دسته‌بندی نشده

همکاری باعث جلوگیری از ویروس کرونا می شود | میوه پرور خوب

Orchard View Inc. از Dalles ، Oregon ، جمع کننده های گیلاس فصلی مهاجر را در این سه ردیف واحد نگهداری می کند در حالی که یک ردیف جداگانه نگه داشته است ، در تصویر مشخص نیست زیرا در یک مکان جداگانه است ، در صورت خالی بودن شرکت برای جداسازی کارگران با COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا.  هرگز لازم نبود.  ایالت اورگان این امر را در فصل رشد سال 2020 انجام داد و هیچ شیوع ویروس کرونا به مسکن های مزرعه مرتبط نبود.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
Orchard View Inc. از Dalles ، Oregon ، جمع کننده های گیلاس فصلی مهاجر را در این سه ردیف واحد نگهداری می کند در حالی که یک ردیف جداگانه نگه داشته است ، در تصویر مشخص نیست زیرا در یک مکان جداگانه است ، در صورت خالی بودن شرکت برای جدا کردن کارگران با COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا. هرگز لازم نبود. ایالت اورگان این امر را در فصل رشد سال 2020 انجام داد و هیچ شیوع ویروس کرونا به مسکن های مزرعه مرتبط نبود. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

در بهار ، هنگامی که Brenda Thomas آماده می شد تا در هنگام شیوع ویروس کرونا به جمع آوری گیلاس های بازدید کننده بپردازد ، تصمیم خود را برای حفظ نگرشی خوش بینانه و انتظار نقص گرفت. او همان پیام را به همه در شرکت خود ، Orchard View Inc. در Dalles ، Oregon منتقل کرد.

توماس ، رئیس شرکت گفت: “ما تصمیم گرفتیم که برای ادامه کار هر کاری لازم است انجام دهیم.” “و اگر مثبت داشتیم تعجب نمی کردیم.”

آنها تمام میوه های خود را برداشت کردند و چند آزمایش مثبت نیز بین کارمندان خود انجام دادند. اما همانطور که در بیشتر صنعت میوه درختان اورگان رخ داد ، این فصل با اختلالات قابل کنترل کار ، برداشت کامل محصول و عدم شیوع مسکن همراه بود – و این یک موفقیت موفقیت آمیز است که به لطف برنامه ریزی دقیق ، ارتباط خوب و شانس کمی

پس از اینکه استاندار کیت براون استفاده از تختخواب سفارشی را برای هر کسی که با هم رابطه نداشته باشد ممنوع کرد ، اورگان با برخی از محدودترین مقررات مسکن در مزرعه در کشور وارد این فصل شد. تولیدکنندگان در تلاشند تا امکانات خود را دوباره مرتب کنند ، محل اسکان اضافی را به دست آورند و خدمه بهداشت را استخدام کنند ، در حالی که دولت بودجه ای را برای کمک به هزینه های این کارها اختصاص داد.

خبر خوب: اورگان هیچ مشکلی در ارتباط با مسکن در مزرعه نداشت ، آنطور که آژانس های ایالتی و گروه های تولیدکنندگان می توانند بگویند. اداره ایمنی و بهداشت شغلی اورگان 13 بازرسی انجام داد که منجر به استنادات مربوط به مقررات موقت ویروس کرونا شد. بیشتر آنها با سرویس بهداشتی از جمله توالت های اضافی قابل حمل و امکانات شستشوی دست سر و کار داشتند. هیچ یک از آنها مربوط به مسکن نبود.

در همین حال ، چالش ظرفیت مسکن بهتر از آنچه انتظار می رفت بازی کرد. وزارت کشاورزی اورگان ، تولیدکنندگان و مدافعان کار تا 40 درصد از تختخواب ها را تلف کردند ، اما بسیاری از کارگران مهاجر به عنوان خانواده هایی که می توانستند از تخت های دو طبقه استفاده کنند حاضر شدند. تولیدکنندگان و مقامات بهداشتی روش های دیگری برای پر کردن مواد غذایی مانند نظم مرتب تخت های یک نفره ، ایجاد موانع پلاستیکی ، اجاره خانه های تریلر و رزرو هتل پیدا کردند.

در ماه ژوئن ، این ایالت 15 میلیون دلار کمک فدرال برای بازپرداخت کشاورزان برای بهبود مربوط به ویروس کرونا ، مانند راه اندازی توالت های اضافی قابل حمل و مقاوم سازی مسکن ، اختصاص داد. بازپرداخت مسکن حدود 20،000 دلار بود و فقط برای راه حل های موقت اعمال می شد. بازسازی های دائمی واجد شرایط نبودند.

در اواسط ماه نوامبر ، حدود 500000 دلار ادعا شده بود ، اگرچه آژانس هنوز در حال جمع آوری رسید بود.

READ  قوانین H-2A پس از تغییرات و پرونده های قضایی پیشنهادی ثابت باقی مانده است
برندا توماس ، رئیس Orchard View Inc. ، اصرار داشت که از بالا به پایین ،
برندا توماس ، رئیس Orchard View Inc. ، اصرار داشت که از بالا به پایین ، “می توانم” رفتار مطابق با الزامات Oregon برای کشاورزی در طی همه گیری را نشان دهیم. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

کار گروهی

بیشتر افراد برای موفقیت اورگان درگیر کار تیمی اعتباری بودند. آژانس های دولتی ، متخصصان ترویج دانشگاه ، تولیدکنندگان ، مقامات بهداشتی و گروه های اجتماعی همه به طور منظم ارتباط برقرار می کردند ، اغلب تا اواخر شب. فرماندار از گارد ملی اورگان برای توزیع ماسک KN95 استفاده کرد ، در حالی که متخصصان بهداشت آموزش های رایگان در مزرعه را در زمینه فاصله اجتماعی و بهداشت برگزار کردند.

جاناتان سانداو ، دستیار ویژه مدیر کشاورزی گفت: “از صندلی من ، بزرگترین اتفاق همکاری و تعامل بود که همه ما با یکدیگر داشتیم.”

مایک دوک ، مدیر اجرایی Columbia Gorge Fruit Growers ، موافقت کرد. وی به یاد آورد که تماس تلفنی مقامات ایالتی غروب را فقط برای بررسی امور انجام می داد.

تولیدکنندگان میوه های کلمبیا گورج و سایر گروه ها ، مانند اداره مزرعه اورگن ، از محدودیت های تختخواب سفری طرفداری نکردند و مدلی مانند واشنگتن را ترجیح می دادند ، برای گروه های حداکثر 15 کارگری که زندگی می کردند ، سفر می کردند و با هم کار می کردند ، نه

با این وجود ، داك اذعان كرد كه این ممنوعیت صدمات جبران ناپذیری به نیروی كار وارد نمی كند. داك گفت: “من مدام در مورد نیروی کار س askingال می كنم و مسئله زحمت موضوع مهمی نبوده است.”

سامانتا بایر ، مشاور سیاستگذاری اداره اورگان فارم ، گفت که تکمیل محصول دشوارتر است و تولید کنندگان واقعاً کاهش نیروی کار را مشاهده می کنند.

بایر گفت: “این هدف خود را عدم انتشار COVID-19 بدست آورد ، اما باعث آسیب شد.”

بایر همچنین مظنون است برخی از کارگران آواره با هزینه بیشتر به مسکن های کوتاه مدت جامعه که دارای همان قوانین سختگیرانه مسافت و بهداشت نیستند ، روی آورده اند.

اداره مزرعه در مورد نیاز به قوانین اختلاف نظر نداشت ، اما ترجیح می داد به جای دستورالعمل ، یک پروسه اداری برای ساختن آنها تنظیم شود ، که تخلف کیفری کلاس C را برای کسانی که رعایت نمی کنند تهدید می کند. در ماه اکتبر ، براون دستورالعمل جدیدی را برای تمدید قوانین مسکن تا 30 آوریل سال آینده صادر کرد.

مجموعه ای از واحدها که به پاسیو باز می شوند ، نشان می دهد که چگونه تقسیم بندی به کارمندان مهاجر Orchard View ، که بیشتر آنها خانواده هایی بودند که از کالیفرنیا سفر می کردند ، اجازه می دهد تا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری کنند.  توماس هر واحد را
مجموعه ای از واحدها که به پاسیو باز می شوند ، نشان می دهد که چگونه تقسیم بندی به کارمندان مهاجر Orchard View ، که بیشتر آنها خانواده هایی بودند که از کالیفرنیا سفر می کردند ، اجازه می دهد تا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری کنند. توماس هر واحد را “اردوگاه” می نامد و ترتیب آنها را می دهد تا كارمندان در اردوگاه های خانوادگی خود زندگی و كار كنند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

“من احساس خوشبختی می کنم”

وقتی نوبت به گیلاس می رسد ، بیشتر کارگران مهاجر از کالیفرنیا از Dalles دیدن می کنند.

Orchard View ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گیلاس در منطقه ، در طول اوج فصل برداشت خود حدود 1400 کارمند دارد اما فقط 30 کارگر H-2A دارند. توماس گفت: محدودیت تختخواب سفری ظرفیت Orchard View را با چند صد تخت کاهش می دهد ، اما یک محصول متوسط ​​- نه زیاد – آنها را نجات داد.

وی گفت که در مجموع 14 مورد COVID-19 در کارمندان یا اعضای خانه های آنها ردیابی شده است ، اما هیچ یک از آنها در مزرعه زندگی نمی کردند. همه آنها در خانه های خود در جامعه منزوی شدند و بهبود یافتند.

READ  دونیلا وینچل از شراب اوهایو به دلیل خدمات به صنعت شراب با جایزه ریچ اسمیت مفتخر شد

وی گفت: “من احساس خوشبختی می کنم.”

این واقعیت که فصل گیلاس چند روز مرخصی دارد نیز کمک کرد ، او گفت. هیچ کس به جز کار و خانه وقت رفتن به جایی را نداشت و کارگران او می خواستند سالم بمانند تا بتوانند به کار خود ادامه دهند.

همه گفته شد ، او حدود 1 میلیون دلار صرف هزینه های مربوط به ویروس کرونا کرد. او در اوایل فصل یک کلینیک بهداشتی مجاور را استخدام کرد تا با بررسی دما و راهنمایی کارگران خود را روی کارگران خود بگذارد. سپس ، وی مأمورین انطباق را در زمینه ها و مسکن ، که یکی از اختیارات استاندار است ، منصوب کرد.

در حدود 30 مایلی غرب دال ، صنعت گلابی رودخانه هود بیشتر به کارگران H-2A متکی است ، اگرچه تولید کنندگان در آنجا نیز کمبود نیروی کار کمی را گزارش کردند.

ارین روبی ، مدیر بازرگانی برای دو مزرعه کوچک خانوادگی ، یک برنامه H-2A مشترک را برای 33 تولید کننده میوه الماس با 9 مکان مسکونی در دره رودخانه هود اداره می کند. امسال ، تولید کنندگان 131 کارمند مکزیکی H-2A مشترک داشتند که با پیشرفت فصل برداشت از آگوست تا اوایل اکتبر ، از ساحل رودخانه کلمبیا تا لبه های کوه هود در سربالایی کار می کردند. روبی گفت که هیچ یک از آنها آزمایش مثبت نداد.

محدودیت تخت تختخواب سفری حدود 20 درصد از ظرفیت مسکن وی را کاهش داد ، اما محصول گلابی منطقه نسبت به سال گذشته کمتر و فشرده بود و به کارگران زمان بیشتری برای رسیدن به تمام باغات داد. وی گفت: “اگر محصول سال گذشته بود … میوه روی درخت باقی می ماند.”

مانند Sandau و Doke ، Roby موفقیت خرید همه را مدیون کارگران ، کشاورزان ، آژانس های اجتماعی و برنامه بازپرداخت است که برخی از هزینه های اضافی را نیز به خود اختصاص داد – بیش از ممنوعیت تختخواب سفری. به عنوان مثال ، خدمات غیرانتفاعی خدمات اجتماعی The Next Door بیشتر ارتباطات را انجام می داد در حالی که One Community Health به مدت یک ساعت از مزارع بازدید می کرد ، آموزش های تعاملی درباره فاصله اجتماعی ، ماسک و سرویس بهداشتی ، بدون هزینه برای تولید کنندگان.

روبی گفت: “اگر یکی از آن چیزها نبود ، این کار نمی کرد.”

مزرعه خانوادگی ناومز در نزدیکی مدفورد ماه ها را به منتخب برداشت گلابی برای ترسیم تکالیف مسکن سپری کرد تا از حداکثر ظرفیت خود استفاده کند و لیست کارمندان H-2A ورودی خود را برای ارتباطات خانوادگی که می توانند از تخت های دو طبقه استفاده کنند ، بررسی کرد. نام ها روی لیست ها نوشته شده ، خط خورده و دوباره نوشته شده است. تخت های تختخواب سفری در نقشه های طبقه بندی شده ، از روی هم خط کشیده شده و سپس مجدداً نصب شد.

READ  اریکا بلاند ، پرورش دهنده جوان از دریدن ، واشنگتن

شان ناومز ، هماهنگ کننده پروژه های ویژه شرکت خانواده اش ، آن را “یک تلاش عظیم منابع انسانی” خواند.

این مزرعه همچنین دو خانه موجود اما خالی را به مراکز انزوا بازسازی کرد. به عنوان تغییرات دائمی ، افرادی که فقط پیشنهاد می دهند راه حل های موقتی را پوشش دهند ، شرایط بازپرداخت را ندارند.

او گفت که Naumes با 170 کارگر H-2A به پایان رسید و احتمالاً در یک سال عادی بیشتر کار می کرد ، اما یک نیروی کار داخلی مناسب نیز متعهد شد. آنها موفق شدند همه گلابی های خود را به استثنای حدود 1000 سطل زباله برداشت کنند ، و باغچه ها خراب شدند ، نه کمبود نیروی کار. این پس از آن است که مزرعه مجبور شد برخی از واحدهای مسکونی خود را به دلیل آتش سوزی در ماه سپتامبر تخلیه کند و 25 کارمندی که در خارج از مزرعه در همسایگان Talent و Phoenix زندگی می کردند خانه های خود را از دست دادند.

ناومز گفت: “من فکر می کنم اورگان خیلی درست عمل کرد” ، یعنی این که خانواده را از تخت های دو طبقه مستثنی کند ، به تولیدکنندگان اجازه می دهد موانع پلاستیکی در داخل خانه ها ایجاد کنند و از مزارع برای بازدید از راه حل های خلاقانه که به صراحت در قوانین ذکر نشده است بازدید کنند. Naumes گفت ، تمام واحدهای مسکونی آنها کمی متفاوت ساخته شده است ، به معنی راه حل های مختلف.

وی همچنین از چگونگی همکاری مقامات عالی رتبه ایالتی ، از جمله مایکل وود ، مدیر OSHA اورگان ، با اداره مزرعه اورگن برای برقراری ارتباط مستقیم با گروه های پرورش دهنده قدردانی کرد.

ناومز گفت: “من فکر می کنم احساس می کردیم حداقل در مورد این مسائل شنیده شده ایم.”

توسط راس کورتنی

محدودیت ها تمدید شد

محدودیت های موقت کشاورزی در مزرعه در مزرعه که توسط ایالت اورگان برای مهار شیوع ویروس کرونا در بهار وضع شده بود ، تا 30 آوریل 2021 تمدید شد. قوانینی که استفاده از تخت های دو طبقه برای کارگران غیر مرتبط را ممنوع می کرد ، وضع شده بود همانطور که در یک دستورالعمل از فرماندار کیت براون ذکر شده است ، در اواسط ماه اکتبر ، همراه با مقررات مربوط به بهداشت و حمل و نقل زمینی ، بلند شود. براون پاییز امسال دستورالعمل جدیدی صادر کرد که فقط مقررات مربوط به مسکن را تمدید می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *