دسته‌بندی نشده

هانسن: تحقیق برای نجات

آیا یک دام سطل معکوس می تواند به عنوان یک روش نظارت بر تخریب فیلوکسرا عمل کند؟  در صورت تأیید ، می توان از این روش برای گرفتن خزنده هایی استفاده کرد که بخشی از روش سنجش زیستی کنترل شده برای آزمایش اثرات حشره کش های سیستمیک و تماسی به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی فیلوکسرا به رهبری استاد حشره شناسی داگ والش از دانشگاه ایالتی واشنگتن است.  (با احترام از داگ والش)
آیا یک دام سطل معکوس می تواند به عنوان یک روش نظارت بر تخریب فیلوکسرا عمل کند؟ در صورت تأیید ، می توان از این روش برای گرفتن خزنده هایی استفاده کرد که بخشی از روش سنجش زیستی کنترل شده برای آزمایش اثرات حشره کش های سیستمیک و تماسی به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی فیلوکسرا به رهبری استاد حشره شناسی داگ والش از دانشگاه ایالتی واشنگتن است. (با احترام از داگ والش)

افزایش سال گذشته در شناسایی فیلوکسرا انگور در چندین منطقه شراب سازی واشنگتن بر اهمیت یک برنامه تحقیقاتی قوی صنعت محور تأکید می کند. پاسخ فوری سازمان ها و شرکای صنعتی برای جلوگیری از گسترش پروتکل های بهداشتی تاکستان به تولیدکنندگان و کارخانه های شراب سازی ارائه داد ، اما این تحقیقات تحت حمایت صنعت است که به ارائه راه حل های واسطه ای کمک می کند.

مدیریت طولانی مدت فیلوکسرا در تاکستان های ایالت واشنگتن شامل استفاده از پایه های مقاوم در برابر فیلوکسرا خواهد بود. اما تحقیقات نقش اصلی را در مطالعه راه حل های بالقوه کوتاه مدت و واسطه ای دارد که به تولیدکنندگان فرصت می دهد تا در صورت کشف فیلوکسرا در یک تاکستان ، یک پاسخ برنامه ریزی شده و اندازه گیری شده ایجاد کنند.

تولید کنندگان انگور و شراب سازی واشنگتن دلیل خوبی برای درک بهتر فیلوکسرا دارند. این حشرات تغذیه کننده ریشه که از نزدیک با شته ها مرتبط هستند می توانند باعث از بین رفتن قدرت تاک ، ریزش انگور و مرگ شوند. آسیب ناشی از تغذیه ریشه فیلوکسرا همچنین نقاط ورودی برای عوامل بیماری زا را ایجاد می کند که منجر به مرگ احتمالی ریشه و انگور می شود. حشرات ریز به راحتی از تاکستان به تاکستان تبدیل می شوند و در تکه های خاک به تجهیزات ، وسایل نقلیه و حتی کفش می چسبند. مواد گیاهی آلوده به فیلوکسرا نیز منبع معرفی است.

امروزه باغ های انگور در سرتاسر جهان در پایه های مقاوم به فیلوکسرا کاشته می شوند. با این حال ، اکثر تاکستان های انگور شراب واشنگتن بر روی ریشه های خود کاشته شده اند. تولیدکنندگان ریشه های خود را نسبت به پایه ها انتخاب کردند زیرا اعتقاد بر این بود که فیلوکسرا در خاک های شنی که بیشتر انگورهای واشنگتن تولید می شود مشکلی ندارد و از آنجا که ریشه های واقعی به نوع آنها رشد مجدد و تربیت انگورهای جدید در صورت دمای سرد آسان تر و سریعتر است. به انگور آسیب برساند.

READ  Good Fruit Grower به دنبال نمایندگی فروش تبلیغات است

جزئیات پروژه تحقیق

هیئت مدیره کمیسیون شراب ایالت واشنگتن در آوریل گذشته بودجه پروژه سه ساله فیلوکسرا را که از 1 ژوئیه آغاز می شود تصویب کرد. این پروژه با عنوان “نظارت و مدیریت فیلوکسرا انگور در تاکستان های ایالت واشنگتن” شامل یک تیم دینام از محققان دانشگاه ایالتی واشنگتن است: داگ والش ، حشره شناس ، محقق اصلی این پروژه است و میشل مویر ، شراب زراعت متمرکز ، ماركوس كلر ، محقق زراعت انگور و گوئن هویزل ، متخصص گسترش منطقه ، به عنوان محققان اصلی. این پروژه دارای سه جز: است: زیست شناسی آفات ، مدیریت و گسترش آن.

این پروژه برای تعیین دامنه و شدت هجوم فیلوکسرا در تاکستان های واشنگتن طراحی شده است. روش های تشخیص ، هر دو مکانیکی و مولکولی ، مورد ارزیابی و اعتبار قرار می گیرند در حالی که استراتژی های مدیریت فرهنگی و شیمیایی مورد مطالعه قرار می گیرند. یک ابزار نقشه برداری ارزیابی ریسک برای صنعت ایجاد خواهد شد تا تمرکز برای نظارت و مدیریت آلودگی های احتمالی فیلوکسرا فراهم شود. اهداف خاص پروژه عبارتند از:

– مطالعات چرخه زندگی را انجام دهید.

– تعداد نسلها در سال را کمی کنید و روشهای نمونه گیری را تأیید کنید.

—از بارکد DNA استفاده کنید تا تعداد مقدمه های فیلوکسرا و مبدا معرفی ها کم شود.

– بررسی تأثیر دمای خاک (از طریق مالچ پلاستیک) بر بیولوژی فیلوکسرا برای کنترل غیر شیمیایی.

– برای آزمایش اثربخشی حشره کش های سیستمیک از روش زیست سنجی استفاده کنید.

– آزمایشات مربوط به اثربخشی حشره کش ها را انجام دهید.

– برای کمک به شناسایی مناطق دارای ریسک بالا و پایین ، یک ابزار نقشه برداری ارزیابی ریسک بر اساس شرایط سایت ایجاد کنید.

—از روشهای نمونه برداری مولکولی برای تشخیص زودهنگام استفاده کنید.

—مواد ارتباطی را برای پیشاهنگی و آموزش تهیه کنید.

فیلوکسرا در ایالات متحده غربی به طور انحصاری توسط پارتنوژنز تولید مثل می شود – جفت گیری لازم نیست و زنان پایه دار کلون های ژنتیکی تولید می کنند. از این رو ، هنگامی که معرفی جدیدی از فیلوکسرا کشف می شود ، می توان از تجزیه و تحلیل ژنتیکی برای تعیین منشا جغرافیایی جمعیت استفاده کرد. والش امیدوار است که بتواند بیوتیپ های جدیدی را به تازگی به ایالت واشنگتن وارد کرده یا بیوتیپ های بومی دامنه جغرافیایی خود را افزایش دهند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تعیین کند که جمعیت سالها در اینجا بوده اند یا نتیجه نقض مقررات قرنطینه در سال های اخیر است.

READ  پارکر و سارا شرل ، پرورش دهندگان جوان از رودخانه هود ، اورگان

این پروژه همچنین دارای یک م extensionلفه توسعه قوی برای توسعه ابزارهایی است که به تولیدکنندگان کمک می کند تا گیاهان را در سایت های مشکل دار شناسایی و شناسایی کنند. نقشه ای در سراسر کشور برنامه ریزی شده است که زیست شناسی فیلوکسرا را مختص واشنگتن ، نقشه های خاک و داده های زیست محیطی در نظر می گیرد تا میزان خطر را نشان دهد. نقشه های مشابهی برای سایر گونه های مهاجم مانند drosophila بال خالدار و فانوس دریایی خالدار ایجاد شده است. شناسایی مناطقی که خطر بیشتری دارند می تواند به تمرکز تلاش ها و کمک به پیشآگاهی در تعیین نیاز به کاشت مجدد با پایه ها کمک کند. علاوه بر این ، این پروژه شامل اعتبار سنجی تجزیه و تحلیل مبتنی بر زیست شناسی مولکولی خاک و ریشه ها برای تشخیص سریع و سریع هجومهای فیلوکسرا است.

داگ والش یک تله نوار چسب دو طرفه (نوار الکتریکی و نوار چسب پیچیده شده در پایه یک صندوق عقب انگور) را برای جستجوی خزنده های فیلوکسرا که از سطح زمین بالا می روند ، مستقر می کند.  وی در گذشته از این روش برای ردیابی خزنده های مقیاس پوستی و انگور در سایبان در بهار استفاده کرده است.  (با احترام از داگ والش)
داگ والش یک تله نوار چسب دو طرفه (نوار الکتریکی و نوار چسب پیچیده شده در پایه یک صندوق عقب انگور) را برای جستجوی خزنده های فیلوکسرا که از سطح زمین بالا می روند ، مستقر می کند. وی در گذشته از این روش برای ردیابی خزنده های مقیاس پوستی و انگور در سایبان در بهار استفاده کرده است. (با احترام از داگ والش)

پیشرفت اولیه

هنگامی که والش و همکارانش این پروژه را در ماه ژوئیه آغاز کردند ، یافتن فیلوکسرا در تاکستان ها در گرمای تابستان دشوار بود. اما با سرد شدن دمای خاک ، فیلوکسرا در بسیاری از مکانها که علائم ریزش انگور را نشان می دهد ، شناسایی شده است. (به “یافتن فیلوکسرا” در صفحه 26 مراجعه کنید.)

اطلاعات اولیه نشان می دهد که در واشنگتن شرقی ، فیلوکسرا سالانه دو تا سه نسل دارد. این اطلاعات برای شناسایی زمان بهینه نمونه گیری و اعتبار سنجی روش های نمونه گیری مورد نیاز است.

برای آزمایشات کارآیی حشره کش ، والش در حال مطالعه سه حشره کش سیستمیک است. دو مورد برای مدیریت فیلوکسرا توسط دانشگاه کالیفرنیا توصیه می شود – پلاتین (تیاموتوکسام) و Movento (اسپیروترمات) – و سوم نامزد آزمایشی یک تولید کننده مواد شیمیایی است. آزمایش های کارآیی در باغ های انگور آلوده برای یادگیری اینکه آیا حشره کش ها در کاهش سرعت انتشار موثر هستند ، آغاز شد. داده ها در سال آینده جمع آوری می شود.

READ  IFTA جزئیات جلسه مجازی فوریه را به اشتراک می گذارد

همه گیری کار در برخی از اهداف مانند کدگذاری میله DNA را به تأخیر انداخته است. با این حال ، والش در حال ذخیره سازی نمونه هایی برای کارهای بعدی استخراج DNA است.

والش گفت که اگرچه دانشمندان بیش از 100 سال فیلوکسرا را مورد مطالعه قرار داده اند ، اما کمبود تعجب آور داده ها وجود دارد. وی گفت: “مثل اینکه بیشتر افراد تسلیم شده و به پایه ها روی می آورند.” “در دراز مدت ، من فکر می کنم برخی از باغ های انگور واشنگتن می توانند در اینجا با فیلوکسرا همزیستی داشته باشند و این صنعت را ویران نمی کند یا مانند برخی مناطق صنعت را از بین نمی برد.”

او با احتیاط خوشبین است که بعضی از مناطق قادر به حفظ ریشه خود خواهند بود ، در حالی که مناطق دیگر نیاز به انتقال به پایه ها دارند.

تاکنون ، از آنجا که به نظر می رسد علائم ریزش انگور در تاکستان های واشنگتن به آرامی در حال حرکت است ، دانشمندان معتقدند که زمان مطالعه چندین راه حل واسطه و توسعه بهترین روش های مدیریتی وجود دارد. تحقیقات ، تولیدکنندگان را به اطلاعات مجهز می کند تا به آنها کمک کند تا تصمیم بگیرند که چه زمانی یا به چه مرحله ای به پایه های اصلی و کجا نیاز است. ممکن است بعضی از مکانها به دلیل فیلوکسرا نیازی به کاشت مجدد نداشته باشند. •

توسط ملیسا هانسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *