دسته‌بندی نشده

همکاری برای نوآوری مشترک | میوه پرور خوب

در سال 2016 ، Curt Salisbury از Abundant Robotics پیشرفت شرکت در زمینه تولید یک ماشین رباتیک را در بررسی سالانه فناوری کمیسیون تحقیقات میوه واشنگتن در النسبورگ نشان می دهد.  از طریق این کمیسیون ، تولیدکنندگان درمجموع 650،000 دلار به تولید ربات کمک کرده اند ، در حالی که کشاورزان منفرد با برداشت محصول سفارشی به صورت آزمایشی تجاری قرارداد بسته اند - همه نمونه های پشتیبانی از فن آوری نوظهور به جای اینکه فقط منتظر آن بمانند.  (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)
در سال 2016 ، Curt Salisbury از Abundant Robotics پیشرفت شرکت در زمینه تولید یک ماشین رباتیک را در بررسی سالانه فناوری کمیسیون تحقیقات میوه واشنگتن در النسبورگ نشان می دهد. از طریق این کمیسیون ، تولیدکنندگان درمجموع 650،000 دلار به تولید ربات کمک کرده اند ، در حالی که کشاورزان منفرد با برداشت محصول سفارشی به صورت آزمایشی تجاری قرارداد بسته اند – همه نمونه های پشتیبانی از فن آوری نوظهور به جای اینکه فقط منتظر آن بمانند. (TJ Mullinax / خوب پرورش دهنده میوه)

از آنجایی که جمع کننده های رباتیک ، حسگرهای یادگیری رایانه و سمپاش های خودران در صنعت میوه درختی کار می کنند ، تولیدکنندگان باید در صورت تحولات فزاینده تسویه حساب کنند و اگر می خواهند این ابزارهای جدید بهتر شوند ، خطراتی را در این سرمایه گذاری بپذیرند.

Mel Torrie ، مدیر عامل Autonomous Solutions ، چنین دیدگاهی دارد.

توری موانع اجرای تجاری را می داند. شرکت وی در پیتزبورو ، یوتا ، دو دهه با جان Deere و Case New Holland در حال ساخت تراکتور بدون راننده بود تا در ردیف های باریک محصولات ویژه قرار گیرد ، اما وکلای نگران مسئولیت آن را با مشکل روبرو کردند. تولیدکنندگان میوه درختی که وی در واشنگتن ، ایالتی که اجازه تراکتورهای خودکار را می دهد ، با آنها کار کرد ، هنوز نمی توانند به ماشین آلات دسترسی پیدا کنند.

وی با اشاره به موزه تراکتور و موتور John Deere در واترلو ، آیووا گفت: “آنها می توانند آن را در موزه ببینند.”

Torrie از تولیدکنندگان می خواهد که خود را به عنوان شریک توسعه فناوری ببینند و در میانه راه با تولیدکنندگان روبرو شوند تا از برخی موانع مشترک جلوگیری کنند. و ، او سه روش می تواند به آنها کمک کند:

– مسئولیت ایمنی و مسئولیت را به اشتراک بگذارید. با شرکت هایی که قول می دهند کارگران را به میزان کافی آموزش دهند ، عملکردهای ایمنی را بر جای بگذارند و در صورت تصادف بی خطر نگه دارند ، در مورد قرارداد مذاکره کنید.

– لیست خواسته ها را اولویت بندی کنید. توسعه دهندگان نمی توانند همه مشکلات را یک باره حل کنند. انتظار برای خرید ، تا زمانی که دستگاه همه کارها را انجام دهد ، غیر واقعی است.

– راه هایی را برای تهیه مقداری پول برای انعطاف پذیری تأمین مالی توسعه دهندگان پیدا کنید ، مانند جمع شدن با سایر تولیدکنندگان برای پرداخت نیمی از هزینه قبل. این توافق نامه ها همکاری هایی را برای دیدن فناوری از طریق پیشرفت های تدریجی ایجاد می کنند.

READ  برآورد محصول و گفتگوهای آلودگی به دود در روز 2 جلسه انجمن انگور

توری یک بازدید کننده مکرر از مرکز دقیق و سیستم های خودکار کشاورزی دانشگاه ایالتی واشنگتن است و سال گذشته برخی از این ایده ها را در مرکز ارائه کرد.

فناوری کشاورزی و غذایی فاقد سرمایه گذاری است: شرکت های نوپا با سرمایه های خطرپذیر سعی در یافتن راه حل های جدید دارند. بر اساس گزارش AgFunder ، یک شرکت سرمایه گذاری دره سیلیکون ، این گروه نزدیک به 20 میلیارد دلار بودجه مشارکتی در سال 1858 پروژه در سال 2019 جمع آوری کرده است. از این میزان ، رکورد 7.6 میلیون دلار به زنجیره تامین و استارت آپ های داخل مزرعه اختصاص یافت.

توري گفت ، با اين وجود ، سرمايه گذاري خطرپذير همراه با رشته هايي است. سرمایه گذاران غالباً مایلند با پرداخت یک جدول زمانی کوتاه و توسعه دهندگان فشار برای راه های انجام این کار ، بازپرداخت شوند. وی مجبور شده است درخواست های فروش داده های جمع آوری شده از نمونه های اولیه خود را رد کند.

توري با اشاره به نياز به سرمايه گذاري بلند مدت گفت: “ما بايد پولي را بيابيم كه سعي در خروج از آن نباشد.”

بنابراین ، شرکت وی از سرمایه های خطرپذیر اجتناب می کند ، در عوض یک شرکت کشاورزی با سرمایه گذاران استراتژیک ایجاد می کند که به جای پرداخت های نقدی هنگام خروج ، از طریق رشد عمودی سهمی از حقوق صاحبان سهام خود را بدست می آورند.

پاسخ و مسئولیت

اسكری جانسون از یاكیما ، واشنگتن ، گفت كه توری از بسیاری از تولیدكنندگان سال می كند. سال گذشته ، او شرکتی را به نام Orchard Door افتتاح کرد که به شرکت های تولید کننده کمک می کند اشکال جدیدی از فن آوری را بازی کنند و برای توسعه دهندگان و کاربران به خواستگاری بپردازند. وی گفت که تولیدکنندگان توانایی تغییر در روش کار خود را ندارند و نمی توانند “در یک فصل شلوغ” دست توسعه دهندگان را بگیرند.

READ  تصمیمات نازک توسط اعداد

او تصور می کند شرکت های خدمات کشاورزی و محصولات – مانند GS Long و Wilbur-Ellis – به عنوان کاربر نهایی برای انواع گران قیمت فناوری قدم بردارند. اما توسعه دهندگان باید س questionsالات خود را بپرسند و بیشتر کارها را انجام دهند.

جانسون گفت: “استارت آپ ها ، آنها واقعاً کسانی هستند که باید بسیاری از ناشناخته هایی را که تولیدکنندگان می دانند فرا بگیرند.”

وی برای دستیابی به نقش بالقوه در صنعت میوه ، به دو شرکت اتوماسیون چشم دارد: TerraClear ، سکویی برای از بین بردن سنگ از Bellevue ، واشنگتن و FruitSpec ، یک شرکت تخمین محصولات اسرائیلی.

کودی بیشاپ ، مدیر باغ و فرآیند باغ برای شرکت نگهداری و بسته بندی قیمت سرد از یاکیما ، در مورد اولویت بندی نیازها موافق است. فناوری اغلب بسیار جالب به نظر می رسد ، تولید کنندگان می توانند در تصور همه احتمالات گیر بیفتند.

وی گفت: “من فکر می کنم بسیاری از اوقات حواسمان پرت می شود.”

وی تولیدکنندگان را تشویق می کند که نه تنها در برابر ایده ها گشوده باشند بلکه حاضرند برای یک فصل آنها را امتحان کنند و زمان زیادی را برای آزمایش و آزمایش بگذارند.

در همین حال ، او از شرکت های فن آوری می خواهد که واقعاً گوش دهند ، و وقت خود را در باغ ها با کارمندان و رانندگان تراکتور سپری کنند.

در آنچه او مثال خوبی از همکاری می نامد ، فروشنده نرم افزار ردیابی نیروی کار PickTrace توابع را برای محاسبه متوسط ​​دستمزد و هزینه های هر هکتار در زمان واقعی اضافه کرد. وی گفت: “این از بازخورد بزرگتر بود.” (بیشاپ مهتاب چراغ به عنوان مشاور برای PickTrace.)

دن استیر
دن استیر

دن استیر ، رئیس رباتیک فراوان ، فکر می کند که توری مسئولیت بیش از حد را به عهده پرورش دهندگان می گذارد.

وی گفت: “اکثر مردم نمی توانند به شما بگویند که چیزی را که ندیده اند می خواهند.”

استیر گفت ، تولیدکنندگان فقط باید ذهن باز داشته باشند و صنعت میوه نیز چنین بوده است.

READ  همکاری باعث جلوگیری از ویروس کرونا می شود | میوه پرور خوب

رباتیک فراوان از هایوود ، کالیفرنیا ، سالهاست که در حال تولید یک سیب خلاuum رباتیک است. از طریق کمیسیون تحقیقات میوه درخت واشنگتن ، تولیدکنندگان در مجموع 650،000 دلار به تولید این ربات کمک کرده اند. در مقایسه ، شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر بیش از 19 میلیون دلار کمک کردند.

با این حال ، مدل تجاری سفارشی Abundant مانع مالی تولیدکنندگان برای مشارکت و حمایت از پیشرفتهای افزایشی مورد علاقه توری را کاهش می دهد. این شرکت قصد ندارد ماشین های خود را بفروشد بلکه قرارداد آنها را به عنوان ناوگان با اپراتور منعقد می کند. Abundant تاکنون فقط یک نمونه اولیه دارد ، اما تولیدکنندگان از دو سال گذشته این شرکت را برای آزمایش های تجاری در مقیاس کوچک استخدام کرده اند.

دیو آلان از تولیدکنندگان خواست تا به تولید سایبان های خود ادامه دهند تا میوه ها در دسترس ابزارهایی مانند Abundant harvester و FFRobotics باشد ، یک شرکت اسرائیلی که همچنین در حال توسعه یک جمع کننده رباتیک است – چیزی که کمیسیون تحقیقات در لیست اولویت های سیب امسال قرار داده است. مدیر سابق باغ برای Allan Bros. از Naches ، واشنگتن ، فضای بیشتری را برای گروه های صنعتی می بیند تا یک سیستم ارزیابی استاندارد برای معماری درخت ارائه دهند زیرا این امر مربوط به اتوماسیون است.

او همچنین از تولیدکنندگان التماس می کند تا شوک برچسب گذشته را ببینند.

آلان گفت: “از پرسیدن هزینه دستگاه صرف نظر كنید.” “این سوال نیست.”

وی گفت: برای تجهیزات جدید ، بازار قیمت مناسب را پیدا می کند که به ارزش پیشنهادی صنعت احترام می گذارد. به عنوان مثال ، مردم تلفن های هوشمند را گران می خرند. ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه آنها را در هزینه قراردادها تقسیم می کنند. نکته این است که ارزش به اندازه کافی بالا است که بازار آن را تشخیص می دهد.

وی گفت: “ما باید به آن عادت کنیم.”

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *