دسته‌بندی نشده

پروژه MSU توصیه های گرده افشانی زغال اخته را به روز می کند

مگان میلبرات ، استادیار گروه حشره شناسی دانشگاه ایالتی میشیگان ، به هدایت پروژه جدیدی کمک خواهد کرد که هدف آن بهبود گرده افشانی زغال اخته است.  (با مجوز از دانشگاه ایالتی میشیگان)
مگان میلبرات ، استادیار گروه حشره شناسی دانشگاه ایالتی میشیگان ، به هدایت پروژه جدیدی کمک خواهد کرد که هدف آن بهبود گرده افشانی زغال اخته است. (با مجوز از دانشگاه ایالتی میشیگان)

ابتکار تحقیقات ویژه محصولات کشاورزی وزارت کشاورزی ایالات متحده اخیراً کمک هزینه ای 4 ساله و 2 میلیون دلاری به دانشگاه ایالتی میشیگان برای کمک به یک پروژه گرده افشانی زغال اخته داده است.

این پروژه با هدایت استاد حشره شناسی MSU ، روفوس آیزاک ، شامل محققانی از دانشگاه ایالتی اورگان ، دانشگاه فلوریدا و دانشگاه ایالتی واشنگتن است. هدف بهبود استفاده از تولید کنندگان زغال اخته از زنبورهای عسل و زنبورهای وحشی است.

صنعت highbush تا حد زیادی به گرده افشانی برای عملکرد زیاد میوه های با کیفیت متکی است. ارقام جدید و روشهای باغبانی تراکم گلهای زغال اخته را در هر هکتار افزایش داده اند ، اما براساس توصیه های منتشر شده در MSU ، توصیه های مربوط به چگونگی مدیریت بهتر گرده افشانی در این سیستمهای مدرن ، تعدیل کمی داشته است.

آیزاک در بیانیه ای گفت: “همچنین در جهان زنبورهای عسل تغییراتی ایجاد شده است ، تعداد زنبورهای عسل وحشی کمتر و در برخی مناطق زنبورهای وحشی کمتر است.” “این افزایش وابستگی پرورش دهنده به اجاره کندوهای زنبور عسل مدیریت شده برای گرده افشانی محصولات است. پروژه ما منجر به توصیه های بهتر برای پرورش دهندگان در مورد استراتژی های ذخیره کندو مورد نیاز برای گرده افشانی مناسب ارقام جدید خواهد شد. “

آیزاک گفت شبکه های آب و هوای کشاورزی که توسط پرورش دهندگان در سراسر کشور برای تصمیم گیری در مورد مدیریت آفات و باغبانی استفاده می شود ، در حال حاضر برای گرده افشانی زغال اخته استفاده نمی شود. براساس خبر منتشر شده ، پروژه جدید از این شبکه ها برای کمک به تولیدکنندگان در پیش بینی زمان رخ دادن دوره گرده افشانی و هشدار به آنها در مورد شرایط شدید مانند یخبندان یا گرمای زیاد که ممکن است گرده افشانی را محدود کند ، استفاده می کند.

READ  USApple به برنامه اضطراری کمک می کند تا دانش آموزان را سیر کند

آیزاک در بیانیه ای گفت: “یکی از اهداف اصلی این پروژه ، ترکیب تخصص از پرورش دهندگان گیاهان ، باغبانان باغبانی ، حشره شناسان و سیستم های هواشناسی آنلاین برای ایجاد یک ابزار برنامه ریز گرده افشانی آنلاین است که به تولیدکنندگان کمک می کند تا تصمیم بگیرند که بهترین روش را برای گرده افشانی مزارع خود انجام دهند.”

ایزاک و استادیار مگان میلبرات ، م Michلفه های میشیگان این پروژه را هدایت می کنند. از دیگر اعضای تیم می توان به لیزا دی وتر و سوزت گالیناتو از دانشگاه ایالتی واشنگتن ، راشل مالینگر از دانشگاه فلوریدا و اندونی ملاثوپولس از دانشگاه ایالتی اورگان اشاره کرد.

– توسط مت میلکوویچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *