دسته‌بندی نشده

ورودی تولید کننده برای بررسی وضعیت ایالت پن در مورد بیماری های آنتراکنوز مورد نظر است

Jonelle Mexico // 15 دسامبر 2020

دانشگاه ایالتی پن برای کمک به محققان درك نقش بیماری های آنتراكنوز در میوه های درختان و محصولات میوه های كوچك ، درخواست ورودی بیشتر می كند.

“این بررسی کوتاه بخشی از یک همکاری تحقیقاتی چند دولتی است که هدف ما کمک به درک تأثیر و نقش بیماری های آنتراکنوز (پوسیدگی میوه) ناشی از عوامل بیماری زای قارچی در Colletotrichum جنسیت و اولویت بندی نگرانی ها و چالش های پرورش دهنده است. “کاری پیتر ، آسیب شناس میوه میوه درخت ایالت پن ، در یک خبرنامه گفت.

بر اساس این گزارش ، بیماری های آنتراكنوز در میوه های درختان و محصولات میوه های كوچك ممكن است به نام های مختلفی از جمله پوسیدگی تلخ سیب شناخته شوند. آنتراکنوز هلو ، بلوبری و توت فرنگی ؛ پوسیدگی رسیده انگور؛ و پوسیدگی تاج توت فرنگی – اما بسیاری از آنها به همین دلیل ایجاد می شوند Colletotrichum عوامل بیماری زای قارچی.

برای دسترسی به نظرسنجی اینجا را کلیک کنید. همه پاسخ ها ناشناس هستند

توسط Jonelle Mejica

جونل مکزیک
Jonelle Mejica در سال 2018 به عنوان نویسنده و ویراستار کپی برای داستان های آنلاین و چاپی به کارمندان Good Fruit Grower پیوست. وی دارای مدرک کارشناسی روزنامه نگاری است و بیش از 10 سال سابقه نوشتن در صنعت کشاورزی دارد.ارتباط با نویسنده: تلفن: (509) 853-3512 – ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

بستن
بستن
برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات پوسته -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تعیین کنید
سایدبار بازگشت به بالا