گروه ها از تمدید قوانین COVID-19 توسط واشنگتن درخواست می كنند
گروه ها از تمدید قوانین COVID-19 توسط واشنگتن درخواست می كنند

گروه هایی که کارفرمایان کشاورزی را نمایندگی می کنند ، تمدید قوانین اضطراری واشنگتن را که برای محافظت از کارگران در برابر ویروس کرونا انجام می شود ، جلب می کنند.

در یک خبر خبری ، اداره فارم واشنگتن و وافلا با قوانینی که توسط نهادهای نظارتی بهداشت و محیط کار برای دومین بار در 8 ژانویه تمدید شده است ، موافق نیستند ، علم به روز در مورد ویروس یا چشم انداز واکسیناسیون کارگران را در نظر نگیرید . آنها برای فرماندار جی اینسلی جذاب هستند.

در ماه مه ، وزارت بهداشت دولت و وزارت کار و صنایع قوانین کشاورزی اضطراری را صادر کردند که اجازه می دهد تخت های تختخواب در واحدهای مسکونی فقط برای گروه های 15 نفره یا کمتر کارکنانی که در غیر این صورت جدا از هم زندگی می کنند ، سفر و کار می کنند ، باشد. این قوانین همچنین مسافت اجتماعی در اتوبوس ها را الزامی می کند و سطح نیازهای بهداشتی را در مسکن و مزارع افزایش می دهد. آژانس ها قوانین را در سپتامبر و هفته گذشته فقط با تغییرات جزئی تمدید کردند.

پس از واکسیناسیون کارگران ، این تمدیدها به کارفرمایان اجازه نمی دهد که از قوانین دور بمانند ، که این امر خطرات کارمندان و جوامع آنها را کاهش می دهد.

وفلا به کشاورزان در استخدام کارگران H-2A بازدید کننده از مکزیک و سایر کشورها کمک می کند. در خبرنامه آمده است که اعضای این سازمان موافقت کرده اند که اگر دولت همه آنها را برای دریافت واکسن در اولویت قرار دهد ، آزمایش می کند.

تحت اولویت های فعلی واکسن در ایالت ، همه کارگران مزرعه ای که در محیط های مختلف زندگی می کنند و کار می کنند ، تحت فاز 1b قرار می گیرند ، اگرچه این افراد 50 سال به بالا هفته های قبل از همکاران جوان خود جایگاهی دارند برای دیدن جدول زمانی تخمینی واکسیناسیون فازهای 1a و 1b ایالت ، به این موارد مراجعه کنید: https://www.doh.wa.gov/Portals/1/Documents/1600/coronavirus/VaccinationPhasesInfographic.pdf.

برای صفحه اطلاعات واکسن در کل ایالت ، به این صفحه بروید: https://www.doh.wa.gov/Emerrences/COVID19/ واکسن.


توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.