دسته‌بندی نشده

کلیتون رینگر ، جوان پرورش دهنده اهل دال ، اورگان

https://www.youtube.com/watch؟v=Hu07CLIjOd0

سابقه خانواده / کلیتون یک کشاورز نسل اول است که پس از گذراندن زمان کار در انرژی خورشیدی صنعتی به تنگه کلمبیا بازگشت. او پسر کریستن و جای رینگر است.

سن/25
پرورش دهنده /دال ، اورگان
محصولات زراعی/گلابی ، گیلاس ، سیب
کسب و کار/باغ های کلیندت

چگونه شروع کردی؟
من در منطقه ای احاطه شده توسط باغ های گیلاس بزرگ شدم ، اما تا زمانی که به دبیرستان نرفتم و با برخی از دوستان خانوادگی خود کار برداشت گیلاس کردم ، هرگز درگیر کشاورزی نبودم.

وقتی من به دانشگاه رفتم ، یکی از افرادی که برای آنها کار می کردم به من توصیه کرد که کشاورزی را دنبال کنم.

وقتی بعد از مدرسه به خانه برگشتم و در تجارت انرژی کار می کردم ، فرصتی برای مدیریت باغات در رودخانه هود ، اورگان فراهم شد.

چرا شما پرورش دهنده هستید؟
دبیرستان بود که عاشق جنبه پرورش گیلاس شدم.

درواقع واقعاً نظرم را جلب کرد. این محصول علاقه من را برانگیخت و من می خواستم بیشتر بیاموزم و از رئیس خود س askingال کردم که چرا بعضی کارها به روشی که انجام شده است و چگونگی کارکرد آنها انجام شده است.

در آن زمان فکر می کردم کار در کشاورزی کاری است که برای من غیرممکن است ، بنابراین بعد از دانشگاه ادامه ندادم.

با نگاهی اجمالی ، کاش این س askedال را می پرسیدم: “چه کاری می توانم انجام دهم تا این حرفه را به یک امکان تبدیل کنم؟” – به رئیس خود نشان می دهم که به کار کشاورزی علاقه مند هستم و می فهمم برای ادامه کارهایی که دوست دارم باید چه کاری انجام دهم .

READ  دادگاه عالی WA معافیت اضافه کار را مغایر قانون اساسی دانست

بازگشت چگونه بوده است؟
هفته اول بازگشتم بسیار شدید بود. من از کودکی از برداشت محصول به پریدن از اطمینان رسیدم که طرفداران یخبندان هر شب در فصل سرما فعال هستند و می دوند.

در این سال گذشته ، من چیزهای زیادی یاد گرفته ام ، از دست زدن به سرما ، برنامه های اسپری و آماده سازی برای زمان برداشت. یکی از مواردی که باعث تعجب من شد این بود که تفاوت بسیاری بین کار در یک مزرعه کوچک وجود دارد ، مانند زمانی که من در دبیرستان بودم ، تا کنون ، جایی که ما بیش از 1000 جریب میوه کار می کنیم.

یکی از این تفاوت ها ، برنامه کار در طول سال در یک مزرعه بزرگ است ، در مقایسه با باغ کوچکتر.

با توجه به اینکه در یک مزرعه بزرگ ، خدمه کاشت ، مدیریت یخ زدگی و سمپاشی ، گاهی اوقات همه در یک دوره انجام می شود ، مدیریت مردم یک معامله بزرگ است.

مزرعه کوچکتر احتمالاً در بیشتر سال منتهی به زمان برداشت سه نفر داشت.

برخی از چالش ها و پاداش ها چیست؟
من که فقط در گیلاس کار می کردم ، مواردی وجود داشت که نمی دانستم از آنها به گلابی روی آورده ام. من هرگز با بیماری آتش برخورد نکردم. من حتی نمی دانستم چیست یا اینکه می تواند به این درختان آسیب برساند.

گاهی اوقات احساس می شود که ما در بهار بدون توقف برای آن سم پاشی می کنیم. من هرگز نمی دانستم که می خواهم تمام شب را با هواداران بیدار باشم ، سپس چند ساعت بخوابم ، از خواب بیدار شده و طرفداران را خاموش کنم و به سمپاشی بپردازم.

READ  ایالت واشنگتن به دلیل نقض ایمنی COVID-19 ، مزرعه Gebbers را 2 میلیون دلار جریمه کرد

فکر می کنم اگر موردی است که به آن اهمیت می دهید ، انرژی خود را صرف آن کنید. با کشاورزی ، شما در حال ایجاد و رشد چیزی هستید – خود را متعهد به درختان کنید تا از سالم بودن و تولید آنها اطمینان حاصل کنید.

همراه با سهم بالایی از خطر ، زمان و تلاش زیادی لازم است. در پایان ، رشد یک چیز خوب است و به بخشی از آنچه که هستم تبدیل شده است.

—TJ مولیناکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *