچسب را بررسی می کنند ، درست مانند سایر آژانس ها برای صدور گواهینامه ارگانیک ، مجاز هستند. Evrett Lunquist ، مدیر صدور گواهینامه Demeter ، گفت: بازرسی ها معمولاً 500 تا 800 دلار هزینه دارد. کارخانه های شراب سازی مجاز برای فروش شراب 0.6 سنت در هر دلار ارزیابی می شود.

در واقع ، طبق کتابچه صدور گواهینامه 59 صفحه ای Demeter ، الزامات بیودینامیکی همان ارگانیک را شروع می کند اما کار را بیشتر می برد. به عنوان مثال ، کمپوست آلی به اندازه کافی خوب نیست. مواد مغذی خاک باید در مزرعه تولید شود ، نه به عنوان کیسه های کود ، حتی مارک های ارگانیک خریداری شود. به همین دلیل است که در بسیاری از تاکستان های بیودینامیکی در ردیف های خود بز ، گاو و مرغ می چرند.

این کتاب راهنما همچنین بهترین روشها را برای مدیریت کود – از قبیل گرم کردن و چرخش – برای به حداقل رساندن عوامل بیماری زا و جلوگیری از آلودگی مجاری آب تعیین می کند. تنظیم کننده های ایمنی و بهداشت از آنها می خواهند که حیوانات را در یک زمان مشخص قبل از برداشت از انگور خارج کنند.

READ  اریکا بلاند ، پرورش دهنده جوان از دریدن ، واشنگتن

آماده سازی – فرمول های گیاهان مخلوط ، خاک ، کود و مواد معدنی – قسمت عمده ای از کشاورزی بیودینامیک را تشکیل می دهد. تولیدکنندگان آنها را در آب هم زده تا روی انگور و خاک بریزند یا آنها را به انبوهی از کمپوست اضافه کنند ، همه برای شروع “باروری” خاک ، همانطور که یک پرورش دهنده توصیف کرد.

دو مورد از این آماده سازی ها شامل شاخ گاو ، یکی از قابل تشخیص ترین جنبه های پرورش بیودینامیکی است. هر بهار ، تولیدکنندگان یک محلول سیلیس را در شاخ گاو بسته بندی می کنند ، آنها را در تابستان دفن می کنند و در اعتدال پاییز زمین را بیرون می آورند و سیلیس را می ریزند تا آماده شود. سپس ، همان شاخ ها را با کود بسته بندی می کنند ، آنها را در زمستان دوباره دفن می کنند و در بهار آنها را حفاری می کنند تا چرخه دوباره شروع شود.

استیون تامپسون ، صاحب Analemma Wines از موزیر ، اورگان ، در تنگه کلمبیا ، گفت: “شاخ ها” ارتباط با کیهان را فراهم می کنند.

تولید کنندگان بیودینامیک همچنین با استفاده از یکی از چندین تقویم بیودینامیکی منتشر شده ، کاشت ، هرس و برداشت خود را با چرخه های ماه انجام می دهند.

اما این روش ها نیز انعطاف پذیری دارند. بعضی از تاکستان های معتبر دام خود را ندارند و کود خریداری می کنند و بجای تهیه مال خود ، کودهای آماده را آماده می کنند.

– توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *