AgWeatherNet به دنبال سارقان ایستگاه است
AgWeatherNet به دنبال سارقان ایستگاه است

مقامات AgWeatherNet در دانشگاه ایالتی واشنگتن مظنون هستند که سارقان اخیراً دو ایستگاه هواشناسی را به ارزش هر یک از 10000 دلار به سرقت برده اند.  (با مجوز از دانشگاه ایالتی واشنگتن AgWeatherNet)
مقامات AgWeatherNet در دانشگاه ایالتی واشنگتن مظنون هستند که سارقان اخیراً دو ایستگاه هواشناسی را به ارزش هر یک از 10000 دلار به سرقت برده اند. (با مجوز از دانشگاه ایالتی واشنگتن AgWeatherNet)

مقامات AgWeatherNet از افرادی که در نزدیکی ایستگاه های هواشناسی خود زندگی می کنند می خواهند چشم های خود را برای سارقان احتمالی پوست کنده نگه دارند.

بر اساس اعلامیه ای که AgWeatherNet ، مستقر در پروسر ، به کاربران داده است ، طی روزهای اخیر دو ایستگاه آب و هوایی کشاورزی دانشگاه ایالتی واشنگتن که هر کدام حدود 10 هزار دلار ارزش دارند ، به سرقت رفته اند. آنها در جزیره Fir بودند ، که آخرین فعالیت اطلاعات را در ساعت 12:05 بامداد 6 دسامبر ثبت کردند. و در آرلینگتون ، که آخرین بار ساعت 9:20 بعد از ظهر 7 دسامبر اعلام حضور کرد.

دیو براون ، مدیر AgWeatherNet ، امروز در نامه ای به کاربران شبکه گفت ، مقامات اجرای قانون در حال تحقیق هستند. در حالی که آنها این کار را انجام می دهند ، او از همه میزبانان ایستگاه هواشناسی و همسایگان آنها می خواهد مراقب باشند.

وی گفت: “به نظر می رسد ایستگاه های اضافی هدف قرار خواهند گرفت.”

توسط راس کورتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.