دسته‌بندی نشده

مزیت نوری برای تحقیق در مورد کیفیت میوه

راکل گومز WA 38 (Cosmic Crisp) را از یک خط مرتب سازی نوری جدید در نزدیکی یک بلوک تحقیقاتی در مرکز تحقیق و توسعه میوه درختی دانشگاه ایالتی واشنگتن در وناتچی می کشد.  این خط ، همراه با اتاق های جدید سردخانه ، بخشی از بودجه صنعت میوه درخت برای کمک به مدرن سازی ابزار تحقیق و هماهنگی بهتر برنامه ها با استانداردهای تجاری تأمین می شود.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
راکل گومز WA 38 (ترد کیهانی) را از یک خط مرتب سازی نوری جدید در نزدیکی یک بلوک تحقیقاتی در مرکز تحقیق و توسعه میوه درختی دانشگاه ایالتی واشنگتن در وناتچی بیرون می کشد. این خط ، همراه با اتاق های جدید سردخانه ، بخشی از بودجه صنعت میوه درخت برای کمک به مدرن سازی ابزار تحقیق و هماهنگی بهتر برنامه ها با استانداردهای تجاری تأمین می شود. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

وقتی نوبت به مرتب سازی میوه می رسد ، دانشگاه ایالتی واشنگتن به لطف بودجه صنعت و کمک های مالی خصوصی که از خرید یک خط مرتب سازی نوری پیشرفته حمایت می کردند ، وارد دوره مدرن شده است.

فقط پس از چند ماه فعال شدن و دویدن ، محققان مرکز تحقیق و توسعه میوه درختی در وناتچی اظهار داشتند که جداساز جدید باعث جمع آوری سریعتر داده های کیفیت میوه از آزمایشات می شود.

خط جدید مرتب سازی نوری به محققان WSU این امکان را می دهد تا برای طیف گسترده ای از پروژه های تحقیقاتی ، معیارهای کیفیت میوه را با کارایی بیشتری جمع آوری کنند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
خط جدید مرتب سازی نوری به محققان WSU این امکان را می دهد تا برای طیف گسترده ای از پروژه های تحقیقاتی ، معیارهای کیفیت میوه را با کارایی بیشتری جمع آوری کنند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

“ما واقعاً علاقه مند به مرتب سازی با یک ماشین از نوع تجاری ، استفاده از آخرین فن آوری تصویربرداری طیفی برای مرتب سازی بر اساس وزن ، رنگ ، نقص خارجی و تصاویر فوق طیفی برای بررسی ویژگی های داخلی مانند مواد جامد محلول و نقص مانند پوسیدگی هستیم.” کارولینا تورس ، صندلی وقف فیزیولوژی پس از برداشت ، گفت. “ما در حال صرفه جویی در هزینه مردم هستیم ، آنچه صنعت انجام می دهد را تکرار می کنیم و آزمایش های بزرگتری را انجام می دهیم.”

وی اضافه کرد که با کمک بودجه صنعت میوه درخت و کمک 250،000 دلاری از خدمات اعتباری مزرعه Northwest ، خط جدید مرتب سازی Aweta جایگزین یک خط بسته بندی ده ساله می شود که سالها عمدتا بازنشسته شده بود. علاوه بر این ، بودجه صنعت ساخت پنج اتاق سردخانه جدید را پوشش می داد ، که به زودی چندین اتاق با قابلیت کنترل فضای مجهز می شوند.

چاد کروگر ، مدیر مرکز تحقیقات و توسعه گفت: “وقف واقعاً این امکان را می دهد.” “از نظر نهادی ، مدت زیادی است که ما پول زیادی برای امکانات نداریم. ما همچنین پول کمی برای امکانات نداریم. مانند 20،000 یا 50،000 $ برای یک تجهیزات جدید فقط در بودجه نیست ، بنابراین سال به سال ، پول از موقوفات به ما کمک می کند تا در این نیازها پیشرفت کنیم. “

READ  بررسی دقیق دود در تحقیقات شراب گرم می شود
مانیتور رنه موگولون ، چپ و کارولینا تورس ، از نتایج آزمایشی در خط مرتب سازی نوری جدید است.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
مانیتور رنه موگولون ، چپ و کارولینا تورس ، از نتایج آزمایشی در خط مرتب سازی نوری جدید است. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

کروگر گفت ، در یک فرآیند برنامه ریزی طولانی مدت چندین سال پیش ، مرکز توسعه آزمایشگاه فرآوری پس از برداشت را متناسب با یک خط بسته بندی کامل در نظر گرفت ، اما بودجه چنین توسعه ای در دسترس نبود. با تهیه منابع از اوقاف ، این مرکز در حال حاضر قصد دارد یک اتاق سردخانه دیگر را به پایان برساند و برخی از ظرفیت های ذخیره سازی قدیمی را ارتقا دهد.

وی گفت: “این امر ما را تا حد زیادی به جایی كه باید در زیرساخت های حمل و نقل میوه قرار داشته باشیم ، می رساند.” “مورد بعدی که باید برای توسعه زیرساخت ها اولویت بندی کنیم مدیریت آبیاری باغ و امکانات رشد گیاه است.”

تاکنون ، خط مرتب سازی برای آزمایشات WA 38 و چندین آزمایش کیفیت میوه لی کالچسیت ، فیزیولوژیست به کار رفته است. تورس گفت که از آن در طول سال برای بررسی انواع اختلالات پس از برداشت استفاده خواهد کرد. کروگر گفت ، در نهایت ، برنامه های تحقیقاتی اجرا شده توسط فیزیولوژیست استفانو موسیاچی و آسیب شناس آچور امیری نیز از خط مرتب سازی نوری استفاده می کنند.

خط جدید مرتب سازی نوری دارای فنجان هایی است که به عنوان مجزا شناخته می شوند ، در اینجا نشان داده شده است ، که می تواند سیب ها و گلابی ها را برای مرتب سازی نوری تراز و چرخش کند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
خط جدید مرتب سازی نوری دارای فنجان هایی است که به عنوان مجزا شناخته می شوند ، در اینجا نشان داده شده است ، که می تواند سیب ها و گلابی ها را برای مرتب سازی نوری تراز و چرخش کند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

تورس گفت ، این خط می تواند سیب و گلابی را اداره کند ، به لطف طراحی منحصر به فرد فنجان هایی که برای تصویربرداری ، میوه ها را چرخانده و می چرخانند. وی گفت ، دقیقاً مانند هر بسته بندی کننده تجاری با یک مرتب کننده نوری جدید ، زمان لازم است تا دستگاه یاد بگیرد راهنمای نقص خود را کالیبره کند تا بتواند میوه را به طور قابل اعتماد مرتب کند.

READ  NHC از دو کارمند جدید استقبال می کند

تورس گفت ، فقط پس از چند ماه عملیات ، سیستم جدید در جمع آوری داده ها در مورد اندازه میوه ، قطر ، رنگ خارجی ، رنگ پس زمینه ، بروز گودال تلخ ، منطقه گودال تلخ و منطقه آفتاب سوختگی عملکرد خوبی دارد. اینها همه برای طیف وسیعی از پروژه های تحقیقاتی مهم و برای بسته بندی کنندگان مهم هستند ، بنابراین سازنده ، Aweta ، مدل های تشخیص نقص را آماده کرده است.

چاد کروگر ، مدیر مرکز تحقیقات و تحقیقات میوه WSU Tree گفت ، بودجه صنعت همچنین از ساخت پنج اتاق سردخانه جدید پشتیبانی می کند ، که تعداد زیادی از آنها با قابلیت کنترل جو تنظیم می شوند.  در حال حاضر ، غلافهای کوچکتر CA ، که در سمت چپ دیده می شوند ، میوه را در شرایط کم اکسیژن نگه می دارند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
چاد کروگر ، مدیر مرکز تحقیقات و تحقیقات میوه WSU Tree گفت ، بودجه صنعت همچنین از ساخت پنج اتاق سردخانه جدید پشتیبانی می کند ، که تعداد زیادی از آنها با قابلیت کنترل جو تنظیم می شوند. در حال حاضر ، غلافهای کوچکتر CA ، که در سمت چپ دیده می شوند ، میوه را در شرایط کم اکسیژن نگه می دارند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

اما محققان WSU همچنین به معیارهای در حال ظهور مانند جامدات محلول و ماده خشک علاقه مند هستند که هنوز تقاضای تجاری برای آنها وجود ندارد. تورس گفت ، خوشبختانه ، Aweta توافق كرد كه مدل هایی را توسعه دهد تا سیستم مرتب سازی نوری بتواند ارزیابی آنها را نیز یاد بگیرد.

تورس گفت: “در پایان روز ، این واقعاً در مورد نوآوری است.” “آنها مایلند با ما در مورد ماده خشک کار کنند ، من فقط یک مثال به شما می زنم ، زیرا ممکن است واقعاً مهم باشد و در آینده می تواند یک نقطه فروش برای آنها باشد.” •

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *