دسته‌بندی نشده

موسسه گیلاس در تاریخ 21 ژانویه بصورت آنلاین برگزار می شود

براساس اخبار منتشر شده از پرورش گیلاس در شمال غربی ، هفتاد و هشتمین موسسه سالانه گیلاس از طریق قالب الکترونیکی پنجشنبه ، 21 ژانویه 2021 برگزار می شود.

جلسات گوش دادن زنده شامل یک سخنرانی است که از ساعت 9 صبح PST در مورد بیماری X و ویروس کوچک گیلاس ، شامل یک جلسه پرسش و پاسخ ، و یک سخنرانی آغاز می شود که در ساعت 1 بعد از ظهر در مورد نتایج بررسی مقاومت کپک پودری گیلاس و مقاومت در برابر قارچ کش است.

برای حضور در موسسه گیلاس امسال هزینه ای پرداخت نمی شود ، اما ثبت نام برای وبینارهای زنده ضروری است.

برای ثبت نام در وبینار بیماری X و ویروس گیلاس ، به این آدرس بروید: http://treefruit.wsu.edu/event/lcd-webinar.

برای ثبت نام در وبینار مدیریت کپک پودری گیلاس و مقاومت در برابر قارچ کش ، به موارد زیر مراجعه کنید: http://treefruit.wsu.edu/event/ مقاومت-محصول-پودر-پودر.

جلسات ضبط شده برای مشاهده بر اساس تقاضا در 21 ژانویه در دسترس خواهد بود و شامل موارد زیر است:

– به روزرسانی باغبانی از Matt Whiting ، دانشگاه ایالتی واشنگتن.

– “2020 فصل گیلاس شمال غربی توسط شماره ها” ، ارائه شده توسط BJ تورلبی با به روزرسانی های بازار داخلی و بین المللی از جیمز مایکل و کیت هو

– “زنبورهای باغ آبی برای بهبود گرده افشانی” ، ارائه شده توسط ترزا پیتس-سینگر ، وزارت کشاورزی ایالات متحده ، خدمات تحقیقات کشاورزی.

– “سیستم های Orchard برای کارایی و سود کار” ، ارائه شده توسط Greg Lang ، دانشگاه ایالتی میشیگان.

نامزدی برای مشاغل در هیئت کمیسیون میوه میوه واشنگتن ، کمیته بازاریابی گیلاس واشنگتن و کمیته بازاریابی زردآلو واشنگتن برگزار خواهد شد.

READ  پیشگویی از یک استاد راهنما در سوپرمارکت

با توجه به محدودیت های امسال ، هیچ جلسه حضوری ، نمایشگاه تجاری یا تاج گذاری شاه گیلاس برگزار نمی شود.

موسسه گیلاس سالانه با حمایت مالی گیلاس شمال غربی ، کمیسیون میوه ایالتی واشنگتن و میوه دهنده خوب مجله و با دفاتر توسعه دانشگاه ایالتی واشنگتن هماهنگ است. از آنجا که همه سازمان ها از راه دور کار می کنند ، برای اطلاعات بیشتر با ایمیل [email protected] تماس بگیرید یا با شماره (509) 453-4837 تماس بگیرید.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *