دسته‌بندی نشده

مزرعه خانوادگی آینده پرباری پیدا می کند

کوه View Orchards در Parkdale ، Oregon ، از یک باغ و باغ میوه 50 هکتاری به یک عملیات چند تجاری شامل مکان عروسی ، تاکستان ، آبجوسازی و پیتزا فروشی تبدیل شده است - همه به عنوان یک مکان محبوب در خارج از بیماری همه گیر است. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
کوه View Orchards در Parkdale ، Oregon ، از یک باغ و باغ میوه 50 هکتاری به یک عملیات چند تجاری شامل مکان عروسی ، تاکستان ، آبجوسازی و پیتزا فروشی تبدیل شده است – همه به عنوان یک مکان محبوب در خارج از بیماری همه گیر است. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

ترینا مک الکساندر بزرگ شد که می دانست می خواهد مزرعه خانوادگی را تصاحب کند: یک باغ میوه و مزرعه متنوع در سایه طولانی کوه هود اورگان.

او حتی فراتر رفت: فقط پنج سال پس از خرید مزرعه از والدینش ، مک الکساندر مجدداً مزرعه را با یک فضای برگزاری مراسم ، یک اتاق مزه شراب و شراب و یک آبجوسازی که بیش از یک جعبه میوه مردم را به مزرعه می کشاند ، اختراع کرد.

مک الکساندر ، که اکنون مالک کوه است ، گفت: مطمئناً ، بازدید کنندگان هنوز میوه می خرند ، اما آنها همچنین آن را می نوشند و در بالای پیتزا گلابی مزرعه می خورند. مشاهده باغ ها ، تاکستان شکرگذار و تولید آب نمای کوهستان. مشاغل جدید از یکدیگر حمایت می کنند و ادامه کار در خانواده 50 هکتار که بیش از 60 سال خانواده وی به عنوان خانه خوانده اند ، برای خانواده مقرون به صرفه است.

مک الکساندر گفت: “لحظه بسیار هوشیاری بود ، خرید مزرعه در سال 2015.” “وقتی به کتاب ها نگاه کردم ، اینگونه به نظر می رسید ،” اگر ما خراشیده نشویم و به روش های دیگر تأمین بودجه مزرعه نرسیم ، ما در اینجا زندگی خود را از دست خواهیم داد. “

آدری کامرفورد ، متخصص گردشگری با دانشگاه توسعه ایالتی اورگان ، گفت: اضافه کردن مشاغل گردشگری کشاورزی همیشه راهی برای افزایش درآمد مزارع بوده است. این اصطلاحی مبهم است ، اما كومرفورد كشاورزی را به عنوان هر كاری كه مردم را به مزرعه بیاورد و به فروش هرچه مزرعه تولید می كند ، از تركیبات U و هیدریدهای سنتی گرفته تا نسل جدید شراب و آبجوسازی های داخل مزرعه ، تعریف می كند.

کامرفورد گفت: “مردم به دنبال راه های مختلفی برای نگهداری مزارع خانوادگی هستند.” به خصوص به نظر می رسد که پرورش دهندگان جوان این فرصت را در تمایل مردم برای لذت بردن از یک تجربه مزرعه تشخیص می دهند.

کامرفورد گفت: “اگر همه گیری چیزی به ما آموخته باشد ، این عمل حتی مثبت تر می کند.”

ترینا مک الکساندر Mt. مشاهده طلسم Orchards ، کارلوس گاو ، در Parkdale ، Oregon. مک الکساندر در مزرعه بزرگ شد و برنامه ریزی کرد که یک حرفه پرستار باشد که می تواند رویای او را پشتیبانی کند تا در نهایت اداره مزرعه را به عهده بگیرد. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
Trina McAlexander تغذیه کوه Mt. مشاهده طلسم Orchards ، کارلوس گاو ، در Parkdale ، Oregon. مک الکساندر در مزرعه بزرگ شد و در نظر داشت شغل پرستاری را تمرین کند که می تواند رویای او را پشتیبانی کند تا در نهایت اداره مزرعه را به عهده بگیرد. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

دعوت از افراد بیشتر

رسانه های اجتماعی برای آوردن مشتری به کوه بسیار حیاتی است. به گفته مک الکساندر ، باغات را مشاهده کنید ، چه برای گلابی تازه باشد ، چه برای آبجو و پیتزا. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
رسانه های اجتماعی برای آوردن مشتری به کوه بسیار حیاتی است. به گفته مک الکساندر ، باغات را مشاهده کنید ، چه برای گلابی تازه باشد ، چه برای آبجو و پیتزا. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

در ماموریت خود برای گسترش درآمد مزرعه ، اولین حرکتی که مک الکساندر کشف کرد میزبانی رویداد بود ، به عنوان مناسب کوه. View Orchards منظره ای خارق العاده از کوه هود را ارائه می دهد.

READ  گروه ها از تمدید قوانین COVID-19 توسط واشنگتن درخواست می كنند

یکی دیگر از کشاورزان که برای تأمین درآمد نیز عروسی برگزار می کند ، وی را در این روند طی کرد.

وی گفت: “این یک منحنی یادگیری بوده است ، اما همچنین بسیار خاص بوده است.” “مردم به مزرعه ما متصل می شوند و سپس هر ساله برای برداشت میوه برمی گردند.”

در نیمه راه کشور ، مزرعه سیب اکر در جنوب غربی ویسکانسین نیز با میزبانی عروسی درآمد مزرعه را تأمین کرده است. مالک مشترک جس اکر گفت که پس از برگزاری عروسی خودش در مزرعه در سال 2015 ، از کشف این تجارت جدید الهام گرفته است.

وی گفت: “شما باید برای انجام مراسم عروسی خود زیرساخت های زیادی خریداری کنید ، بنابراین ما فکر کردیم که ممکن است به این کار ادامه دهیم.”

اما آنها فصل عروسی را به ماههای ابتدایی تابستان محدود می کنند ، بنابراین با 1500 و تقریباً افرادی که شنبه پاییز برای سیب ، پای سیب و آبجو یا سیب در باغ آبجو به مزرعه می آیند منافاتی ندارد.

اکر و خواهرش ، سارا ، که با هم مزرعه را اداره می کنند ، مانند مک الکساندر ، از 13 سال پیش که این کشور را به ارث برده اند ، درآمد بیشتری به مزرعه 40 جریب خود اضافه می کنند. آنها گفتند كه كلید موفقیت آنها یافتن جایگاه گردشگری آنها بوده است. به عنوان مثال ، آنها باغ آبجو “خنک” را راه اندازی کردند ، در حالی که همسایگان فرگوسن باغ همه فعالیت های جالب بچه ها را ارائه می دهد.

Trina McAlexander و مادرش ، روتی ، درست است ، در مزرعه ای که برای سه نسل در خانواده آنها بوده است ، مشتریان U-pick را بررسی می کنند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
Trina McAlexander و مادرش ، روتی ، درست است ، در مزرعه ای که برای سه نسل در خانواده آنها بوده است ، مشتریان U-pick را بررسی می کنند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

“ما واقعاً با پای خوب هستیم. ما در سیب کارامل تبحر داریم ، “جس اکر گفت. سارا اکر گفت که باغ آبجو ، سایدرهای سخت تولید شده از میوه هایشان را از طریق کارخانه شراب سازی به فروش می رساند ، اما وقتی آنها مجوز تهیه آن را خودشان بدست آوردند ، قصد دارند آب میوه خود را خارج از سایت فشرده کنند. آنها یک کامیون غذا را به باغ آبجو دعوت می کنند تا آشپزخانه تجاری خود را آزاد کنند تا صدها پای مادرشان را هر روز بپزد.

“دانستن اینکه برای حل چه زیرساخت هایی می خواهید مهم باشد. لازم نیست همه این مشکلات را حل کنید. ”سارا اکر گفت.

مشاغل خانوادگی بیشتر

میزبانی رویدادها باعث شد تا مک الکساندر تلاش خود را در تهیه سایدر ، که در دانشگاه با آن سر و کله زده بود ، در مقیاس برای تأمین رویدادها و ارزش بیشتری برای میوه مزرعه ، امتحان کند. بنابراین ، سال آینده وی در زمینه تولید cidermaking سرمایه گذاری کرد. او همچنین مقداری انگور کاشت.

READ  رهبران صنعت در Hort Show 2020 شناخته شدند

قبل از اینکه این موضوع را بفهمد ، مک الکساندر با عمه و عموی خود ، که صاحب تاکستان های الک کاو در دره ویلامت هستند ، همکاری کرده بود تا تولیدات شراب را با نام خود ، Grateful Vineyard آغاز کند.

اولین کاری که مک الکساندر پس از خرید مزرعه والدین خود انجام داد: تدارکات مربوط به توسعه مکان عروسی را کشف کنید تا از مناظر کوه هود استفاده کنید و درآمد اضافی به تجارت اضافه کنید. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
اولین کاری که مک الکساندر پس از خرید مزرعه والدینش انجام داد: تدارکات مربوط به توسعه مکان عروسی را کشف کنید تا از مناظر کوه هود استفاده کنید و درآمد اضافی به تجارت اضافه کنید. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

او گفت: “بنابراین ، پس من فکر کردم که باید یک اتاق مزه چشایی داشته باشیم.” “هر مرحله بعدی منطقی بود. ما اتاق چشیدن را داشتیم ، بنابراین حالا بیایید آبجوسازی را تمام کنیم ، آبجوهای خود را سرو کنیم. “

او قبلاً به تولید کنندگان محلی شراب و آبجو میوه می فروخت ، بنابراین می دانست تقاضا در این کشور وجود دارد. بعلاوه ، “چیز خاصی در مورد نوشیدن آبجو در مزرعه ای که میوه تولید شده وجود دارد.”

با هر اقدام جدید فرصتی برای درآمد بیشتر فراهم می شود – بلکه کار بسیار بیشتری نیز هست. کامرفورد گفت ، این امر می تواند به یک مزرعه خانوادگی کمک کند تا اشتغال اضافی برای اعضای خانواده بیشتر ایجاد کند ، همانطور که در مورد Eckers اتفاق می افتد و همچنین به نسل بعدی این فرصت را می دهد تا ایده های شخصی خود را در این تجارت بیاورند.

رایان مک الکساندر هنگام تهیه خمیر پیتزا در کوه به کاسه ای از خواهرش ترینا می رسد. مشاهده پیتزا فروشی Orchards. افزودن مشاغل به مزرعه ، مانند پیتزا فروشی ، فرصت بیشتری را برای همکاری خانواده ایجاد می کند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
رایان مک الکساندر هنگام تهیه خمیر پیتزا در کوه به دست کاسه ای از خواهرش ترینا می رود. مشاهده پیتزا فروشی Orchards. افزودن مشاغل به مزرعه ، مانند پیتزا فروشی ، فرصت بیشتری را برای همکاری خانواده ایجاد می کند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

از نظر مک الکساندر ، هر دو عامل در این امر تأثیرگذار بود. والدین وی که اکنون 70 سال دارند ، همچنان در باغها کار می کنند و به مشتریان بازار مزرعه کمک می کنند. برادر او ، رایان ، یک آشپز باتجربه ، آشپزخانه اتاق مزه را اداره می کند ، جایی که امضای وی پیتزا گلابی میوه مزرعه را نشان می دهد. او کارمندان خود را برای برداشت میوه ، کار در رستوران ، تهیه آبجو و مدیریت رویدادها استخدام کرده است.

“من الان مجبور نیستم درگیر همه کارها باشم. ما تیم را برای تحقق این امر در اختیار داریم. ” “من هنوز هم در خارج از مزرعه به عنوان یک پرستار کار می کنم. در غیر این صورت نمی توانستم پرداخت زمین خود را انجام دهم. “

READ  قوانین H-2A پس از تغییرات و پرونده های قضایی پیشنهادی ثابت باقی مانده است

سنت ها و مدرنیزاسیون ها

وی گفت ، تفکر خلاق در مورد تنوع درآمد می تواند برای حفظ مزارع کوچک خانوادگی در تجارت مهم باشد. او مشتاق به اشتراک گذاشتن داستان خود است به این امید که بتواند به دیگران کمک کند.

وی گفت: “من واقعاً علاقه مندم كه مزارع در خانواده ها بمانند.” “ما به عنوان کشاورزان ، باید بیشتر به کمک به یکدیگر و یافتن راه هایی برای ارتقا to یکدیگر تأکید کنیم.”

به عنوان مثال ، حلقه میوه رودخانه هود مردم را ترغیب می کند که یک سفر یک روزه را از سفر به منطقه ، بازدید از غرفه های مزرعه ، کارخانه های شراب سازی ، شراب فروشی ها و رستوران ها انجام دهند. کامرفورد گفت ، چنین تبلیغات مشترک در زمینه کشاورزی و گردشگری ، جوامع مزرعه را قادر می سازد تا از یکدیگر حمایت کنند.

مک الکساندر گفت ، تبلیغ خود می تواند برای بسیاری از کشاورزان مهارت دشواری باشد ، اما او مزایای به اشتراک گذاشتن تصاویر و داستان ها را از مزرعه خود در فیس بوک و اینستاگرام دیده است.

مک الکساندر گفت: “شما باید رسانه های اجتماعی را بیاموزید و مردم را به اشتراک گذاری آنچه شما انجام می دهید دعوت کنید.” “این در مورد سطح راحتی شما نیست. این در مورد فروش محصول و ارتقا farm مزرعه شماست. ”

مشاغل تجاری جدید است ، اما با سنت دیرینه خانواده نیز سازگار است: پدربزرگ و مادربزرگ او ، که از سوئیس مهاجرت کرده اند ، دارای ارزش های کشاورزی ، تخمیر و مهمان نوازی هستند که امروزه نیز مک الکساندر را القا می کنند ،

پیتزای مورد علاقه طرفداران در Mt. View Orchards پیتزای Bosc در مزرعه است. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
پیتزای مورد علاقه طرفداران در Mt. View Orchards پیتزای Bosc در مزرعه است. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

وی گفت: “من می دانم كه هر كشاورزی مردم را در مزرعه خود نمی خواهد ، اما اگر شما از خانواده ای هستید كه مهمان نوازی مهم است ، احساس می كنید كه دارایی خود را تقسیم می كنید.” “دعوت از مردم برای معاشرت در مزرعه ، این یک رویا است که به حقیقت پیوسته است.”

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *