سوزان براون برای کار در تولید انواع جدید سیب جایزه دریافت کرد
سوزان براون برای کار در تولید انواع جدید سیب جایزه دریافت کرد

براساس اخبار منتشر شده از دانشگاه کرنل ، آکادمی ملی مخترعین از سوزان براون به عنوان عضو NAI نام برد. NAI براون را برای کار در زمینه تولید انواع جدید سیب شناخت.

سوزان براون ، دانشکده کشاورزی و علوم زندگی کرنل ، به دلیل فعالیت های خود در زمینه تولید انواع جدید سیب به آکادمی ملی برنامه هم اندیشان مخترع معرفی شد.  (با احترام Cornell CALS)
سوزان براون ، کالج کشاورزی و علوم زندگی کرنل ، به دلیل فعالیت های خود در زمینه تولید انواع جدید سیب ، به آکادمی ملی برنامه هم اندیشان مخترع معرفی شد. (با احترام Cornell CALS)

براون ، استاد کشاورزی و علوم زندگی هرمان ام. کوه در کرنل ، قدیمی ترین برنامه پرورش سیب در ایالات متحده را که در Cornell AgriTech در ژنو ، نیویورک واقع شده است ، هدایت می کند. بر اساس این گزارش ، کارهای وی از صنعت سیب نیویورک پشتیبانی می کند که سالانه 262 میلیون دلار ارزش دارد.

برنامه NAI Fellows ، مخترعان دانشگاهی را برجسته می کند که “روح نوآوری در ایجاد یا تسهیل اختراعات برجسته ای که تأثیر ملموسی بر رفاه جامعه ، توسعه اقتصادی و کیفیت زندگی دارند” را نشان داده اند.

NY1 با نام SnapDragon و NY2 با نام RubyFrost شناخته شده ترین سیبی است که براون تولید کرده است. این دو نوع در سال 2013 منتشر شده و توسط Crunch Time Apple Growers مدیریت می شود ، توسط 151 تولیدکننده در سراسر ایالت تولید و به خرده فروشان سراسر کشور ارسال می شود. طبق اطلاعات منتشر شده ، در سال های آینده ، سیب ها به مخاطبان بین المللی می رسند و پیش بینی می شود در آرژانتین ، استرالیا ، شیلی ، اتحادیه اروپا ، ژاپن ، نیوزیلند ، آفریقای جنوبی و سوئیس رشد کنند.

– توسط مت میلکوویچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.