دسته‌بندی نشده

واشنگتن بیش از 20 مزرعه به دلیل نقض COVID-19 جسارت می کند

تخلفات مربوط به ویروس کرونا حدود 15 درصد از مزارع واشنگتن را که توسط تنظیم کننده های بهداشت و ایمنی در سال 2020 اداره می شوند ، تشکیل می دهد.

مطابق با اعلامیه وزارت امور خارجه در 12 نوامبر ، وزارت کار و صنایع ایالتی 384 کارفرمای کشاورزی را از 31 اکتبر امسال بازرسی کرد و در 130 نفر از آنها موارد نقض بهداشت و ایمنی را کشف کرد. از این تعداد ، حدود 20 نفر مربوط به الزامات مورد نظر برای در این گزارش آمده است: از انتشار ویروس کرونا و نیمی از کسانی که با مشکلات مسکن روبرو هستند جلوگیری می کند.

شرکت های میوه فروشی از جمله مزارعی بودند که گرانترین جریمه های ایالت را صادر کردند. به گفته کارگر و صنایع:

  • پادشاه فوجی رانچ از متاوا به دلیل تعامل کارگران گروه پناهگاه با سایر گروهها و عدم فاصله اجتماعی از آنها ، 13 هزار و 500 دلار جریمه شد. این شرکت 15 روز فرصت دارد تا درخواست تجدید نظر کند.
  • عملیات مزارع Gebbers از Bridgeport 13200 دلار جریمه شد ، از جمله برای تعامل کارگران گروه پناهگاه با سایر اعضای گروه و نداشتن مانعی در مناطق پخت و پز. این شرکت 15 روز فرصت دارد تا درخواست تجدید نظر کند.
  • شرکت ایوانز فروت دره یاکیما به دلیل عدم استفاده از ماسک ، دمای هوا و فاصله اجتماعی از کارمندان 6،600 دلار جریمه شد. ایوانز درخواست تجدید نظر کرده است.

مزارع گببرز به Good Fruit Grower گفتند كه قصد تجديدنظر دارد و بيانيه منتسب به مديريت مزرعه را به اشتراک گذاشت:

READ  IFTA جزئیات جلسه مجازی فوریه را به اشتراک می گذارد

“هیچ چیز مهمتری برای کارخانه های گببرز از کارگران و ایمنی آنها نیست. در ماه آگوست ، کمتر از یک درصد (7/0٪) یا کارگران ما آزمایش ویروس مثبت داشتند. ما بی وقفه کار کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که همه کارها را برای محافظت از کارمندان در محل کار انجام می دهیم و به آنها کمک می کنیم درک کنند که چگونه خطر انتقال جامعه را کاهش می دهند. این مزرعه برای توسعه اقدامات پیشگیری از Covid-19 با یک متخصص بیماریهای عفونی کار کرد و در درخواست خود ، مزرعه درخواست خواهد کرد که این تلاش ها به رسمیت شناخته شود. “

برای شرکت در مورد King Fuji Ranch and Evans Fruit Company نمی توان نظر داد.

L&I دارای 80 تحقیق هنوز باز است ، از جمله تحقیقات مربوط به Evans Fruit و مرگ و میر در Gebbers.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *