دسته‌بندی نشده

گروه های Ag به دنبال اولویت بیشتر واکسن برای کارگران مزرعه هستند

گروههای صنعت میوه میوه واشنگتن به ائتلافی از سازمانهای کشاورزی پیوستند و از فرماندار واشنگتن جی اینسلی خواستند كه تعداد بیشتری از كارگران مزرعه را برای تهیه واكسن COVID-19 در مراحل آماده سازی برای فصل تولید 2021 ، در اوایل سال قرار دهد.

این 16 گروه ، از جمله انجمن میوه میوه ایالت واشنگتن ، اتحادیه پرورش دهندگان واشنگتن و کمیسیون بلوبری واشنگتن ، در 14 ژانویه نامه ای به اینسلی ارسال کردند و از او خواستند در اولویت های توزیع واکسن ایالت تجدید نظر کند.

شرکت های دارویی در حال تولید واکسن های COVID-19 هستند که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تأیید شده است ، اما منابع هنوز محدود است. از ایالت ها خواسته شده که ساکنان خود را در اولویت قرار دهند.

طبق طرح واشنگتن ، کارگران مزرعه که در یک مکان جمع مانند یک خانه بسته بندی زندگی می کنند و کار می کنند ، تحت فاز 1 ، طبقه B. قرار می گیرند. با این حال ، این 50 سال به بالا در یک زیر گروه قرار دارند که یک بازه زمانی تخمینی در ماه فوریه به آنها می دهد. هم سن و سالان جوان آنها واکسن را تا آوریل دریافت نمی کنند ، پس از افزایش فصل میوه.

در نامه گروه های کشاورزی از اینسلی خواسته شده است که همه کارگران مزرعه را فارغ از سن آنها در اولویت اولیه قرار دهند.

این گروه ها همچنین پیشنهاد می كنند كه یك گروه كاری از كارفرمایان ، تأمین كنندگان مسكن ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و مدافعان كارگری برای تهیه یك طرح لجستیكی برای واكسین كردن كارگران مزرعه و راه اندازی یك كمپیشن ارتباطی جهت رفع نگرانی كارگران در مورد واكسن پیشنهاد شود.

READ  موفقیت در مهد کودک آغاز می شود: بهترین میوه دهنده سال 2020

در این نامه آمده است: “ما معتقدیم كه می توان بر این مشكلات فائق آمد و اگر همكاری كنیم می توانیم از سلامت این جمعیت ضروری و در عین حال آسیب پذیر محافظت كنیم.”

راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *