وبینار WAVEx برای کمک به تولیدکنندگان انگور در انجام ریاضیات مکانیزه
وبینار WAVEx برای کمک به تولیدکنندگان انگور در انجام ریاضیات مکانیزه

کمیسیون شراب ایالت واشنگتن از 20 ژانویه در ساعت 12:30 بعد از ظهر PST ، تولیدکنندگان انگور را به یک وبینار رایگان درباره اقتصاد مکانیزاسیون در تاکستان های اورگان و واشنگتن دعوت می کند.

کلارک سیورت ، اقتصاددان کشاورزی دانشگاه ایالتی اورگان ، یافته های حاصل از تحقیقات خود در مورد بازده سرمایه گذاری برای مکانیزه کردن کارهای مختلف تاکستان در دو منطقه اورگان و واشنگتن را به اشتراک می گذارد.

یافته های وی نشان می دهد در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان به قیمت برچسب تجهیزات نگاه می کنند و فکر می کنند “من توانایی پرداخت چنین هزینه ای را ندارم” ، اکثر باغ های انگور با مقیاس متوسط ​​جریان نقدی خالص در هر هکتار با سرمایه گذاری در مکانیزاسیون مانند دستگاه های کشش برگ ، برداشت و دقت هرس

با این حال ، هر مزرعه متفاوت است و در وبینار Seavert به تولیدکنندگان نشان می دهد که چگونه از برنامه AgBizLogic – مجموعه ای از ابزارهای کمک اقتصادی ، مالی و اقتصادی که وی و همکارانش توسعه داده اند – برای ارزیابی مکانیزاسیون در خطوط اصلی خود استفاده کنند.

طبق اعلام وبینار کمیسیون شراب ، از شرکت کنندگان تشویق می شود که حساب AgBizProfit خود را از قبل ایجاد کرده و آن را با برخی از داده های خاص مزرعه تنظیم کنند ، بنابراین طبق بررسی های همراه با Seavert ، بودجه پایه ای برای کار دارند. .

این وبینار بخشی از سمینارهای واشنگتن پیشرفت در انگور و انگور است. مباحث آینده شامل مدیریت پارچه های انگور و معرفی یک برنامه تلفن هوشمند تخمین محصول است.

ثبت نام و اطلاعات بیشتر (به همراه بایگانی از وبینارهای گذشته) در اینجا موجود است washingtonwine.org/research/wave.

توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.