GLEXPO روز 2: “موج آبی” میشیگان را پشت سر می گذارد
GLEXPO روز 2: “موج آبی” میشیگان را پشت سر می گذارد

مارک لانگستروث از دانشگاه ایالتی میشیگان در طی یک سخنرانی مجازی در 9 دسامبر در نمایشگاه بزرگ میوه ها ، سبزیجات و بازارهای بزرگ دریاچه ها ، گفت:
مارک لانگستروث از دانشگاه ایالتی میشیگان در طی یک سخنرانی مجازی در 9 دسامبر در نمایشگاه بزرگ میوه ها ، سبزیجات و بازارهای بزرگ دریاچه ها ، گفت: “در حالی که” موج آبی “تولید زغال اخته ایالات متحده همچنان در حال كاهش است ، موج میشیگان نسبتاً ثابت است.

در دو دهه گذشته ، میشیگان از قدرت مسلط در صنعت زغال اخته ایالات متحده به یک منطقه دیگر زغال اخته تبدیل شده است. مارک لانگستروت ، مربی میوه ای کوچک از دانشگاه ایالتی میشیگان ، گفت: افزایش منابع زغال اخته تازه و منجمد باعث کاهش قیمت شده است و در صورت ادامه فشارهای موجود در بازار نمی توان هیچ گونه تسکینی را برطرف کرد.

لانگستروت در سخنرانی مجازی خود ، “بازگرداندن زغال اخته میشیگان” ، در روز 2 نمایشگاه بزرگ میوه ها ، سبزیجات و مزرعه دریاچه های بزرگ دریاچه ، لانگستروت گفت که در حالی که سطح زیر کشت زغال اخته میشیگان از 15،000 به 21،700 جریب از 1992 افزایش یافته است ، اما سطح زیر کشت ایالات متحده از 33،000 افزایش یافته است. به بیش از 89000 هکتار میشیگان از تولید بیش از نیمی از کل محصول ایالات متحده در سال 1993 به تولید حدود 12 درصد در سال 2018 رسید.

وی گفت: “هرچه زمان می گذرد ، اهمیت (میشیگان) کمتر و کمتر می شود.”

بیشتر رشد زغال اخته این کشور از شمال غربی اقیانوس آرام حاصل شده است ، جایی که واشنگتن و اورگان اکنون تولید کنندگان غالب هستند. بریتیش کلمبیا نیز رشد چشمگیری داشته است. تولید در این مناطق جدیدتر نیز کارآمدتر از میشیگان است. لانگستروت گفت ، جایی که میشیگان در هر هکتار حدود 4100 پوند زغال اخته تولید می کند ، اورگان 11700 تولید می کند.

با تبدیل زغال اخته به یک محصول جهانی ، مزایای سنتی میشیگان از بین رفته است. توت تازه و منجمد هم اکنون در تمام طول سال در دسترس است. به منظور رقابت ، تولیدکنندگان میشیگان باید کارایی مزارع و صنعت خود را بهبود بخشند.

وی مثالی از ناکارآمدی میشیگان را بیان کرد: از 21700 هکتار زغال اخته ایالت در سال 2018 ، 12300 قدمت بیش از 30 سال داشتند – و بسیاری از آنها 50 یا 60 ساله بودند. میشیگان در حال رقابت با انواع دهه 1930 و فناوری 1970 است.

لانگستروت گفت: “ما با یک وانت مدل A در برابر یک فورد F-150 رقابت می کنیم.”

مزارع قدیمی را با انواع قدیمی ترکیب کنید. سه نوع پرجرم ترین ایالت جرسی (5800 هکتار) است که در سال 1928 منتشر شد. Bluecrop (5600 هکتار) ، منتشر شده در سال 1952 ؛ وی گفت: الیوت (4200 هکتار) ، که در سال 1973 آزاد شد.

هزینه ها همزمان افزایش یافته است. برای پرورش یک جریب زغال اخته در سال 1993 هزینه 800 دلار هزینه داشت. در سال 2019 – که بخشی از آن به دلیل مدیریت drosophila بال لکه دار بود – 2700 دلار هزینه داشت.

اما هزینه هر هکتار بهترین راه برای بررسی وضعیت نیست.

لانگستروث گفت: “این چقدر ارزان نیست که بتوانید یک هکتار رشد کنید.” “این چقدر ارزان است که می توانید یک پوند زغال اخته تولید کنید. پول خرج شده که باعث افزایش محصول می شود ، هزینه هر هکتار را افزایش می دهد ، اما اغلب هزینه کشت یک پوند زغال اخته را کاهش می دهد. “

تولیدکنندگانی که هزینه های ورودی خود را کاهش می دهند تا روی پردازش انواع توت تمرکز کنند ، “یک پنی خردمندانه و پوند احمقانه هستند.” وی گفت: کاهش ورودی ها هزینه تولید یک پوند زغال اخته را افزایش می دهد.

لانگستروت گفت: “هدف این نیست که حجم بالایی از زغال اخته میشیگان حفظ شود ، بلکه بازگرداندن سود تولید کنندگان زغال اخته میشیگان است.” “اگر حاشیه سود تولید زغال اخته فرآوری بسیار کم است ، از آن بازار خارج شوید. بر بازار تازه تمرکز کنید یا بازارهای جدید را توسعه دهید. “

Longstroth توصیه های بیشتری برای تولیدکنندگانی داشت که به دنبال مدرنیزاسیون هستند:

– زمینه های غیرمولد را حذف کنید. اگر آنها برای مزرعه درآمد کسب نمی کنند ، هزینه مزرعه را متحمل می شوند.

– برای جلوگیری از مسائل مربوط به کاشت مجدد ، چندین سال از آزار مزرعه خارج شوید.

– کاشت انواع گیاهان را آزمایش کنید تا مشخص شود کدام یک از آنها بهترین گزینه برای بازار است.

– به روز رسانی زمینه های جدید. آنها را آماده کاشت و بهره وری کنید.

توسط مت میلکوویچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart (0 items)

No products in the cart.

Cart
Your cart is currently empty.