نمایش ها ادامه خواهد یافت (خط)
نمایش ها ادامه خواهد یافت (خط)

Courtesy vFair The Great Lakes EXPO و نشست سالانه انجمن ایالتی درخت Washington State Tree و نمایشگاه NW Hort Expo در سیستم عامل های کنفرانس مجازی برگزار می شود که به شرکت کنندگان امکان می دهد با کلیک کردن روی رندر دیجیتالی سالن کنفرانس ، مانند این سالن که توسط vFairs - بستر میزبان هر دو رویداد مهم میوه درختان در این ماه.  ایده ایجاد یک واقعه مجازی بصری است.  کمک خواستن؟  دقیقاً مانند مراجعه حضوری به میز اطلاعات بروید.  جعبه های سفید در این لابی مجازی حاوی پیوندهای کنفرانس ، تبلیغات و منابع شرکت کنندگان مشابه سالن کنفرانس است.  (حسن نیت ارائه می دهد vFairs)
نشست سالانه Great Lakes EXPO و Association of Tree Fruit Association of Washington State Tree و نمایشگاه NW Hort Expo در سیستم عامل های کنفرانس مجازی برگزار می شود که به شرکت کنندگان امکان می دهد با کلیک کردن روی رندر دیجیتال سالن کنفرانس ، مانند این سالن طراحی شده توسط vFairs ، به مرور مطالب بپردازند – بستر میزبان هر دو رویداد مهم میوه درخت در این ماه. ایده ایجاد یک واقعه مجازی بصری است. کمک خواستن؟ دقیقاً مانند مراجعه حضوری به میز اطلاعات بروید. جعبه های سفید در این لابی مجازی حاوی پیوندهای کنفرانس ، تبلیغات و منابع شرکت کنندگان مشابه سالن کنفرانس است. (حسن نیت ارائه می دهد vFairs)

جکی گوردون نونیز ، مدیر آموزش ، آموزش و خدمات عضو انجمن میوه های درختی واشنگتن گفت: از آنجا که کنفرانس ها و آموزش های مجازی به یک امر عادی جدید تبدیل شده است ، سازمان دهندگان وقت زیادی را صرف یادگیری نحوه جذاب و تعاملی کردن آنها کرده اند.

و گرچه هیچ جای جلسات حضوری جایگزین نمی شود ، برگزارکنندگان دریافتند که جلسات مجازی مزایای خود را دارد ، از جمله اینکه افراد بیشتری از طریق چت س questionsال می کنند – افرادی که ممکن است در بالا بردن دستهای خود در یک اتاق شلوغ مردد باشند. به علاوه ، هیچ وقت و هزینه ای برای سفر وجود ندارد ، شرکت کنندگان می توانند هر زمان که بخواهند میان وعده یا استراحت کششی را انجام دهند و می توانند جلسات یا رویدادهایی را که بیشترین اهمیت را برای مزارع آنها دارند در اولویت قرار دهند.

بسیاری از تولیدکنندگان طنابهای جلسات مجازی را تاکنون یاد گرفته اند ، اما با برگزاری نمایشگاه های بزرگ زمستانی – از جمله نشست سالانه انجمن درختان میوه دولت واشنگتن و نمایشگاه NW Hort و نمایشگاه EXPO میوه ها ، سبزیجات و مزرعه های بزرگ دریاچه ها ، هر دو در ماه دسامبر – درک نحوه استفاده بهینه از تجربه دیجیتال بیش از هر زمان دیگری مهم است. اگر قصد دارید زمستان امسال در یک کنفرانس مجازی شرکت کنید و مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید ، ما نکات و ترفندهای عملی را از کسانی که یک یا دو چیز را آموخته اند جمع آوری کرده ایم.

نکات و ترفندها

گوئن هویزل ، متخصص ترویج دانشگاه ایالتی واشنگتن ، در چند ماه گذشته چندین رویداد مجازی را برای تولید کنندگان انجام داده است. وی گفت شما معمولاً می توانید بفهمید که کسی برای اولین بار است که در یک جلسه مجازی شرکت می کند به دلیل اختلالات مکرر – شاید پژواک عجیبی در صدای آنها وجود داشته باشد ، یا شاید آنها فراموش کرده باشند که خود را بی صدا کنند.

اگر در کنفرانس های مجازی تازه وارد هستید – و آیا این پلتفرم Zoom ، Skype ، GoToMeeting ، Microsoft Teams ، Google Meet ، vFairs یا موارد دیگر است – Hoheisel چند پیشنهاد داشت:

– اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنتی قوی دارید. اتصالات سیمی بهتر از بی سیم است. اگر اینترنت شما کند است ، با بستن برنامه های دیگر پهنای باند را به حداکثر برسانید. سعی نکنید ایمیل ارسال کنید ، وبگردی کنید یا هر کار دیگری که ممکن است با پلتفرم مجازی رقابت کند ، انجام دهید.

– سیستم خود را زودتر از موعد آزمایش کنید. اعم از رایانه رومیزی ، لپ تاپ یا تلفن هوشمند ، درک کنید که میکروفون ، دوربین و بلندگوهای آن سه عملکرد جداگانه هستند که هرکدام روش اتصال خاص خود را دارند. می توانید هر عملکردی را در بستر کنفرانس مجازی آزمایش کنید ، اما هر پلتفرم آن را متفاوت انجام می دهد. به عنوان مثال اگر از یک پلت فرم مشترک مانند بزرگنمایی استفاده می کنید ، می توانید میکروفون یا دوربین را با کلیک روی فلش کوچک در سمت راست نماد آن آزمایش کنید.

– هنگام عیب یابی ، اطمینان حاصل کنید که میزان صدا در دستگاه شما زیاد است.

—فقط با یک دستگاه وارد سیستم شوید. اگر با بیش از یک وارد شوید ، یک پژواک وجود دارد.

– میکروفن خود را بی صدا کنید ، مگر اینکه برای صحبت فراخوانده شود. هنگام فراخوانی برای صحبت ، آن را بی صدا کنید.

مارک لانگستروت ، مربی میوه دانشگاه ترویجی دانشگاه میشیگان که همچنین تجربه میزبانی کنفرانس های مجازی را دارد ، چند پیشنهاد خود را داشت:

– یک روز قبل نرم افزار را بارگیری کنید و سعی کنید وارد جلسه شوید. به شما این امکان را می دهد تا با سیستم عامل آشنا شوید. اگر درست فهمیدید ، برای وارد کردن رمز ورود خود باید یک کادر ببینید. وارد آن شوید و ببینید وارد شوید یا نه. قبل از جلسه ، جعبه ای را مشاهده خواهید کرد که جمله ای مانند “صبر کنید تا میزبان جلسه را شروع کند”. اکنون ، شما می دانید که می توانید وارد شوید و چگونه این کار را انجام دهید.

– اگر اتصال اینترنت شما ضعیف است ، دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کرده و مودم خود را مجدداً راه اندازی کنید.

– اگر درباره ارائه ای که شرکت می کنید س questionsال یا نظری دارید ، می توانید آنها را در غرفه چت ، یا صفحه پرسش و پاسخ ، واقع در نزدیکی تصویر سخنران ، تایپ کنید. بیشتر جلسات میزبانانی دارند که با موضوع مورد بحث آشنا هستند و می توانند پاسخ های آگاهانه ای به سوالات شما ارائه دهند.

گرگ لنگ ، استاد باغبانی MSU و یکی از آنها گفت: هنگامی که اتصال به سیستم عامل مجازی را تمرین کردید ، پیش از موعد به برنامه آموزشی نگاه کنید ، جلسات مورد علاقه خود را مشخص کنید و اطمینان حاصل کنید که هر یک از آن پیوندهای اتصال هر روز قابل دسترسی هستند. هماهنگ كنندگان جلسات آموزشی میوه های Great Lakes EXPO.

توسط مت میلکوویچ


نکات برجسته نشست سالانه WSTFA امسال

دوشنبه ، 7 دسامبر:

– جلسه صبح ، که از ساعت 8 صبح PST آغاز می شود ، به گفتگوهای صنعت در مورد موضوع “کشاورزی برای یک آینده پربار ضروری است” متمرکز خواهد شد ، از جمله گفتگوهای Jon DeVaney ، رئیس WSTFA. رئیس جمهور سیب ایالات متحده جیم بایر ؛ کارشناس خرده فروشی فیل لمپرت ، همچنین به عنوان سوپرمارکت گورو شناخته می شود. رهبری دانشگاه ایالتی واشنگتن؛ و استاد اقتصاد WSU اریک جساپ ، که در مورد تأثیرات همه گیری بر سیستم های حمل و نقل صحبت خواهد کرد.

– این صنعت در یک جلسه جشن در ساعت 1 بعد از ظهر از رهبری و خدمات خود احترام می گذارد

– ساعت 2 بعد از ظهر ، دیوانی مکالمه ای را در ارتباط با یک بحران انجام می دهد.

– جلسه سالانه تحقیقاتی تحقیقاتی ، شامل به روزرسانی های کوتاه دانشمندانی که در پروژه های اولویت دار صنعت کار می کنند ، از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت

سه شنبه ، 8 دسامبر:

– جلسه صبح ، از ساعت 8 تا 10 صبح ، به بیماری های در حال ظهور و آفات مهاجم – از جمله بیماری های کوچک گیلاس ، اشکالات متعفن مرمری قهوه ای ، شاخ غول آسیا و سایر موارد – تمرکز خواهد کرد.

– یک جلسه به زبان اسپانیایی از ساعت 10 صبح تا 1 بعدازظهر سخنرانی هایی در مورد استانداردهای حمایت از کارگران ، نوآوری ، بیماری کمی گیلاس و ایمنی گرما خواهد داشت.

– جلسه بعد از ظهر در زمینه فناوری ، از ساعت 1 تا 2:30 بعد از ظهر ، شامل برنامه های ردیابی نیروی کار و به روزرسانی در مورد پروژه آزمایشی باغ هوشمند از کمیسیون تحقیقات میوه میوه واشنگتن ، WSU ، Innov8 Ag و Columbia Reach Orchards است.

– جلسه ای درباره گلابی از ساعت 3 تا 5 بعدازظهر ادامه خواهد داشت

چهارشنبه ، 9 دسامبر:

– یک جلسه به زبان اسپانیایی از ساعت 8:30 تا 10 صبح شامل برنامه COVID-19 ، پیمایش قدرت و عملکرد درخت ، جلوگیری از آزار و اذیت جنسی ، مدیریت آبیاری و تغذیه و ارائه جایزه رهبری لاتین است.

– یک جلسه مدیریت آفات از ساعت 10 صبح تا ظهر بر روی تکنیک هایی تمرکز خواهد کرد که فاصله بین تولید متداول و ارگانیک را از بین می برد ، از جمله پروانه کولینگ ، روان گلابی ، آتش سوزی و دشمنان طبیعی آفات مهم حشرات.

– در ساعت 1 بعدازظهر ، جلسه ای با هدف ایمن نگه داشتن کارگران اساسی و با حضور محققان و یک هیئت صنعتی برگزار خواهد شد.

– در ساعت 2 بعد از ظهر ، شرکت کنندگان این فرصت را دارند که در جلسه ای که شامل به روزرسانی انطباق ، آخرین مورد مربوط به رانش آفت کش ها و آماده شدن برای بررسی انطباق ، همه از وزارت امور خارجه واشنگتن ، اعتبار سموم دفع آفات را به دست آورند.

محتوای درخواستی:

– پلتفرم جلسات مجازی همچنین دارای یک کتابخانه از سخنرانی های پیش ثبت شده برای شرکت کنندگان است که می تواند طبق برنامه خود تماشا کند. عناوین شامل ابزارهای ردیابی نیروی کار ، پیشرفتهای اتوماسیون باغها ، کنترل آفات آلی و علوم خاک است.


نکات برجسته نمایشگاه Great Lakes EXPO

نمایشگاه بزرگ میوه ها ، سبزیجات و مزرعه بازارهای بزرگ دریاچه 2020 تقریباً از 8 تا 10 دسامبر برگزار می شود. قابل اعتماد و متخصص www.glexpo.com برای جزئیات در اینجا چند نکته مهم در جلسات آموزشی میوه وجود دارد:

سه شنبه ، 8 دسامبر

سیب 1 (1 تا 2 بعد از ظهر EST)

-مدیریت پروانه Codling با استفاده از انتشار حشرات عقیم.

– مدیریت BMSB برای حفظ کیفیت میوه و کارایی تولید.

اختلال در جفت گیری مبتنی بر فرمون برای مدیریت مقیاس سن خوزه.

– ارزیابی طولانی مدت از یک سیستم تحویل تاج پوشش جامد با قرار دادن میکرومیتر بهینه.

مقایسه بقایای اوره در کاهش تلقیح پوسته پوسته بهاره.

سیب 2 (2 تا 3 بعد از ظهر)

– سیب Germplasm برای صنایع تازه و فرآوری کننده.

– ارزیابی MAIA Apple Germplasm.

– کنترل دقیق بار محصول و تحمل جایگزین.

– سیستم پشتیبانی تصمیم مبتنی بر نقشه آنلاین برای برنامه ریزی سایت توپوگرافی در باغ های سیب.

تأملات از فیل شوالیر: چهل سال کار تمدید.

انگور (3: 30–5: 30 بعدازظهر)

– به روز رسانی بیماری انگور.

– بروزرسانی حشرات در انگور.

– چالش های پرورش انگور شراب در شمال غربی میشیگان.

– در حال رشد انگور آب و هوای سرد مینه سوتا.

شماره های آفات نوظهور 1 (7 تا 8 بعد از ظهر)

– توسعه گیلاس و مدرک در حال رشد روز برای پیش بینی آلودگی های لکه بینی بال دروسوفیلا.

—Changing Times: چشم انداز مدیریت بیماری های میوه درختان در میشیگان طی دهه بعدی.

شماره 2 آفات در حال ظهور (8 تا 9 بعد از ظهر)

– وضعیت فانوس دریایی لکه دار تهاجمی در شمال شرقی آمریکا

– مقدمه ای بر غول آسای آسیایی.

چهارشنبه ، 9 دسامبر

زغال اخته 1 (10–11 صبح)

– بروز بیماری بلوبری.

– گزینه های کنترل علف های هرز در بلوبری.

گیلاس 1 (11 صبح تا 12 شب)

—تحقیقات یوتا در مورد گیلاس های تراکم بالا: آیا می توان بازدهی رقابتی داشت؟

– سیستم های باغبانی ، اتوماسیون و محافظت از سرما در PNW.

گیلاس 2 (12–1 بعد از ظهر)

– بیماری گیلاس.

سیب 3 (1 تا 2 بعد از ظهر)

– ذخیره سازی فضای کنترل شده پویا: به حداکثر رساندن قابلیت ذخیره سازی در هنگام کاهش اختلالات.

– خصوصیات ، پیش بینی و تخفیف گودال تلخ در بحران عسل.

– استراتژی های جدید نازک سازی برای بهبود سودآوری و پیش بینی اپل.

—بهینه سازی کیفیت درخت برای تأسیس اولیه باغ.

– استراتژی هایPGR برای کاهش گودال تلخ جنجره عسل.

– ارزیابی سیستم های آموزشی اپل با چگالی بالا چندگانه ، 2020.

بلوبری 2 (1 تا 2 بعد از ظهر)

– به روز رسانی حشرات Blueberry.

– بازیابی زغال اخته میشیگان.

سیب 4 (2-3 شب)

-Black Stem Borer Control: مدیریت بلایت را با کاهش نرخ Apogee ، Actigard و Coppers کنترل کنید.

– نسخه های تقویت کننده زنبور سامورایی در برابر اشکال متعفن قهوه ای.

– کنترل تزریق تنه از ساقه ساقه سیاه در سیب.

– آزمایش کاشت اپل در مرکز تحقیقات کلارکسویل.

زغال اخته 3 (2 تا 3 بعد از ظهر)

– مالچ چه تفاوتی ایجاد می کند؟

– از کمیسیون بلوبری میشیگان به روز کنید.

هلو و آلو 1 (7 تا 8 بعد از ظهر)

– Plum، Set، Match: راهنمای پرورش دهنده برای برنده شدن در بازی نهایی گرده افشانی و مجموعه میوه ها.

– گرایش های جدید در تجارت مهد کودک درخت هلو در نهالستان های طلای سیرا.

هلو و آلو 2 (8 تا 9 بعد از ظهر)

– استراتژی های محافظت از باغ های هلو از مشکلات ویروس.

پنجشنبه ، 10 دسامبر

سیب سخت (10–11: 30 صبح)

– چه چیزهای جدیدی در مصرف سیدر و مصرف در انگلیس و اتحادیه اروپا وجود دارد

– سیستم های سخت باغ سیدر و روند برداشت در انگلستان.

– سایت من را در مواجهه با COVID-19 تغییر می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.