دسته‌بندی نشده

CMI Orchards به عنوان سازمان داوطلبان سال WAEF در سال 2020 انتخاب شد

CMI Orchard جایزه سال سازمان داوطلبان بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن 2020 را دریافت می کند ، 4 نوامبر در وناتچی ، واشنگتن.  (با احترام از باغ های CMI)
CMI Orchard جایزه سال سازمان داوطلبان بنیاد آموزش و پرورش اپل واشنگتن 2020 را دریافت می کند ، 4 نوامبر در وناتچی ، واشنگتن. (با احترام از باغ های CMI)

بر اساس یک خبر منتشر شده از CMI ، بنیاد آموزش واشنگتن اپل ، WAEF ، جایزه سازمان داوطلبان سال 2020 سازمان غیرانتفاعی را در تاریخ 4 نوامبر به CMI Orchards اهدا کرد. سالانه ، WAEF یک سازمان صنعتی را بخاطر تلاشهایشان برای ایجاد تغییر از طریق داوطلبانه به رسمیت می شناسد.

بر اساس این گزارش ، علاوه بر حمایت های مالی ارائه شده توسط این شرکت ، 16 نفر از کارکنان CMI Orchards داوطلبانه در سال WAEF برای حمایت از انواع رویدادها و فعالیت ها برای پیشبرد مأموریت تأثیرگذاری بر زندگی از طریق دسترسی به فرصت های آموزشی حمایت کردند.

کریس ویلت ، رئیس هیئت مدیره WAEF ، در انتشار گفت: “تمایل به ایجاد تغییر در این شرکت مشهود است.” “تعهد واقعی کارمندان CMI که برای برقراری ارتباط با دانشجویان ، کمک به رویدادها و حضور در کمیته های بنیاد زمان می برد الهام بخش است. ما از افرادی که امسال داوطلب شدند و از شرکت برای تشویق به مشارکت خود تشکر می کنیم. ”

رئیس حزب CMI Orchards ، باب مست ، WAEF را به عنوان سازمان خیریه پیشرو در صنعت میوه درخت و کار آنها برای قهرمان سازی و هدایت دانش آموزان از طریق فرصت های آموزشی با پیوند مستقیم به صنعت ، شناخته است.

مست گفت: “CMI مفتخر و فروتن است که به عنوان سازمان داوطلب سال WAEF انتخاب شود.” “ما از وقت ، تلاش و اشتیاق که کارکنان ما برای کمک به بیشتر در انجام مأموریت و کار چنین سازمانی تأثیرگذار به شدت نشان داده اند بسیار سپاسگزاریم.”

READ  سلام دنیا!

سالانه ، WAEF بیش از 1 میلیون دلار بورس تحصیلی به دانشجویان بزرگ شده در خانواده هایی که با صنعت میوه درخت ارتباط دارند ، اعطا می کند. بودجه این بنیاد از طریق کمک های سالانه اعضا و طرفداران صنعت میوه درخت واشنگتن تأمین می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد WAEF ، مراجعه کنید www.waef.org.

CMI Orchards یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ، بسته بندی کنندگان و حمل کنندگان سیب ، گلابی و گیلاس ممتاز ایالت واشنگتن است که توسط چهار شرکت خانوادگی تولید و جمع آوری خانواده در واشنگتن مرکزی تولید می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد CMI Orchards ، به اینجا مراجعه کنید www.cmiorchards.com.

– توسط Jonelle Mejica

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *