دسته‌بندی نشده

واشنگتن برای واکسیناسیون کارگران مزرعه انعطاف پذیری اعطا می کند

ویال واکسن Moderna COVID-19 در اوایل ماه ژانویه در یک رویداد واکسیناسیون جامعه در پروسر ، واشنگتن روی یک میز ردیف شده است.  (با احترام Merry Fuller / Prosser Memorial Health)
ویال واکسن Moderna COVID-19 در اوایل ماه ژانویه در یک رویداد واکسیناسیون جامعه در پروسر ، واشنگتن روی یک میز قرار گرفته است. (با احترام Merry Fuller / Prosser Memorial Health)

فرماندار واشنگتن جی اینسلی به کارفرمایان کشاورزی “انعطاف پذیری” اعطا کرده است تا همه کارگران خود را بدون در نظر گرفتن سن واکسن همزمان COVID-19 ، حتی اگر کارگران مسن از نظر فنی در ردیف اول هستند.

دولت واکسیناسیون ساکنان را تحت مرحله 1B از برنامه اولویت واکسن منتشر شده خود آغاز کرده است. طبق این برنامه ، کارگران مزرعه 50 سال و بالاتر که در محیط های مختلف کار می کنند ، تحت مرحله 1B طبقه 2 قرار می گیرند در حالی که همکاران جوان آنها در سطح 4 هستند ، و این ممکن است هفته ها یا ماه ها عقب بماند.

در اوایل ماه ژانویه ، چندین گروه کارفرمایان کشاورزی ، از جمله انجمن میوه میوه ایالت واشنگتن یا WSTFA ، در نامه ای از اینسلی خواستند تا در برنامه برای تجدید نظر در مورد واکسیناسیون بیشتر کارگران مزرعه قبل از فصل زراعی ، برنامه را بررسی کند.

Jon DeVaney ، رئیس WSTFA ، گفت: اگرچه Inslee از تجدید نظر در برنامه خودداری کرد ، اما قول داد که به برخی از کارفرمایان اجازه دهد “انعطاف پذیری” برای همه گروه های سنی همزمان کلینیک واکسیناسیون در محل ایجاد کند. این امر باعث می شود که متخصصان بهداشت نیازی به بیش از یک بار سفر به مکانهای گاهی دورافتاده و روستایی با واکسنهایی نداشته باشند که به دمای بسیار سرد نیاز دارند.

دیوانی گفت: “هیچ مزرعه ای مایل به انجام چندین واقعه واکسیناسیون نیست.”

مایک فاولک ، سخنگوی دفتر Inslee گفت: دولت پس از رسیدن به حدود 50 درصد از جمعیت واجد شرایط که در ردیف 1 فاز 1B قرار دارد و شامل افراد بالای 65 سال و کسانی که در خانه های چند نسلی زندگی می کنند ، به چنین سطح انعطاف پذیری در سطح 2 اعطا خواهد کرد. .

READ  بیماری همه گیر بارهای سنگینی را برای حمل بار به همراه دارد

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *