دسته‌بندی نشده

قوانین H-2A پس از تغییرات و پرونده های قضایی پیشنهادی ثابت باقی مانده است

پس از بیش از یک سال تغییرات پیشنهادی ، پرونده های قضایی و تغییرات “نهایی” که در نهایت نه چندان قطعی ، تولیدکنندگانی که برای قراردادهای H-2A خود برنامه ریزی می کنند ، همچنان تحت قوانین مشابه همیشه قرار دارند.

در حال حاضر ، تولیدکنندگان هنگام محاسبه دستمزد کارگران H-2A باید از نرخ دستمزد اثر معکوس 2020 یا AEWR استفاده کنند. با توجه به دستور قاضی فدرال ، وزارت کار ایالات متحده پیش بینی می کند که 2021 AEWR را قبل از 25 فوریه با استفاده از همان روش از سال 2010 تنظیم کند.

AEWR موضوع تجدید نظر در پیشنهاد قوانین فدرال و دو چالش قانونی بوده است. وزارت کار پیشنهاد کرده بود که AEWR به مدت دو سال منجمد شود و سپس نرخ های آینده را بر اساس شاخص های اقتصادی هزینه زندگی قرار دهد ، اما اتحادیه کارگران مزرعه متحد این امر را در دادگاه منطقه شرقی کالیفرنیا به چالش کشید. یک قاضی مستقر در فرسنو به نفع اتحادیه رای داد و به وزارت کار دستور داد تا محاسبه AEWR را با نظرسنجی سالانه کار در مزرعه که هر سال توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده انجام می شود ، از سر بگیرد.

تولیدکنندگان موظفند به کارگران H-2A بالاترین میزان AEWR ، نرخ قرارداد ، حداقل دستمزد ایالتی یا فدرال یا دستمزد غالب را پرداخت کنند. کیت تینان ، نایب رئیس شورای باغبانی شمال غرب گفت ، همچنین ، هر تولیدکننده به کارگران H-2A حقوق می دهد ، آنها همچنین باید به کارگران خانگی که همان مشاغل را انجام می دهند پرداخت کنند و یک کف دستمزد واقعی برای کل صنعت ایجاد کنند.

READ  Restaurant Employer Read Clients Orders on His Ipad

در همین حال ، تجدید نظر در قوانین H-2A که برای اولین بار در سال 2019 با هدف ساده سازی استخدام و حمایت از کارگران ارائه شد ، تقریباً در اوایل ماه جاری توسط وزارت کار نهایی شد. با این حال ، مقامات وزارتخانه قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن ، تغییرات را در ثبت فدرال ثبت نکردند. تینان گفت که مشخص نیست اکنون چه بلایی سر آنها خواهد آمد.

این تغییرات موجب ثبت الکترونیکی دستورات شغلی ، اجازه تقاضای مشترک برای کارفرمایان کوچک و اجازه کارفرمایان برای ورود سرسام آور کارگران خود ، از جمله سایر اصلاحات می شود.

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *