دسته‌بندی نشده

گروه های واشنگتن از ایالت به دلیل قوانین COVID شکایت می کنند

دو گروه کارفرمایی کشاورزی قصد دارند از ایالت واشنگتن به دلیل تمدید قوانین اضطراری که برای کاهش سرعت ویروس کرونا استفاده شده شکایت کنند.

اداره فارم واشنگتن و وافلا قصد دارند امروز 2 فوریه ، در دادگاه عالی شهرستان یاكیما به دادرسی بپردازند و از قاضی بخواهند قوانین محل كار ویروس کرونا را كه ظرفیت مسكن كارگران مزرعه را محدود می كند ، باطل كند ، نیاز به دو تماس روزانه خانه پزشكی برای كارمندان بیمار و سایر اقدامات دارد.

در میان سایر شکایات ، این دو گروه استدلال می کنند که با گسترش این قوانین ، استفاده از واکسن COVID-19 در میان کارگران مزرعه در نظر گرفته نمی شود و هیچ ماده ای را شامل نمی شود که به شرکت های تولید کننده اجازه می دهد فعالیت عادی خود را پس از محافظت بیشتر کارگران مزرعه از سر بگیرند. واکسیناسیون

این گروه ها همچنین چند قانون دیگر را به عنوان طاقت فرسا ذکر کردند. چند نمونه عبارتند از:

– نیاز به دسترسی 20 دقیقه ای به خدمات اضطراری و دسترسی یک ساعته به دستگاه تهویه در مناطق دور افتاده.

– نیاز به دو بار مراجعه از طرف متخصصان پزشکی هر روز برای کارگرانی که دچار علائم یا آزمایش مثبت COVID-19 می شوند.

– اجازه می دهد کارگران جامعه از مزارع و خانه های کارگران بازدید کنند ، در حالی که قرار است بقیه ایالت تماس با دیگران را به حداقل برسانند.

دن فازیو ، مدیرعامل وافلا ، گفت که این دولت اولین بار قوانین اضطراری را در بهار سال 2020 صادر کرد و آنها را بدون تغییر در هر گونه پیشنهاد کارفرمایان کشاورزی ، دو بار با چند اصلاحیه تمدید کرد. دو گروه مزرعه در اوایل ماه ژانویه از قوانین تجدید نظر کردند و فرماندار جی اینسلی از تجدید نظر در مورد آنها خودداری کرد.

READ  کنترل آفات پنسیلوانیا | میوه دهنده خوب

فازیو گفت: “ما احساس می کنیم گاهی اوقات دشمن هستیم و نه COVID.”

والفا ، معروف به تسهیل استخدام H-2A در صنعت میوه درختی ، انتظار می رود بیش از 500 تازه وارد از مکزیک هر هفته در ماه فوریه داشته باشد.

– توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *