دسته‌بندی نشده

واشنگتن و هلند همکاری نوآوری در باغ را رسمی می کنند

هیئتی به سرپرستی کمیسیون تحقیقات میوه جویی واشنگتن از مرکز تحقیقاتی واگنینگن ، باغ Proeftuin Randwijk در تاریخ 6 فوریه 2019 ، در واگنینگن ، هلند بازدید می کند.  این سفر گامی بود که منجر به امضای توافق نامه همکاری فناوری باغ بین هلند و ایالت واشنگتن در 3 فوریه شد.
هیئتی به سرپرستی کمیسیون تحقیقات میوه جویی واشنگتن از مرکز تحقیقاتی واگنینگن ، باغ Proeftuin Randwijk در تاریخ 6 فوریه 2019 ، در واگنینگن ، هلند بازدید می کند. این سفر گامی بود که منجر به امضای توافق نامه همکاری فناوری باغ بین هلند و ایالت واشنگتن در 3 فوریه شد. (با مجوز از کمیسیون تحقیقات میوه درخت واشنگتن)

پس از دو سال گفتگو و برنامه ریزی ، این هفته ایالت واشنگتن همکاری با هلند را برای همکاری در زمینه نوآوری در زمینه تحقیقات و فناوری برای صنعت میوه درخت رسمیت داد.

در یک واقعه مجازی در تاریخ 3 فوریه ، رهبران وزارت امور خارجه واشنگتن ، دانشگاه ایالتی واشنگتن ، کمیسیون تحقیقات میوه میوه واشنگتن ، وزارت کشاورزی ، کیفیت طبیعت و مواد غذایی هلند و دانشگاه و تحقیقات واگنینگن باغ میوه های آینده را امضا کردند. قرارداد همکاری سایر شرکا include شامل یک سازمان پرورش دهنده هلندی و شرکتهای خصوصی در هر دو کشور هستند که در زمینه فن آوری کار می کنند.

آندره هاسپلس ، سفیر هلند ، در بیانیه ای گفت: “هر دو ایالت واشنگتن و هلند در پرورش محصولاتی که به راه حل های فن آوری بسیار ماهرانه و نوآورانه نیاز دارند ، تخصص دارند.” “با هم می توانیم سیستم های غذایی هوشمند ، پایدار و کارآمد بسازیم.”

این همکاری با ارتباطاتی که در اوایل سال 2019 شکل گرفت ، هنگامی که گروهی از رهبران صنعت میوه درخت واشنگتن با سفر به هلند و آلمان از راه های نزدیک شدن این کشورها به فناوری باغ – با تمرکز بر مکانیزاسیون و اتوماسیون صرفه جویی در کار ، بازدید کردند.

آندره دنیس رایت ، رئیس دانشکده علوم کشاورزی ، انسانی و منابع طبیعی WSU گفت: “در سطح جهانی ، تولیدکنندگان با بسیاری از موانع مشابه روبرو هستند.” “راه حل های عملی در حال توسعه از طریق این ائتلاف بین المللی نوید صنایع قوی تر ، سالم و کارآمد در هر دو کشور را می دهد.”

READ  GLEXPO روز 3: سایدر بزرگ در آن طرف حوض بزرگتر است

به گفته جیم دورنینک ، رئیس کمیسیون تحقیقات ، این همکاری بر توسعه مشارکت های دولتی و خصوصی متمرکز خواهد بود که می تواند نوآوری های مورد نیاز تولید کنندگان را از طریق مراحل تحقیق و توسعه سریع تر به دست آورد.

اینس هانراهان ، مدیر اجرایی کمیسیون تحقیقات ، به اینها گفت که تلاش های مشترک تحقیقاتی در حال انجام است میوه پرور خوب. وی گفت دانشمندان WSU بخشی از یک تیم تحقیقاتی خواهند بود که اخیراً بودجه زیادی از دولت هلند برای پروژه ای به نام Fruit 4.0 اعطا شده بود و کمیسیون نیز از این پروژه حمایت می کند.

تحقیق در چهار زمینه اصلی فناوری متمرکز خواهد شد: سنجش ، مدیریت داده ها ، اتوماسیون و طراحی باغ.

این کمک هزینه فقط اولین قدم است. این همکاری باید به جای تلاشهای مضاعف ، فرصت بیشتری را برای محققان برجسته و توسعه دهندگان فناوری ایجاد کند تا از یکدیگر بیاموزند. آزمایش هایی را با تولیدکنندگان تجاری در هر دو منطقه ایجاد کنید. به گفته رهبرانی که در رویداد امضا سخنرانی کردند ، و از منابع مختلف استفاده کنند.

هنرهان گفت که یک گروه ذینفع صنعت نیز برای مشاوره در این زمینه تشکیل شده است. وی هنوز با مراجعه به کمیسیون تحقیقات ، تولیدکنندگان ، به ویژه پرورش دهندگان جوان علاقه مند به فناوری را ترغیب می کند تا در این امر دخیل شوند.

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *