دسته‌بندی نشده

مطالعه خاک تاکستان آماده حفاری

کوابنا سارپونگ ، دانشجوی دانشگاه ایالتی واشنگتن ، نمونه ای از خاک را از یک تاکستان در نزدیکی شهر بنتون ، واشنگتن ، در ماه ژوئیه به عنوان بخشی از پروژه توسعه معیارهای سلامت خاک که اهداف ، نوع خاک ، محصولات و اهداف پرورش را در نظر می گیرد ، نگهداری می کند.  (با مجوز Deirdre Griffin LaHue / دانشگاه ایالتی واشنگتن)
کوابنا سارپونگ ، دانشجوی دانشگاه ایالتی واشنگتن ، نمونه ای از خاک را از یک باغ انگور در نزدیکی شهر بنتون ، واشنگتن ، در ماه ژوئیه به عنوان بخشی از پروژه توسعه معیارهای بهداشتی خاک که اهداف ، نوع خاک ، محصولات و اهداف پرورش را در نظر می گیرد ، نگهداری می کند. (با مجوز Deirdre Griffin LaHue / دانشگاه ایالتی واشنگتن)

Deirdre Griffin LaHue می خواهد خاک شما را آزمایش کند.

به طور خاص ، استاد علوم خاک دانشگاه ایالتی واشنگتن می خواهد از باغ های انگور در سراسر ایالت نمونه برداری کند و از هر کدام دو کامپوزیت – یکی از یک نقطه با تولید بالا و دیگری با تولید ضعیف.

Deirdre Griffin LaHue
Deirdre Griffin LaHue

بررسی اختلافات بین این دو باید به تعیین اینکه چرا یک لکه خوب رشد می کند و دیگری با خاک مشابه کمک می کند. این اطلاعات همچنین به او در دستیابی به هدف بلند پروازانه در تعریف سلامت خاک کمک می کند زیرا مربوط به مدیریت تاکستان شمال غربی اقیانوس آرام است.

س researchال تحقیق: “معیارهایی که بیشترین ارتباط را با میزان خوب یک تاکستان دارند چیست؟” گریفین LaHue گفت.

این محقق که در مرکز تحقیق و ترویج Mount Wernon WSU مستقر است ، گفت: سلامت خاک یک اصطلاح تعریف نشده در صنایع انگور است. در تصورات عامه ، خاک سالم تاریک و لومی به نظر می رسد ، معمولاً در حالی که توسط یک جفت دست گل آلود اما خوش آراسته نگه داشته می شود ، یک شاخه ریحان سبز جوانه می زند. در همین حال ، بیشتر تعاریف علمی بیشتر برای استفاده در تولید غلات در غرب میانه و شرق ایالات متحده تدوین شده است و آنها بیشترین عملکرد را به عنوان هدف می پسندند.

در انگور شراب ، تولید ساده یک محصول در هر هکتار همان چیزی نیست که تولیدکنندگان می خواهند. در طی یک وبینار کشت انگور بهداشت خاک در ماه دسامبر ، Griffin LaHue از شرکت کنندگان در مورد اهداف اصلی آنها برای سلامت خاک نظرسنجی کرد. مهار آفات اولویت اصلی بود.

READ  وبینار WAVEx برای کمک به تولیدکنندگان انگور در انجام ریاضیات مکانیزه

Griffin LaHue در حال شروع دومین سال نمونه گیری خود است تا بفهمد چگونه می توان سلامت خاک را از طریق روشهایی که به سود پرورش دهنده انگور شراب است ، و همچنین رازک و تولید کنندگان میوه درخت اندازه گیری کرد. بودجه این پروژه با مبلغ 500000 دلار از طریق کمک بلاگ محصولات ویژه وزارت کشاورزی واشنگتن تأمین می شود.

وی از طریق کار خود قصد دارد منحنی های سلامت خاک را منتشر کند که ظرفیت نگهداری آب ، مواد آلی ، فعالیت بیولوژیکی و تعداد دیگری از ویژگی ها را اندازه گیری می کند ، سپس تعیین می کند که کدام یک بیشترین معنی را برای محصول انگور دارند.

“آیا مجموعه ای از اندازه گیری ها وجود دارد که بیشترین مربوط به سلامتی آن تاکستان باشد؟” او پرسید.

گریفین لاهو گفت ، تولیدکنندگان شرکت کننده گزارشی دریافت می کنند که دو بلوک نمونه آنها را با یکدیگر و با وضعیت کلی مقایسه می کند.

سلامت خاک در واشنگتن این روزها موضوع مهمی است.

از سال 2016 ، تیانا دوپونت ، متخصص گسترش میوه درخت WSU در Wenatchee ، به دنبال سرنخ های مشابهی در مورد چگونگی تأثیر ویژگی های مختلف خاک بر تولید میوه و میوه پرور خوب او در مورد نتایج خود با جمعیت زیست شناسی خاک از عوامل بیماری زای تغذیه گیاه ، میکروارثروپودهای مفید و نماتدها چه خوب و چه بد نوشته است.

وی گفت ، گریفین LaHue با DuPont کار می کند. آنها عمداً متدولوژی او را متناسب با روش DuPont طراحی کردند و نمونه هایی را از سایت های مختلف جمع آوری کردند تا مجموعه داده ای حتی بزرگتر ایجاد کنند. گریفین لاهو گفت: “ما در واقع سعی می کنیم همان کاری را که او انجام داد انجام دهیم … تا بتوانیم همه داده های خود را با هم جمع کنیم.” بر خلاف تحقیقات DuPont ، پروژه Griffin LaHue علاوه بر انگور شراب ، پنج محصول دیگر – رازک ، سیب زمینی ، پیاز ، ذرت شیرین و حبوبات را نیز در بر می گیرد.

READ  بررسی دقیق دود در تحقیقات شراب گرم می شود

در همین حال ، پروژه Griffin LaHue مربوط به – اما نه بخشی از آن – تلاش بزرگتری در واشنگتن برای تهیه سلامت خاک این ایالت است که به آن ابتکار بهداشت خاک واشنگتن می گویند. در سال 2020 ، قانونگذار ایالتی ابتکار ایجاد یک برنامه بلند مدت برای تحقیق و مدیریت بهداشت خاک را تصویب کرد ، اما هرگز بودجه آن به طور کامل تأمین نشد.

لزلی میشل از WSDA ، یکی از شرکای تحقیقاتی Griffin LaHue ، گفت که نامزدهای سیاسی در سراسر کشور سال گذشته با حضور در ملاقاتهای عمومی در مورد خاک با کشاورزان صحبت کردند.

وی گفت: “ما این موضوع را نه تنها برای كشاورزان و آژانسها بلكه برای عموم مردم نیز مورد توجه قرار می دهیم.”

کشاورزی به طور کلی از نظر روش های اندازه گیری خاک ، با آزمایشات و آزمایشگاه های متعدد در سراسر کشور ، کمبود ندارد. گریفین LaHue و میشل قصد دارند شاخص های سلامت خاک مانند کربن و نیتروژن موجود ، pH و روابط آب و خاک را تجزیه و تحلیل کنند و امیدوارند که آزمایشاتی را که بیشترین معنی را برای تولید کنندگان انگور شراب در واشنگتن دارند ، کاهش دهند.

میشل گفت ، حتی پس از هزاران سال زراعت ، محققان هنوز هم در مورد خاک ، یک اکوسیستم پیچیده با عوامل بیشمار همپوشانی که مطالعه موضوع را دشوار می کند ، نسبتاً کمی می دانند. اما این بسیار اساسی است – برای همه چیز ، از تحمل به خشکی گرفته تا مواد مغذی و تولید تا محیط کلی.

READ  دیوانی: ضروری به معنای آسان نیست

میشل گفت: “با بسیاری از این س questionsالات زیست محیطی ، بسیاری از آنها به خاک برمی گردد.” •

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *