دسته‌بندی نشده

کارن لوئیس به عنوان مدیر بخش برنامه کشاورزی و منابع طبیعی WSU Extension منصوب شد

کارن لوئیس پس از بیش از 30 سال کار با تولیدکنندگان میوه درخت به عنوان متخصص ترویج در حوزه کلمبیا ، در ماه جاری نقش رهبری جدیدی را با دانشگاه دولتی دولتی واشنگتن به عهده گرفت.

کارن لوئیس
کارن لوئیس

به عنوان مدیر واحد برنامه کشاورزی و منابع طبیعی (ANR) ، لوئیس برای حمایت از بیش از 100 استاد و کارمند تحت پوشش طیف گسترده ای از صنایع ، از جمله محصولات غذایی و سوخت ، جنگلداری ، کشاورزی حیوانات ، منابع آب ، نظارت بر محیط زیست ، مزرعه و بر اساس اخبار منتشر شده از WSU ، مدیریت مرتع ، مدیریت آفات ، باغداری شهری ، سیستم های غذایی محلی و سیاست غذایی منطقه ای.

آندره-دنیس رایت ، رئیس دانشکده علوم کشاورزی ، انسانی و منابع طبیعی ، در انتشار گفت: “پروفسور لوئیس در ارائه خدمات پشتیبانی و پشتیبانی از صنعت که در قلب تجربه توسعه است ، بسیار ماهر است. “او از نظر ایده آل مهارت دارد تا واحد برنامه کشاورزی و منابع طبیعی را هدایت کند و میراث اعطای زمین را تقویت کند.”

مدیر فرمت ویکی مک کراکن از رهبری لوئیس و تجربه او در گردهم آوردن تولیدکنندگان ، اعضای جامعه و دانشمندان برای حل مشکلات قدردانی کرد.

وی گفت: علاوه بر نقش جدید اداری ، لوئیس در برخی از کارهای توسعه میوه درخت خود نیز نقش خواهد داشت ، در درجه اول در مدیریت بار محصول سیب و تولید WA 38 متمرکز است. میوه دهنده خوب. او از دفتر خود در دریاچه موسی ادامه خواهد داد.

نقش جدید لوئیس در حالی است که همه گیری COVID-19 چالش ها و فرصت هایی را برای WSU Extension ایجاد کرده است.

READ  Tree Top بازنشستگی و جانشینی مدیر عامل شرکت را اعلام کرد

لوئیس گفت: “انجام تحقیقات میدانی و آزمایشگاهی و ارائه رویدادهای میدانی چالش برانگیز بوده است.” “این بیماری همه گیر باعث خلأ در برنامه های برنامه افزودنی شده و در عین حال به ما کمک کرده است تا گروه های جدید ذینفعان را شناسایی کنیم.”

لوئیس جایگزین تاد موری شد که اوایل سال جاری میلادی در مرکز تحقیقات و توسعه پویالوپ WSU نقش رهبری را بر عهده گرفت. وی از تاریخ 1 نوامبر مسئولیت ANR را بر عهده گرفت و گفت که مشتاق حمایت دانشکده های ترویجی برای همکاری مشترک ، در بسیاری از رشته ها و بخش ها ، برای حل مشکلات است.

لوییس در این بخش گفت: “اعضای هیئت علمی و كاركنان در ANR و در تمام برنامه های توسعه برای انجام مأموریت WSU برای اعطای زمین كار می كنند.” “ANR تحقیقات و کاربردهای مهمی را انجام می دهد که منجر به تغییر عملکرد و افزایش پایداری می شود.”

– توسط کیت پرنگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *